Kecy

Nejsem z těch co posloucá slaďárny.

5. května 2011 v 14:56 | Bublushka
Nějak mě dnes napadlo napsat si takovou úvahu o osbě. Nikdy jsem asi neposlouchala žádný Barbie girl ani sladký písničky ro holčičky a ani ted to tak není. Nemám ráda Justina Biebra, Bruna Marse, Selenu Gomez atd.... Přijde mi to až moc sladký a nedá se to poslouchat. Já mám v oblibě Lady Gagu kde je to rychlé a je tam slyšet muzika (nástroje atd) a Gaga je mrtě má všechny písničky skvělý. Pak z těch jakože sladčích (ale ne zas tolik) mám ráda Katy Perry, Leonu Lewis a Rihannu ale to protože skvělé zpívaj a maj mrtě písničky. No a pak jsme u toho co jsem chytla o bráchy XD. Poslouchám metal.
Nevím zda by to do mě někdo řek ale když mě víc zná tak to pozná. Mám ráda Evanesence, Ramsteiny, Sistem of a down, Tooly, Roting Christ a vše díky bráchovi. Ale mě to neva, miluju to jak si při zpěvu můžu zařvat :-) a jak je tam slišet bicí a kytara a ty sóla- mňam. No prostě je to mrtě hustý a já budu metal asi poclouchat i jako stará babča XD.
A co vy? líbí se vám metal?
Jakou hudbu posloucháte?
Máte rádi Justina Biebra, Bruna Marse atd..?
Řekli by jste do mě že poslouchám metal?
http://www.treehugger.com/heavy%20metal%20treehugger.jpg

Co a jak.

20. dubna 2011 v 16:11 | Bublushka
Uf, už zase(asi posté) píšu o tom že na blog jsme neměla čas ani chuť a že ted zas chut mám an ěco sem přibudě XD (už vás to musí nudit).
Udělám new dezz a pak pár dalších věcí. Mám ted sice volno ale musím se učit na přijímačky tak se uvidí jak budu aktivní.
Zjistila jsem také, že docela dost Sbéčkem má malou aktivitu a aktivních SB (aspon trochu) je 5 a z toho dvě dost málo. Fok co je? :-/
Vím teda že já nedávám moc dobrej příklad ale i tak jako :-) tak málo Sbéčke jsem dlouho neměla.
Hm myslela jsem že napšíu víc ale že by to bylo vše? Asi jo XD.
Prostě občas něco přidám a bude dew dezz.
Zdar :-)
http://www.shoutmeloud.com/wp-content/uploads/2010/02/free-web-host.jpg

Mám ráda barevné barvy

12. dubna 2011 v 19:57 | Bublushka
Dneska mi opět najednou přišel blog k chuti. Tak ej tu téma týdne.
Já mám barvy moc ráda a to ty barevné. Tím myslím ty zářivé (růžová, tyrkysová, žlutá...).
Černou mám sice také ráda, ale je smutná a je spojena se smrtí (aspoň lidé si to myslí XD).
Černou barvu nosím i docela často, ale ted špíš nosím barevné věci. Nebojím se vyjít ven celá v červeném :D. Růžová mi nevadí a tyrkysová také ne. Když se mi barva líbí a sluší mi, hned jí chci nosit. A čím víc září tím lepší. Přijde mi že lidé se moc oblíkají do tmavých barev. A já mezi nimi krásně zářím XD.
V zimě jsem měla růžovej kožich ted mám oranžovej kabátek. A budu mít asi krásně růžovej :-).
Barvy mám moc ráda to jak na sobě takv okolí. Města by tedy mohla být více barvná.
Moje nejoblíbenější barvou je růžová(ale ne ta sytě to spíš starorůžová) a tyrkysová. Pak má ráda valstně všechny barvy, ale tyhle nejvíce upřednostňuji.
Také mám ráda různě barevné cetky a hračky. Je mi sice už 15 let, ale hračky mám stále ráda. Né že bych si s nima hrála, to mě už nebaví, ale líbí se mi to, když jsou halvně barevné a maličké.
A pro děti by se mělo dělat vše barevné, školky, školy atd...
Nejkrásnějši jsou ale barvy přírody. Zbožňuju zelenou trávu, která vyroste nová po dlouhé kruté zimě. Miluju žluté, červené a růžové louky plné voňavých květin. Nádherné jsou stormy plné květin. I když to někomu možná nepříjde, nejsytější barvy jsou v přírodě. Jen se koukněte teď na čerstvou trávu na poli, tak zářivou zelnou najdete na málokterém oblečení či věci.
Miluju barvy.
Toď vše pá.

