Historky

Mám to jistý :-)

29. dubna 2011 v 20:53 | Bublushka
Nějak mě začal bavit deníček :-)
Dneska byl super den už od začátku. Nepočítam sice unavené vstávání, ale až příjezd do Hradce :-).
Šla jsem s mamkou a gympla kde jsem byla první pod čarou. No a tam šla mamka do té kanceláře a já čekala venku. Potom mě mamka zavolala a paní co tam byla: "Chceš udělat radost?" Já řeka že jo a tak jsem přistoupila a oznámila mi že jsem přijatá :-). A ani jsem prej nepotřebovala odvolání. Měla jsem ohromnou radost a ta paní byla tak hodná :-).
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů.
Pak jsem šla do školy kam jsem to stihla včas ptž ta škola je blízko. Po druhé jsme měli jít na nějaké představení o židech. Čekali jsme venku před školou, ale prej nás tam zástupce neche vidět (XD) a tak jsem šli do školy než jsme vyšli. Bylo to nádherné. Bylo to o panu Nicolasi Wiltonovi který zacháránil české židovské děti. Bylo to krásně toho muže obdivuji dožil se přes 102 let a stále asi žije :-). A když se ho ptali (jindy) jaký má recept na dlouhý život řekl, že se stačí každých dvacet minut usmát :-). Krása ne?
Potom jsme šli ještě na hodnu do školy a koukali na jeden film co jsem měli ze včerejška rozkoukaný. Potom konečně domůůůůůů. No ještě jsem předtím šla s kámoškou do knihovny. těšisla jsem se, co si půjčím. Tam knihvncie a ještě další netrpělivě čekali na polibek Williema a Kate :-D a knihovnice pak křičela "huráááá" XD. No a půjčila jsem si jednu knihu a pak jsem zjsitila, že je to čtvtý díl ze série. Achjo vrátím to a půjčím si něco v pondělí až si na to udělám čas a nebudu spěchat.
No pak jsem jela domů a když jsem vystoupila z autobáku děsně mě bolely nohy. Moc ráda jsem dorazila domů a četla si časák a pak šla na comp. Ted sem píšu a koutkem oka sleduju film William and Kate XD.
http://www.cordair.com/jensen/images/Joy-lifesize2.jpg
-To je moje dnešní socha :-)

Už je po velikonocích i po příjímačkách- uf ten čas utíká :-)

27. dubna 2011 v 18:31 | Bublushka
Vím že jsem sem moc nepřidávala, ale neměla jsem na to chut. Bylo volno, byl tu brách a já si užívlala času mimo blog. Ted jsme ale plná zážitků a tak jsem sem zas zabrousila :-).
Možná se to tu zlepší ale neslibuju, ted si budu miset opravovat známky do konce roku, takže asi ani nebudu mít čas. Ale, ale...
Velikonoce jsem si suprově užila. V neděli jsme opíkaly a byly venku u domu na nové lavičce. Bylo to svkělé. A taky jsem konečně poprvé vzala svou králíčí holčičku Pupinku ven. Nejdřív byla vyjukaná a nevěděl v jakém ráji plném jejího oblíbeného jídla se to ocitla. Chvilku jsem jí měla ve vrchu od klece a pak jsem jí to otevřela a ona hlídaně pobíhala. Měla se dobře a moc se jí to líbilo a pak jak jasem jí vzala domů hned si mlehla odpočívala :-). V podnělí jsem se úspěšně nevědomky vyhnula koledníkům. Myla jsem si hlavu XD. Ale nakonec jsem přece jen neuschla trošku mě vyšlehal známej rodičů :-).
A pak včerejšek. Konec volna. Šla jsem na první přijímačky. Uf to bylo, ve třídě byly hodiny a to mě asi stresovalo takže jsem ke konci panikařila. U matiky a OSP jsem nestihla vše- ale to asi nikdo. A čeština docela šla, ale zas tak lehká nebyla. U téhle školy nevím. A dneska jsem jela na přijímačky a ty byly bez OSP(obecných studijních předpokladů). Ve třídě nebyly hodiny a tak mě asi nerozptilovali a já mám z toho dneka lepší pocit. A byly lehčí. I dkyž bych chtěla víc na tu první školu nevadila by mi ani ta druhá. Pak se uvidí jak vůbec dopadnu :-).
No a už si konečně čtu Pevné puto. Knihovnice mi ho donesla z knihovny pro dospělé a tak jsme byla moc ráda. Je to zajímavé a jinačí než fil ale zárověn někdy i stejné :-).
Ted už jen čekám až na stránkách školy uveřejní výsledky přijímaček a pak se budu radovat či palakt :-)
http://sranda.kdecoje.cz/obrazek/student.jpg

Včera dnes a zítra

31. března 2011 v 17:39 | Bublushka
Ano, přesně o tom, co je v nadpise budu psát.
Včera byl prima den. Konečně už mám ve škole docela pohodu. Celý den jsem se ale těšila až škola skončí. O multimediálce ( jeden volitelný předmět) jsem šli do parku a dělali tam hrznou kravinu. Fotili zvířata, rostliny , věci a tak a pak s nimi jakoby dělali rozhovor. Mělo jich být víc, my také měli víc fotek, ale nakoenc jsme udělali romantický rozhovor ploštice a hada :-D.
Byla to ale fakt nehorázná kravina. Naštěstí to uběhlo docela rychle a já s dočkala chvíle po škole. U taťky jsem se najdla a pak jsem šla na autobus. Předtím jsem ale ještě zašla do trafiky a koupila si Pevnost. Já ten časák žeru a včera vyšel novej díl :-). Pak už šlo všechno super, jen mě bolala hlava.
No a dnešek. Škola zase super pohoda, jen jsme při matice opakovali funkce a měli jsme supl no a já jsem si nemohla vzomenout jak se co počítá a hrozně mě to nebavilo. Pak jsme měli vaření a děli tortily. Bylo to fakt moc dobrý a jednu jsem donesla rodičům, tak snad bude chutnat. Taky je chci udělat někdy doma :-).
No a potom jsem byla s mamkou v práci a četla si. No a když jsem šla na utobus bylo to fakt komické. Čekla jsem docela dlouho a když přijel už skoro neměl jízdenky. Naše várka ještě platila, ale na další řekl celému houfu ať nastoupí, že nemá lístky. ? nechápu to nejde bez lístků? asi ne. No dojel do Býšte kde jsem vystupovala. Najednou zatroubil na autobus před ním a tak zastavil. Rychle vyběhl a poprosil asi o lístky a tak je měl a další lidi už mohli platit :D.
No ale pěkně jsem si početla a ted jsme doma a píšu tento článek.
A co zítra, nevidím sice do budoucnosti XD, ale vím co se bude dít. Nejdu do školy. Půjdu k doktorovi a u vidím jak dopadnu, mám totiž něco s rukou.
No a to by bylo asi tak vše. Zítra se ještě těším že přijdele brácha z Brna- je tam na vejšce a bude konečně zas výkend.
No zatím papá a pls, komentujte víc.
http://www.citybus.cz/wp-content/uploads/2009/08/2009-08-20-veolia-transport-vychodni-cechy_uvod2.jpg
-Anoooo takovým autobusem jsem jela :-D

Nemocná

22. března 2011 v 12:43 | Bublushka
Jsem nemocná. No ted už jsem skoro zdravá, ale doma jsem furt.
Mám chřipku. Od pátka kašlu. Bolelo mě v krku a fakt hodně, to naštěstí přešlo. Pak v neděli naskočila rýma a od té doby smrkám jako divá a nos mě hodně bolí a je červenej. Každý den i kašlu a dnes mě přepadávaj částečný záchvaty kašle. Ale v poho, už se cítím lépe než předchozí dny, zítra asi ještě budu doma i když bych už do školy šla, ale tak co :-).
Nebyla jsem an compu a ani mi to nějak nechybělo.
Dnes jsem oběhla SB dám se toto na blog a to bude tak vše. Se mi nechce, budu pak něco pařit.
Doma je docela nuda, nikdo nikde, když mamka zas odjela do práce a já se zabavuji čtením, koukáním an televizi a ted i compem, který už mám dovolený :-).
A taky zas tak moc nejím, nemám hlad a každou chvíli kejchám :-D.
No ale venku je nádherně, bych tam šla, ale chvíle na zahradě stačí a co pak.
No to by bylo zatím vše.
Jinak díky zas za krásnou návštěvnost a pěkné komenty.
http://tucstips.files.wordpress.com/2010/09/flu.jpghttp://doroteos2.files.wordpress.com/2009/12/fluman.gif

-asi tak já :-)

Můj dnešní podařený den

15. března 2011 v 19:47 | Bublushka
Nějak jsem mi chtělo napsat můj den tak píšu.