A malý doatzníček:
Máte rádi zářive barvy?
Kterou barvu nosíte nejčastěji a nejraději?
Jaká je vaše nejoblíbenější barva?
http://www.indyish.com/wp-content/uploads/2008/06/more-colours.jpg

Nejsem moc pro

31. března 2011 v 18:09 | Bublushka
Internetová seznamka mi sama o sobě přijde divná. Vím že mnoha lidem asi pomohla najít lásku, ale je to divné. Hledat někoho přes net :-/. Možná to někomu přidje normální, ale já to vidím jako divné. Podle mě si nás má láska najít. Vím, že někdy to není tak lehké, ale jak to může byt ta pravá když je nalezena a naklikaná na internetu :-(.
A nikdy nemůžeme s jistotou vědět, že na druhé starně sedí ten, s kým si myslíme, že si píšem.
U hledání kamrádu je to jiné. Tam se nejedná o lásku a je to jen milé psání. Ale i tam se objevují podvody.
Já sama bych se nidky nesetkala s nikým koho bych znala jen z písmenek. Třeba bych s ním kecala přes Skype a to třeba už několik měsíců.
Já sama jsme si našla pár kamrádů díky blogu, ale nikoho jsem nevyhledávala.
Bohužel internetiové seznamování je plné faleši a lží. Musím se přiznat, že i já byla pachatel lží. Ano já jsem se vydávala za někoho jinéh abych zjsitila o kamrádkách co mi samy neřeknou. Nevyplatilo se to a jsště jsem se jendu domu s nima kvůli tomu rozhádala. Nastěstí jsem dostala rozum a ony mi odpustily. Stejně dosud nechápu co mě na tom bavilo. :-/.
Jako mladší jsem taky byla více naivní a na serveru Alík.cz si pasla i s lidma na kterých bych hned poznala, že nejsou ti za koho se vydávají. Uf jsem ráda, že je ta doba pryč. Ted si nepíšu s nikým koho neznám a jedině s Sbéčky a ty vlastně tak trochu znám :-).
No a to je asi vše.
Myslíte sit to taky tak?
http://www.aclutx70th.com/wp-content/uploads/2009/03/teen-chat-rooms.jpg

Trest smrt- asi ne, ale ani ted se to dobře neřeší.

24. března 2011 v 17:12 | Bublushka
Původně jsem k tomuto tématu nic psát nechtěla, ale pak jsem si četla u Sbéček na to články a přesvědčilo mě to o mém názoru co chci napsat.
Je asi dobré, že je trest smrti zakázaný. Kdo by ho dělal, by byl vlastně taky vrahem i když vraha a někdy i neviného :-/. Ale co s těmi co zabili násilně několik lidí? Nebo znásilnili a zabili malou holčičku? Těm bych napařila doživotí. Bohužel v dnešní poblbé době je doživotí nejspíš zázrakem. Zločinci třeba dostanou dlouhý trest, třeba i 30 let, ale doživotí ne tak často. No a oni pak z toho vězení vylezou a často to dělají znova a nic se nezměnilo. Já bych za vraždu dala prostě doživotí. Je to asi těžké, ale proč by to nešlo, stejně se tam ti zločinci maj jak v bavnce. Maj jídlo, sprchu postel, často i televizi, mohou sportovat a je to fakt luxus. Podle mě v dnešní době vězení už trest není a vězni se maj někdy líp než my normální lidé. Dříve to bylo tak, že kdo šel do vězení si jídlo, televizi atd. odpracoval. Ale zrušilo se to, že to je prý "nehumání"(nelidské), ale je snad vražda či znásilnění humání?
Přemýšlet o tomto tématu je zajíamvé, ale stále je to sporné. Řeknu si, že by tohle bylo super, ale zase to není tak lehké. Možná ale, kdyby se ti zločinci neměli zas tolik jako v bavlnce, tak by možná bylo postupem času i míň zločinů. Možná že ne, ale třeba i jo.
Bohužel divní a zlí lidé boudou dál a tak budou i zločiny a spravedlnost budeme hledat ještě hodně hodně dlouho.
http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/05/prison.jpghttp://sloone.files.wordpress.com/2008/10/death-penalty.jpg

Vegetariánství-- podle mě blbost

11. března 2011 v 19:43 | Bublushka
Já vegetariánství neodsuzuji. Pokud se tak někdo rozhdne, je to jeho věc, ale já sama vegteriánem asi nikdy nebudu. Neumím si představit, že bych nejelda maso, miluju kuřečí a třeba hovězí steak ( měla jsem jendou XD) prostě žeru. Vím že třeba to bylo z hzkého zvířátka nebo tak, ale bez masa prostě pořádně žít nemůžeme. Vegetaráni bývají většinou slabí a hlavně bledí jak sedmy. Maso je důležité a jen ryby nestačí.
Já to beru takhle. V přírodě zvířata neřeší zda je to zvířatko hezké či ne. Pokud je zvíře masožravec tak prostě žere protože je to jeho strava a z toho žije. Představte si, že by lev jedl trávu XD, by chcípnul. A tak nějak to je i s lidma. Jsem jakoby lovci a ne oběti.
Zelenina a ovoce je ale zdravé a lidi co nejsou vegetariáni by ji měli jíst. Já mám ráda obojí a jako malá jsem jedla obojí víc než sladký :-).
No prostě si myslím že vegetariánství je blbost, ale je to každýho věc a když je někdo vegetarán má si to nechat pro sebe a neomezovat tím druhý.

http://files.viaweb.cz/Image/4/Zensky%20svet-%20deti%20a%20rodina/vegetop.jpghttp://www.hrady.cz/data_g/2768/20593.jpg

♂♀Téma na které se někdo bojí psát a někdo spíše naopak XD

21. února 2011 v 19:39 | Bublushka
Je to sice trošku ošementé téma a možná někomu přijde tabu, ale je součástí života, tak proč se k němu nevyjádřit.
Pokud si to něchcete číst nikdo vás nenutí jen si vynechte nějaké hnusné komenty.

Sex a líbání "bývá" spojeno sl áskou. A to bývá dávám schválně do uvozovek a dávám ho tam, protože tomu tak vždy není. Lidi se někdy líbají jen taky. Třeba chtějí, ale toho člověka ani neznají, jsou spolu jeden den atd.. Mě to přijde divný, ale lidi to dělaj :-/. Je to jejich volba, ale já se chci poprvé líbat s někým do koho budu zamilvaná a ne jen tak že se mi líbí. A to i se sexem.
Sex není nic špatného jak si třeba někteří mladší myslí. Vlastně díky němu jsme všichni na světě (pokud je někdo z umělého oplodnění tak stejně tak vznikli jeho rodiče a kamrádi...)
Sex není špatný, sama jsem si to myslela a brala jsem ho jako něco hnusného, když jsem byla mladší, ale ted to beru jako hezkou věc. Vznikla jsem díky němu a to je krásné.
Nechci se k tomu nějak vypisovat at si o sexu udělá každý svůj názor, ale podle mě by měl být spojen s láskou a ne jen s náhlou potřebou, chutí a chtíčem.
Jednou jsem četla velice zajímavou myšlenku a sama s ní souhlasím .-)
Péčka jsou povolená od 18, ale sex od 15. Když si to tak vezmeme, správně by se páry do 18-ti let neměli na sebe vůbec koukat, je to přece jako péčko :-D. A nesměli by si to natáčet, protže to je ještě víc péčko. Je to podle mě velice zajímavá myšlenka a dost vtipná :-) ale je vlastně částečně tak :-). A stejně se těm péčkům do 18 nezabrání, net je jich plnej a vidělo je plno lidí ještě pod 15, tomu se nezabrání.
Jediny co ještě napíšu je sex v médiích. Beru, že to dávaj do filmů, ale někdy je to hrozě přehnaný až to zavání fakt tím péčkem :-). A taky mi přijde že do těch dívčích časopisů (Bravogirl, bravo, dívka, Top dívky....) dávaj moc sexu. To si čtou třeba třináctiletý holky a někdy i desetiletý a ty se tam toho dozvěděj :-D. Vím, že asi všechny holky už ve třinácti vědí co sex je, né-li v 10, ale přijde mi to, že to v těch časácích přehání,. To fakt není o ničem než jak kluka sbalit, líbat ho a vyspat se s ním.

No a to je ode mě k tomuto tématu asi vše. Já si na své poprvé ještě počkám, nidky jsem něměla kluka, ani jsem se nelíbala a tak přece nebudu už mít sex i když můžu:-D. A jinak si myslím, že sex je hezká věc, ale někdy se to s ním přehání a je škoda že to často není už o lásce.
http://keturahweathers.theworldrace.org/blogphotos/theworldrace/keturahweathers/love2.jpg

Má život vůbec smysl?

10. února 2011 v 17:48 | Bublushka
K minulému tématu jsem měla vymyšlené hezké líčení, ale nějak jsem to nestihla a bylo tu už tohle téma. Ale neva, je to taky pěkné téma. Často o něm přemýšlím.

Má život vůbec nějaký smysl? Proč se mám snažit, když stejně jednou umřu? O tomhle poslední dobou moc často přemýšlím. Hodně často mám ted stres a vše na mě ze všech stran padá a tak si říkám proč se tak trápím, stejně to jednou bude už jedno. Mám plány do života a chci něčeho dosáhnout, ale stále mi vrtá hlavou, zda se na to nemám vykálet, když jednou umřu :-(. Je to asi špatné myšlení, ale často mě to trápí. A konec světa. Podle mě nebuda a jestli má něco být, tak si říkám že ho řpežiju. Ale jindy si zas říkám, že na každém šprochu pravdy trochu a co kdxž tohle je to pravdivé? Nechci umřít v pouhých 16-ti letech. Nebudu mít děti, možná ani kluka a nedosáhnu toho co chci. A pokud skončí svět a já to přeržiju, tak pro koho se budu snažit? Ti lidi co přežijí stejně nebudou řešit nějaký knihy a noviny :-/.
Ale jak o tom přemýšlím, život asi smysl má. Sice umřu, ale stále žiju. Jsem vděčná za to, že jsem zdravá a nich mi nechybí, že mám možnost dosáhnout všeho co chci. Život má smysl a je krásné, že jsem ho dostala. Jelikož se ale stále bojím smrti, chci žít do dlouho, plánuji si 130 let :-D. A chtěla bych mít tři děti, ale až dostuduji vysokou školu. Mám asi velké plány a těžké, ale vím, že se k nim jen tak nedostanu. Budu muset makat, ale má to smysl. Někdy o  tom pochybuji, ale jak tu o tom tak píšu smysl to má.
Život je velký dar a každý by měl být za něj vděčný. A občasné pochyby nejsou špatné, stejně se to jednou stane, tak proč o tom aspon nepřemýšlet. A mamka mi říkala, že v tomhle věku to je normální :-). Já jen doufám, že se mi splní vše co chci a ty špatné myšlenky brzo vyženu z hlavy.