Dnešní ráno opět ospalé probuzení (jako každý den v týdnu). Dala jsem svému králičkovi papání a ona nejí. Má tam ještě listy ze včerejšího večera :-(. A to i teď. Občas si zobne sena ale to je vše. A stále polehává. Mamka říká že má třeba jen nějakou chřipku nebo tak něco a že bude v pořádku, tak snad tak něco. Je to moje beruška a nechi aby byla nenocná.
Četla jsem si Pán prstenů- Dvě věže a čtu to už dva tejdny což mi trochu vadí, sem teprv v půlce :-/. Ale nemám ted moc čas. No ted už mám tak snad to pojede rychleji :-).
Na blog si nacházím čas sem tam, snad neva.
No a ve škole. Nuda nuda zase nuda. A to u všech předmětů. Achjo, v matice ted probíráme povrch a objem jehlanu a mě to vůbec neleze do halvy :-/. Ale někdy i s anda s holkama.
O volný hodině jsem šla k mamce do práce, sice jsem čekala dlouho dobu před obchodem než si mě mamka všimla, protože bylo hodně lidí. Ale to nevadilo. Moc dobře jsem se najedla a mamka mi udělala překvápko. Byla v Tescu a koupila my tam tři nádherný trička. Vyhrabala je tam někde ve slevě :D. A bylo tam jedno co se mi moc líbilo. Hurááááááááááááááá.
Nádherný jsou a zítra si jedno vezmu do školy.
Ale počasí je špičkový, konečně můžu nosit jen legíny a šatový tročko a vůbec mi není zima, občas jen trochu. A nosím kabát což mě dyštak zahřeje.
No a po volný hodině jsem šla na informatiku. A fakt sranda to byla. Měly jsme natáčet nějaký film (jakože krýtkej) a můj původní scénář nevyšel, protože jedna holka na hodinu nepřišla a tak nám to nešlo. Nakonec jsme vymysleli takovou děsnou blinu ale srandu :D.
A po škole pěkně domů. Když jsem čekala na druhý autobus, koupila jsem si malou fantu za 10 kč- mnam.Bodla ptž jsem měla moc velkou žížeň :-D.
A pak na zastávce jsem poslouchal music a musela jsme si pak doma ještě několikrát pustit Born this way od Lady Gagy, ta písnička je mrtě :-).
No pak blogování, koukání na Simpsonovi a zase blogování :D
Můj králíček Pupinka spapala trošku směsi s papáním od snídaně. A já jsem děsně unavěná.
Ale ještě něco přidám, nebojte,
Zatím čus.
http://www.eshopcb.coopterno.cz/pic_zbozi/111237.jpghttp://thumbnail027.mylivepage.com/chunk27/380150/321/small_slun%C3%AD%C4%8Dko%20pro%20radost.gif.jpg

Parádní den

7. února 2011 v 19:56 | Bublushka
Protže sem i chce, budu ted častěji psát do rubtriky My day.
Dneska to bylo super :-). Ranní probuzení sice super nebylo, ale to je každej den, na jsem zvyklá :-D
Ve škole pohoda, ptž jsme nic nepsali. Zítra lae píšem tak se musím ejště učit, sem se na to ndes nějak vykálela :-D.
No celej den jsem se těšila na volnou hodinu, ptž to chodím dok nihovny. No a šla jsem si pro knížku. A to pro Hobite od Tolkiena :-). Porstě se mi pto moc hctělo čísdt a děsně se mi to líbí :-).
Pak jsme šla na chvilku do školy na konverzaci a po asi dvaceti minutách jsem šla proč k dokotorovi. Šlo to docela v pohodě, jsem v pořádku, jen tam nmusím ěnco donýst příště. A šla jsem tam poprvé sama :-D. Njn předtím mi enbylo 15 vmusela jsem s maminkou :-D.
No a pak ve tři domů v autobude při čtení Hobita :-).
Doma jsem se věnovala jen blogu i když původně jsem chtěla něco hrát ale blog zabírá nějako mco času s a stejně jsem toho přidala nějak málo XD.
Ale děsně mi šibe. Hrozně ráda křičím :-D. A dneska jsem doma křičela ale jeliko jsem doma sama nikdo mě nenapománal abylo to divný. Jsme asi divná, ale nebaví mě bejt doma sama, stačí mi když vím ,ež tam někdo je a jsem spokojená :-) Ale rodiču už jse doma tak pohoda :-).
Na blogík ještě přidám ais jeden článek a zbytek si nechám na jindy ptž i když se michce, musím se věnovat povinnostem.
Toť vše. Těšilo mě :-D.
http://ramgad.tolkien.sk/images/thumbnails/knihy/tHobit_ces.jpghttp://www.rarelibrary.com/authorimages/tolkien.jpg