http://www.firstscience.com/home/images/legacygallery/life_8weeks.jpg

Sebevrazi jsou podle mě srabi

24. ledna 2011 v 18:13 | Bublushka
O sebevraždách není slyšet tak často, ale stávají se. Hodně už dost mladých lidí se o ni pokouší. Jsou neštastní, nic jim nevychází, vše na ně padá a tak to nevydrží a chtějí se zabít. Možná je to vysvobození, ale podle mě to není dobré řešení. Mám sebevrahy za sraby. No jo mají to těžký, ale nemusí se kvůli tomu zabíjet. Pokud chctějí ukázat jak jsou silní at se ukáží jak se s tím vypořádají a ne se sobecky zabít. Nikomu to nepomůže. Spíše naopak.
Taky mi přijde nesmysl, kdež si někdo podřezává žíly, že se chce zabít. No pokud už se chtějí zabít at si třeba rovnou podřívnou krk to je jistější. Možná to říkám krutě, ale když se řežou do rukou tak je to trošku k ničemu. To se dá skoro vždy zachránit.
Říká se, že v pekle je speciální čast pro sebevrahy, kde s nimi zacházejí opravdu špatně. Myslím že je to docela správné, protože se vzdaly života jen tak jak chctěli.
Sebevražda je sice každýho svoboná věc, ale myslím, že vše se dá vyřešit jinak.
A někdy se někdo chce zabít jen aby upoutal pozornost. Třeba se nezabije pořádně, spíš jako aby ho někdo našel . A pak se mu to může vymstít a je pozdě. Pokud někdo přemýšlí o sebevraždě měl by se nejdřív zamyslet nad tím co má v životě či měl krásného a třeba mu to změní názor. A pokud ne, tak ať popřemýšlí o tom co je nutí zabít se a pokusí se s tím ěnco udělat. A nebo si s někým promluvit. TO je asi nejlepší. Smrt není řešení, je to jen "výmluva" jak se vyhnout nutnostem, které má plno lidí také a nezabíjí se kvůli tomu.
Jistě, taky jsem o sebevraždě už přemýšlela, ale věřím že mi to žádné problémy nestojí. Chci žít i když občas přemýšlím proč se snažit, když stejně jednou umřu:-/.
Sebevražda je špatná a smutná věc a měla by se stávat stále míň a míň.

http://www.sanjeevhimachali.com/wp-content/uploads/2010/09/Suicide-2.jpg

Paranorální jevy nejsou zas tak nenormální

15. ledna 2011 v 18:17 | Bublushka
Já osobně v paranorální jevy věřím. Věřím v duchy a ti jsou paranorální. Dá se i říci, že jsem možná nějaké viděla. Když jsem byla malá ukazovali se mi v noci takové jakoby malé hlavy v kolečku a smály se. Dříve jsem se jich bála, ale ted se mi ukáží kdy chci a já si na ně zvykla :-).
Taky jsem se párkrát setkala s nevysvětlitelnými věcmi, ale zas tak zvláštní mi to už teď nepřijde.
Paranormální jevy v hororech jsou už ale podle mě věšinou kravina. Někdy by to šlo, ale to je málo kdy. Třeba Samara je blbost jak má být :-D. Je ale vtipné, jak ty "blbosti" lidi staší a těch pravých jevů si někdy ani nevšimnou.
Myslím si, že duchové jsou všude kolem nás. Zůstávají na místě kde zemřeli a chodí za svými blízkými.
Existuje plno mítů a fotek s duchy a nikde není jasné zda je to pravda, ale pokud se někdo s duchy setkal on to poznal. Vyvolávání duchů je možná nesmysl, ale já bych to nikdy nedělala, ani ze srandy, protože pokud na tom je něco málo pravdy, tak proč bych riskovala s rušila duchy z jejich spánku.
To by bylo ode mne asi vše. Setkala jsem se s paronormálními věcmi občas a slyšela o nich a četla a pokud by jste si o tom chtěli se mnou promluvit, napište. Ale článek už je celý :-)
Více o této tématice si můžete dočíst v článku o SPIRITISMU, který jsem já sama napsala a je tady.
A co vy?
Setkali jste se někdy s něcím nenormálním?
Věříte na duchy?
Máte strach z hororů?

http://2.bp.blogspot.com/_ymKaRZwnAlM/TKCxyAzQKYI/AAAAAAAAAJ0/9-yEphEmEqA/s1600/midnight.jpg

- Kolik duchů se tu asi skrývá

Život po životě- je to vůbec možné?

5. ledna 2011 v 17:23 | Bublushka
Toto téma, mě velice zaujalo, protže jsem už o něm hodněkrát přemýšlela.
Podle mě posmrtný život existuje. Když zemřeme, zemře vlastně naše lidská stránka a duše od těla odstoupí a přesune se do jiného těla, do těla miminka. Poté začíná nový žovot s čistým štítem beze vzpomínek na ten předchozí.
Už se ale stalo, že si lidé "vzpoměli", něco jim připomělo jakousi situaci, kterou ale dooprady nedělali. Nebo někdy byli porvé, ale vlastěn jim přišlo, jako by tam byli už po druhé. Slyšela jsem příběh:
Jedné rodině zemřel malý syn. A po několika letech se ta rodina seznámila s jinou rodinou a ti měli podobnně starého chlapečka jako byl starý jejich chlapec než zemřel. A jednoho dne za tou rodinou přišla na návštěvu rodina s tím chlapcem a ten chlapec věděl kde jsou tam hračky a vše kde je, jako by to byl ten jejich syn.

Myslím, že se to může stát. Mě se tedy nic takového ještě něstalo, ale věřím, že už jsem jakoby jednou či víckrát žila :-D. A ještě budu žít.

V různých náboženstvích věří v reinkarnaci. Tedy převtělování a věří, že se člověk po smrti převtělí do určitého zvířete. To zvíře pak uctívají. V jednou chrámu dokonce uctívají krysy. Ty tam běhají po zemi a lidé se na ně chodí koukat a pokud někdo nějaké kryse ublíží nebo na ni šlápne, musí za to zaptalit zlatou krysou :-D.

Já v posmrtný život věřím. Věřím v to, že po smrti duše odejde z těla a stále je "živá". Taky věřím na duchy a to je s tím spojené.
Věřím v to a doufám, že jsem byla a budu ještě dobrý člověk :-D.

Co mi přinesl rok 2010

31. prosince 2010 v 20:35 | Bublushka
Další rok je u konce. Rok začátku desátých let :-D. Rok témat na blogu :-). A rok mých 14-ti let, posledního roku, kdy jsem ještě dítě :-). Od 14. ledna ze mě bude mladistvá osoba.
No, ale stále se nebudu moct na plnověcí koukat, ptž nejsou vhodné pro děti a maldistvé :-D. I když já už to dávno porušiju, to bych neviděla totiž ještě ani jeden horor :-D
Jinak byl ten rok docela dobrej. Sice ve škole ze začátku bylo nic moc, ale vylepšila jsem si to. A tak je to psoeldní rok základky, sice v tom dalším tam taky budu, ale už v něm půjdu i na střední:-).
Anoooo a dva roky nás dělí od konce světa :-D. Ba ne, já v to nevěřím, dělám si z toho srandu. A jestli nějakej bude, přežiju ho. Nechci zemřít v pouchých 16-ti.
Byl to rok plý změn, překvapení a zvratů a budu na něj hezky vzpomínat, jako na všechny předchozí od roku 1996 :-D. Ale na ty první roky si stejně nepamatuji.
A vlastně i na blogu to bylo pozitivní tento rok. Dala jsem v něm rekord článků za měsíc, v dubnu-96.
Dnes, poseldní dne tohotro roku sem možná ještě něco málo přidám a pak se budu koukat na telku a doufat, že do půnoci neusnu, už ted se cítím unavená :-D.
Zatím ahoj a užijte si dnešní silvestrovský den. A pořádně to oslavte.

http://www.kba-grafitec.cz/img/en/kba-pf2011.jpg

Bolest na duši se vždy nezahojí

20. prosince 2010 v 18:24 | Bublushka
Přijít o blízkého člověka vždy moc bolí. Ale nebojí to jako modřina, či zranění. Bolí to jako rána šípem dp srdce, rána do duše. Otevřená, taková, která vás nutí stále naříkat a často i plakyt. Silnější lidé se s tím dříve srovnají, ale šrám na duši mají furt. Někdo to však bere těžce a je mu moc smutno i po nějkolika letech.
Když mi umřel první děda, trošku jsem tušěila že tomu tak bude, když přišla babička s mamkou domů, ale nedokázala jsem tomu uveřit. A když jsem se pak ptala moc jsem se rozplakala. U druhýho dědy to bylo podobné.
Bolest na duši však nezpůsobí jen smrt blízkého člověka,ale i šikana či násilí páchané na vás ši někom v okolí. Když je někomu ubližováno, nebo je znásilněn, má na duši opravdu veliký šrám na celý život. Těžko se s tím později vyrovnává, a to i se smrtí. U smrti jde říct, že se třeba už má lépe, když byl někdo nemocný a nebo že na nás dohlíží. A u násilí ? no pokud je už po něm, dá se z něj toršku poučit, být opatrnější atd...
Bolest na duši je hrozná věc. Podle mě jsou slzy smutku krev duše která krvácí po nějakém duševním zranění.
Já už párkrát zažila bolest na duši a není to nic příjemného, to vám povídám, ale myslím, že se s ní každý bohužel minimálně jednou za život setká.
http://photos3.hi5.com/0099/349/082/l1i00D349082-02.jpg

Milý ježíšku, já bych si přála....