Přesně tu knihu mám :-D A je vní i tahle Tolkienova fotka. Bohužel už nežije, ale to by mu bylo přes 100 let :-D.

Jak krásně se dá proflákat celé volno :-)

6. února 2011 v 16:42 | Bublushka
Asi všichni školáci na základce a asi i na střední měli v pátek volno. A já ho pořádně proflákala :-D. S bráchou jsme celý den hráli Heroes of Migt and Magic ahráli to i včera i dneska :-D.
Ale zas jsem si mezitím i stihla dočíst knížku a pár věcí. No a dneska taky ještě něco stihnu :-).
Na blog se mi však nechtělo. Ted se mi ale trošku chce tak dnes něco málo přidám.
No a za týden mám jarňáky a tak se budu zase flákat :-D.
Mám to ale ráda, když se nemusím moc učit a můžu si dovolit takovou pohodu. Konečně klid po té náročné době plné testů a stresu :-).
Ted se sice musím někdy učit už za přijímačky ale to někdy počká ne ? :-)
Lol, na googlu je zase další česká věc. Nejdřív večernířek teď Werich :-)
http://i.iinfo.cz/urs/vyhazov_small-120490167411263.jpg

Jsem překvapená, štastná, radosí bez sebe a hlavně hustááááááá .-D

25. ledna 2011 v 19:33 | Bublushka
Já se žeru. Víte co ? mám na výzo samý. Jo jo samí biče, tyčky, krasavice jedničkýýýýýýýýýýýý.
Wow. Sama sebe nechápu jak jsem to dala. A učitelky jsou na mě letos děsně hodný.
Včera úplně nej den ve škole. Učitelka na češtině řekla, že se rozhodla ještě změnit jednu známku. Já za ní dost chodíla ptala se jí furt. byla za ní i mamka promluvit si o mě, jaká jsem. No a ona mi nakonec dala 1 i když známky mám spíš na 2. Prý když mě porovná s ostraníma dvojkařema je to velký nepoměr. Je moc hodná a to i učitelka na zemák, kterou jsem dříve neměla ráda, ale ted je dobrá :-D
Já mám radost juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Taky mi jde tělák. Ještě se dostat na Gympl aj sem ten nejšastnější člověk pod sluncem.

A co vaše vízo?

Jinak jsem moc šťastná ptž je mám po hrozně dlouhý době.
http://farm3.static.flickr.com/2267/1850215211_25e7dc24ff.jpg

Moje narozeniny

16. ledna 2011 v 19:30 | Bublushka
V pátek 14.1 jsem měla narozeniny a v sobotu jsme to dooslavovali.
Je mi 15.
A já vám napíšu jak to probíhalo.

Ráno jsem šla normálně do školy a po tom jsme šli s holkama na pizzu. Se mnou jsme byli 4. Bavily jsme se dobře, jen obsluha na nás byla nepříjmená, ale na dospělé milá :-/. Ale bylo to bezva. Přišlo mi však, že jsme odešly moc brzo a tak jsem se s holkama chtěla jít ještě někam projít. Nejdřív jsme se chvilinku procházely a pak musela jít kámoška Simča na vlak. A tak jsem navrhla, že půjdeme s ní a kámošku Máju, která měla už brzo jít, pak doprovodím domů. Ale měla kecy a pak nakonec šla s Klárou domů a já šla sama  se Simčou na nádraží. Dárek jsem dostala jen o Simči a holky mi ho prý dají v podnělí- uvidí se :-D.
Ještě ráno se probudil brácha, popřál mi a dal mi velkou čokoládu :-). Vaflovou, kterou mám ráda.
Večer, když jsme přijeli mi po nějaké době koukání na telku rodiče donesli dort. Byl krásnej a dobrej.Sfoukla jsem svíčky a dostala dárečky. Jeden z nich byl v obálce druhý byl veliký. A byla to přihláška do tanečních :-) a nádherný růžový župan. Měla jsem ohromnou radost.
Druhý den přijela babička se strejdou, ale strejda mi jen předal dárečky a kytku a zas jel, protože byl nemocnej a nebylo mu dobře. Potom mi dárky a kytku předala babička. Dostala jsem toho spoustu a bylo to vše prima, ale to vám ukážu až asi zítra na fotkách :-)
Narozky jsem se užila. Je mi už 15 a příští týden si jdu pro občanku.
Už je ze mě mladistvá osoba.
http://stuckonyou.blogspot.es/img/15.jpg