15. prosince 2010 v 14:45 | Bublushka
Jako malá jsem si přála vždy hodně věcí a často jsem i hledala v letácích abych toho na seznamu pro ježíška měla víc :-D. Nevím však ani pořádně,  jak moc jsem na něj věřila a ani kdy jsem poznala že není (pokud jsem zklamala maldší čtenáře sory, ale museli jste se to nějak dozvědět :-D)
No a taky se stala jednou jedna funy věc. Už jsem dávno na ježucha nevěřila, ale stále jsem psala vzkazy aby rodiče věděli co chci :D. No a jendou jsem něco hledala u rodičů v ložnici a ted jsem našla jeden te dopis :-D. A tak mě to hned jasně přesvědčilo že ježura fakt není :-D.
Malé děti si často přejí i věci, které piořádně nechtějí a berou jen to co se jim líbí i když je to hrozný nesmysl. Často to pak dostanou a po měsíci je to už nebaví. Já někdy taky byla taková a teď, když už si nehraju tak si říkám, proč jsem si s tak hezkejma hračkama moc nehrála.
Často měli děti plno dárků co si neopřáli. A radost z nich měli až dýl a stalo se to jejich nejoblíbenější hračkou. Já to tak párkrát taky měla :-).
Letos si přeji knížku, nějakou malou blblost ( já takový věci zbožnuju :-D) a ještě řasenku.
Víc ani nechci, mám totiž vše a hadry si chci koupit. Nevím co byl kdy můj nejlepší dárek,ale měla jsem radost z mobilu před dvouma rokama. Ale já ho potřebovala, ten předchozí se mi rozbil- spadl do záchoda a baterka to nerozchodila :-D.
Mám vánoce ráda, vždy se těším na dárky, na to jídlo, na to jak se převlíknem do hezkejch věcí a jsme spolu :-). Taky ráda nakupuju dárky. I dkyž přemýšlím co budu kupovat přiští rok, když jsem letos všechny nápad vyčerpala :-D
A někdy si taky říkám, že se zase začnu věřit na ježíška, budu se na něj spoléhat a nic nebudu kupovat :-D
Vánoce jsou bezva a už se na ně těším
http://images.pictureshunt.com/pics/c/christmas_presents-2991.jpg

Budu přes výkend prič. A budu anděl

2. prosince 2010 v 19:52 | Bublushka
Zítra jedu k babičce píst cukroví, takže budu celý výkend prič. Nedám sem tedy žádné články.
No a zítra ještě máme ve škole mikuláše. No a normálně máme 5 andělů. Tvl to je vážně vadný. Původně jsme já byal první a netušila jsem, že jich bude víc. Možná 2 ale 5 ?. A čerti jsou 3. TO je hodně blbý. A ani nemáme jistýho mikluáše.
No ale docela se těším, půjdeme do školky a na první stupeň. A předpokládám, že jestli budu mít bonbony, že se na mě děti sesypou :-D
No a dnes ještě něco málo nastavím a pak až do pondělí nic. Zatím čus.
http://www.primavanoce.cz/wp-content/uploads/2010/11/cukrovi-recepty.jpghttp://www.glitter-town.com/angel-myspace-glitter-graphics/angel-myspace-glitter-graphic-2.gif

Wow téma pro mě jako na míru :-D

30. listopadu 2010 v 20:48 | Bublushka
Jo no knížka a já to je nerozlučitelná dvojice :-D. Nemůžu mluvit o své nejoblíbenější knížce ze všech přečtených. Přečetla jsem jich už dost a od chvíle kdy jsem je začla číst víc jsem jich přečetla 66 no a to je tak nějak něco přes rok.
Čtení mě moc baví. Když čtu jsem ve svém živlu. Pokud mám trápení vžiju se do jiného příběhu a aspon na chvíli uteču realitě. Tak to mám i v psaní, ale to sem teď nepatří. Moc ráda mám například knihu Malfuria. Je to ndáherná kniha o lásce a magii a je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Určitě doporučuji. Další mojí oblíbenkou je Tajemná země Rondo. První díl mě úplně okouzlila a dálší taky docela šly ale první byla nej. Všechny knihy co jsme četla jsou něčím zajímavé. Občas jsem zažila zklamání, ale i příjemné překvapení. Četla jsem dokonce dobrovolně Babičku a líbila se mi. Mám přečtenou celou řadu Harryho Potter, Narnie i Deltory a vše se mi moc líbilo. Hodlám si přečíst třeba i Stmívání i když mě tolik netáhne, ale rozhodal jsem se, že si přečtu i to co se mi ze začátku nelíbí, třeba to bude dobrý.
Jiank si vedu takový seznam kam si zapisuji knížky co jsem přečetla. Díky tomu vím to číslo 66 :-D.
Jako malá jse moc nečetla. Byla jsem schopná číst knihu i třeba tři měsíce a to byla jen Pipi punčocha :-D. Moc si nepamatuju tu dobu, ale vždy to bylo dlouho a ted se tomu musím smát, protože čtu knihy třeba dva dny nanejvíš tři týdny , když je větší.
Taky mám ráda knihovnu. Je tam plno knih a ted často nevím co si dřív půjčit. Je tam taky moc milá knihovnice což je maminka mého bývalého spolužáka .-D.
Zkrátka a jednoduše já a knihy to jde k sobě a když mi někdo dá knihu moc mě potěší. Ale musí se trefit jestli jsem jí už nečetla :-D.

A malý seznam mých nejoblíbenějších knih, moc je doporučuji:
Malfuria
Harry Potter
Narnie
Tajemná země Rondo
Město Ember
Zakletá Ella
Daren Shan
Abarat
Dcery měsíce
Elyonova země

No a zrovna čtu Kiki Strike a vipadá že to bude dobrý :-)

Je ale škoda, že v dnešní době děti moc nečtou. Zvyšuje to slovní zásobu a je to fatk pravda, mám s tím vlastní zkušenosti. Dříve jsem ale byla taky taková :-). Pamatuju si doby, kdy mi mamka říkala ať více čtu a teď mi říka ať už tolik nečtu :-D.
Já se knih nikdy nevzdám a kdybych měla vydržet týden bez knihy tak bych se asi cítila divně :-D I když na táboře jsem tolik nečetla, ale taky jo :-).
A časáky už ani moc nečtu. Top dívky, bravo girl, dívka atd.. s dívkami me nebaví :-D. Donedávna ještě jo, ale uznávám, že to jsou rkaviny. Občas čtu ABC nebo Juniora, ale spíše čtu knihy a komixy.
A na střední si myslím, že potřebnej počet knih budu mít přečtenej už v prváku :-D. Už mám přečtenou Babičku a Malýho prince a ještě ani nejsem na Gymplu :-D. A nebojím se těch bychlí, třeba ty starý knihy nejsou tak špatný.
Myslím tedy, že by měl číst každý aspoň trošku. Třeba si pak na ty knihy třeba zvykne a bude knihožrout jako já :-D
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/11_04/readingDM2811_468x347.jpg

Jak si žiju

23. listopadu 2010 v 21:11 | Bublushka
Nazdárek. Dlouho jsem nepřidávala, ale jsem tu zpět. Moc mě potěšila návštěvka tak toho dost přidávám. Dala bch toho dnes víc, ale už není čas.
Jinak si žiju dobře. Škola my vychází. Na čtrtletí mám jednou 2+ pak 1-2 a asi 2 z čj a jinak samý :-D.
Jsem moc spokojená a mohla bych si vylepšit tu fyziku 2+ na 1, Děják 1-2 na 1 a snažit se u Čj- 2, ale to nwm. Moc bych si přála abych aspon to pololetí měla samý, aybch se cítila dobře a přidalo mi to body u přijímaček. No jinak na střední chci na gympl a potom na žurnalistickou vejšku. Hlavní je ale teď ten gympl tak, snad se dostanu. Ne snad- musím se dostat :-).
S kámoškama je to teď taky bezva. Ta nová holka co přišla, Táňa, je z Ukrajiny, je fakt bezva. Jsme takový si podobný. Obě bláznivý, stále částečně dětský a prosět spolu kámošíme a je to bezva. S ostaníma holkama taky v pohodě. A prostě to teď mám všechno bezvadný.
A ještě k blogu. Obnovila jsem VGS a Vyfoť to, tak snad se vrátí i soutěžící. Jinak chystám Miss a SON.... tak haslujte v anketkách se toho týkajících a pak něco vyberu. Poku by jste chtěli v SONKreslená postravička, což sjte chtěli podle ankety, ale pak ne, tak bude znovu přihláška v dalším článku, což bude dnes poslední článek. Jinak budu přidávat víc aspoň po pár dní.
No a návštěvnsot mě moc potěšila. Minulé týdny nad 400 a teď nad 500- jste bezva. Dík.
Jinak DEZZ upravím, ale časem, asi o výkendu se do toho dám. Zatím ho tu nechám protože je i podzimní ne jen na Halloweenský.
A to by bylo pro dnešek asi tak vše. Těšte se na další články, další dny. Já se těším na články u vás na blogu a zatím zdar.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:4u6w4dKUVSrUsM:http://img453.imageshack.us/img453/8103/thewingsbyrepixel4zz115sk4.jpg&t=1

Děti- chtějí být co nedřív dospelí, dospělí- chtějí být zase dětmi

1. listopadu 2010 v 17:59 | Bublushka
Skoro všechny děti si už přejí, kdy už konečně budou dospělí. Já to ale nechápu. Já se dospělosti maličko bojím. Už jsem na ni přirpavená, ale nidky jsem nechěla být dospělá. Moc ráda jsem si hrála a vedla bezstarostný život a tak když jsem trošku vyrostla a žačla mít menší starosti, začlo mi to chybět. Teď mi to nejmenší dětsví chybí a hrála bych si, kdyby mě to bavilo ( už neba :-/). Ted mám dost těžkou devítku, ale stále bych byla stále dítětěm i klidně v tomhle věku. Nejradši bych brala věk 10 let, ale to jsem zas byla taková divná až ve 13 jsem se změnila.
Ale to je teď jedno. Ted k celkovému pohledu. Děti a mladiství se těší na dospělost často i kvůli alkoholu atd. Také si někteří myslí, že když kouří a pijí, že jsou dospělejší a IN. Pro mě je to ale velice OUT. A to i v dospělosti. Alkohol občas jo, alr neopíjet se.
Také nechápu dospělé lidi, proč je baví opíjet se. Často pak udělají největší chybu svého žviota, ale chlastají dál. Nikdy nepochopim.
Někteří dospělí mají rádi děti, ale najdou se i ti (a je jich hodně), kteří deti a maldé uplně nesnaší. Jen se kouknou na mladé hned v nich vidí nevychované spratky. Na to je nejlepší pokud se s takovým člověkem setkáte- IGNOROVAT a třeba si ho představit ve vašem věku- je to pak i docela sranda :-).