Dnešní den v rozhlasu

5. ledna 2011 v 18:17 | Bublushka
Dneska jsem byla se školou v budouvě Českého rozhlasu v Hradci. Byli jsme tam poslední dvě hoidny a bylo to bezva. Je to tam fakt zajímavý, a lidé bili moc milí :-). Taky jsem se ptala a zapisovala si poznámky, abych o tom pak mohla napsat článek do školního časopisu. A mám do toho fakt dobrý věci :-).
A stala se mi super věc. Byli jsme v místnosti, kde se vysílá přímý přenos a ten pán co tam zrovna vysílal s námi mluvil když jeli písničky. A já se ho ptala. No a on mi pak řekl: "Budoucí žurnalistka?" a já přikývla a pak řekl: "Je to poznat". Wow, moc mě potěšilo, že je to na mě vidět :-D třeba budu dobrá, nwm :-).
A taky jsem dneska na těláku byla fakt dobrá. Skákali jsem na bednu do kleku s odrazem. Nejdřívj sem se bála, ale pak se mi to povedlo a šlo dál a dál. A spolužačkám to moc nešlo. A pak jsem to samý dělali na kladinu. To nešlo nikomu jen mě :-D. No ale podruhý jsem skočila, uklouzla mi noha a děsně jsem se praštila do holení. Mám ted na každé modřinu a jednu i odrenou. A lidi to byla hrozná bolest. A pak mi to zas šlo, jen jednou jsem málem spadla, ale asi jsem se málo rozběhla. Byl to ale usper pocit být poprvé na těláku nejlepší :-D
Dnešní den byl bezva sice jsem hrozně už od rána unavená, ale to se přežije :D.
http://img8.ct24.cz/multimedia/images/3/223/middle/22278.jpg

Co a jak

12. prosince 2010 v 10:41 | Bublushka
Vím, že jsem dlouho nic nepřidala, ale neměla jsem čas. Dnes něco přidám a zítra to se uvidí.
Ve škole mi začíná vše zas vycházet. Dokonce mi začíná i jít čestina :-D.
No taky už se připravuji na to, že mi v lednu bude 15. Zítra se půjdu fotit a pak ve středu domlouvat s mamkou občanku. Sice moc nevím, na co mi bude, ale budu jí mít .-D.
Chtěla bych přidávat častěji komix, ale nevím jak se mi bude vyvjíet simka dál, ptž musím nějak dosáhnout jedenoho příběhu a to je dost těžký. Ale budu se snažit. No a povídky se také pokusím psát častěji a delší. Tento blog byl vždy plný soutěží vím že ted moc není, ale pokusím se to napravit, dnes určitě aspoň jedna přibude. No a s VGS a Fotosoutěží se pokusím to urychlit,vím že nemáte rádi čekání :-).
Počasí venku je zvláštní hrozně fouká a sníh leze pryč. Bílé ávnoce asi opět nebudou. Ale dárky mám už skoro všechny, tedy kromě toho pro tátu, to musím ještě sehnat. A co vy, jak jste na tom s dárky?
Poslední dobou se mi SB vracejí a o spřátelení tázají i nová s pěknými blogy což jsem moc ráda. No, jdu je ted všechny oběhnout. No a to je zatím vše z tohoto článečku, zatím čus.
http://www.mujeshopzdarma.cz/wp-content/uploads/2010/10/vanocni-darky.jpg