Dospělost, ale není vůbec špatná. Člověk se osamostaní, ostaní ho více berou a dělá nějakou svou práci. Já bych jako dospělá chtěla psát do novin či časopisu nebo být v televizních novinách. Chci jít na žurnalistickou vysokou školu. A na střední na Gympl. A pro toto zaměstnání jsem se rozhodla už dávno. Jako malá jsem ještě chtěla být zpěvačka :-D. Ale jinak nic víc.
Život je krásná věc a dar a i když je nejhezčí většinou dětsví ani ta dospělost není špatná.
http://img.magazin.libimseti.cz/img/img/790cdc7815cb.jpg
-Wow, tak to je hodně blbý.
http://i.idnes.cz/09/113/gal/VES2f516a_47ONA16aV.jpg
-Malá dospělá holčička ( díky rodičům :-( )

Fantasy- to co ze všech žánrů žeru nejvíc :-D

18. října 2010 v 18:20 | Bublushka
Ha, včera tu byl ještě hřbitov a dnes tak skvělé téma, že ho hned musím využít.

Fantasy je žánr, který mám moc ráda. A to jak ve čtení tak i ve filmech. Na filmy se hezky kouká a v knížkách se přesunu do jiného světa, plného krásny a poznání. Fantasy je většinou krásné a plné nadpřirozena. Já si ho ani nevícm proč, spojuji halvně s fialovou barvou :-D. Je taková fantastická, přesně pro fantasy svět.
Moje hlava je ale vlastně stále v nějakém tom fantasy světe. Často přemýšlím o své knížce, která sice je zezčátku sci-fi, ale je tam i fantasy část a na tu se těším :-).
Přečetla jsem už spoutu knížek a z nich mě nejvíce bavily fantasy. Je to opravdu nádherná literatura a já ji mam ze vše ch žánrů nejradši.
Fantasy, ale není jen v knížkách a filmech. Je u každého v hlavě. Jen někdo na něj nemyslí. Každého fantasy se něčím bude lišit. Někdo ho bude mít moderní jiný zase starověké. Hodně se jich bude lišit ale najdou se i ty světy, které si budou hodně podobné. Do fantasy světů se pak lidí uchylují, když mají trápení a jsou třeba sami. A to hlavně děti. Ale ty jsou ve fantazii i při hraní. Já sama dětsví měla ráda. Chybí mi. Už mi bude brzo 15 a nebaví mě si hrát. Příjde mi to trošku líto, protože už neprožívám ty fantastické chvíle s hračkami. Občas se ale najde někdo mladší s kým si můžu hrát a to jsem ve svém živlu :-).
Já si pod fantasy představuji nádherný les plný víl, kentaurů, srnek a dalších nádherných stvoření. Vybavuji si ho jako v disneyho pohádkách třeba o Sněhurce. A vždy je tam fialová :-).
Já mám moc ráda fantasy a bavit mě bude asi ještě dlouho.

http://images2.layoutsparks.com/1/117700/enchanted-mushroom-forest-fantasy.jpg

Podzim- barevná etapa roku.

10. října 2010 v 13:48 | Bublushka
Podzim, mám ho ráda, ale není mé nejoblíbenější roční období. Nebudu ale mluvit o jiném ročním období a začnu psát právě o podzimu.
Na podzimu mi vadí, že se hodně blíží zimě a tak je často chladno a ošklivo. Je ale zase pravda, že má i své slunečné dny jako zrovna dnes. Stále už ale není to krásné letní teplo, které mám tak ráda a tolik mi chybí. Taky mi docela vadí ty pavučiny protože máme skoro na všech okenech pavouky v domě taky.
Ale podzim není jen špatný. Jak jsem ho už nazavala v nadpisu, je to barevná etapa roku. Postupně se zbarvují skro všechny stromy na různé barvy a vytvářejí přenádherné přírodní pozadí. Je to nádhrné, ale zároveň trošku smutné. Listy mění barvu a padají, protože umírají. Je to smutné, ale potřebne proto, aby opět vyrostly nové listy a vše na jaře mohlo začít od začáktu.
Mám moc ráda ty barevné listy, každý je jedinečný a cesta kterou chodím ze školy je jich plná. Stromy jsou žluté, oranžové i červené a dohromady vytvířejí úžasnou paletu barev. A taky se mi moc líbí kaštany. Jsou překrásné hlavně když čersve vypadnou a lesknou se. Bohužel krása je pomíjivá a tak když si ho vezmu do kapy tak ho za pár dní objevím zcvrklý a ošklivý. Ale to nevadí všeho má být s mírou a to i v přírodě.
Hrozně ráda chodím spadaným listím a poslouchám to šustění. Je mi jedno že z toho jde prach, mám prostě ráda to chození mezi listy a když se naskytne příležitost hravě jí využiji.
Podtzim je krásné období plné změn a každý rok vypadá trošku jinak. A i přes tu zimu a občasný déšť ho mám ráda a vím, že by bez něj byl ten rok smutný.
http://www.dchltm.cz/foto/zch/2006/zch0604-podzim.jpg
 
 

Reklama