Jak dopadlo SCIO

10. listopadu 2010 v 17:07 | Bublushka
Dneska jsme ve škole dodělávaly testy SCIO. Nedopadlo to moc skvělé, ale jako jde to. V češtine 8 chyb ze 40, v matice 11 chyb ze 30 (to nic moc no :-/ ), v obecných předpokladech 11 chyb z 60 no a nejhůř dopadla ájina 22 dobře, ale k tomu 23 špatně :-(.
No ale aspoň vím a jak bych dopadla bez přípravy a ted se musím připravit abych ty přijímačky dala.
http://www.zskom.cz/images/galerie/logo_scio.jpg

Píšu SCIO

9. listopadu 2010 v 8:50 | Bublushka
Dneska píšeme ve škole SCIO testy, zatím jsme psali z češtiny a já byla první hotova a i jsem si to kontolovala a nikdo hotov nebyl. No snad budu i mezi prvními v hodnocení výsledků.

My school days

2. září 2010 v 18:52 | Bublushka
Už dva dny je ze mě opět školačka :-D. A to už deváté třídy. Stále mi nejde do hlavy,že jsme nejstraší třída :-D. Naše třída, ale vůbec nevipadá na deváťáky, jsmr takový malý :-D.
I když jsem ráda, že tu základku budu mít brzo za sebou a půjdu jinam- na Gympl.
Včerejší den byl pohodovej. Jedna hodina ve škole a pak doprovod kámošky na nákupy. Dříve sem moc s holkama nechodila a musím říct, že je dobrý jít někam s holkama ven. Budu s nima asi chodit častěji, protože stejně než mi jede autobák nemám co dělat.
Dneska taky pohoda. První tři hoďky třídnické. No sice pak matika a vstupní test :X, ale dalo se to. Jen jsem si nemohla vzpomenout na pár věcí. Bylo to přece jen opakování ze sedmičky. No já doufám, že to byla jen nějaký zkouška, protože z toho bych měla asi dost blbou známku :-D.
No a po matice ještě dvě hoď pracek, kdeprvní hodnu jsem řešily co se bude při hodinách dít a při druhé hráli vybiku. A já protože jí nemusím jsem od druhého zápasu seděla a koukala :-D
Ale je blbý, že my jsem rozdělený a já nejsem na pracku s kámoškama :-(. A taky nás divně rozdělil na konverzaci. Ale co se dá dělat, tři hodiny týdně přežiju :-D.
Rozvrh ted docela jde, až na tu devítihidninovku a osmihodinovku. Ale co se dá v devítce dělat.
A letos musím makat. Abych se dostala na Gympl a abych měla dobrej pocit :-). A taky se musím naučit se učit, protože na Gymplu mi nebude stačit jen to co si pamatuju z hodin.
No a že by to bylo k té škole vše? Asi jo, jen to že se zítra už na plno učíme a já ani nevím proč, zatím se každý den do školy těším :-D. Vím ale, že mě to brzy přejde.
No tak tedy zatím zdar a zítra to nějak ve škole zválejte.
http://mladazena.maminka.cz/assets/mlada-zena/maminka/materstvi/26_2.jpg
PS:To byly doby v první třídě. To nás škola bavila každý den :-D.

Moje kecy k nepřítomnosti

25. srpna 2010 v 8:54 | Bublushka
Vím ,že ted to je hrozně často, ale prostě jsem zase neměla na blog chuť :-D. Prázdniny jsou u konce tak si je chci ještě trošku užít. Dnes se mi, ale na blog trochu chtělo, něco málo přidám, ale další dny nevím :-(.
Nevím, jak to bude pokračovat ve školním roce. Jdu do devátý a tak se budu hodně učit, no a to znamená, že asi taky nebude čas na blog. Nebudu ho rušit, jen možná nebudou články, ale třeba mu zase někdy příjdu na chuť. SB si mě klidně smažte, já stejně moc neobíhám, ale moc by mě  potěšilo, kdyby jste zůstali- ale nemusíte.
No a jinak na komixy kašlu. Možná se k nim někdy vrátím, ale stejně to nemá cenu.
Blog nezahodím, občas sem něco přidám, ale o prázkách to bude málo. A no v tom školím roce se ještě uvidí :-). Třeba vás překvapím a ráda bych.
Soutěže pozastavuji, zatím. Sory, všem soutěžícím, ale nechce se mi do toho. Myslím tím VGS, Vyfoť to a SONSeiál. Možnám, že zase brzo něco s nima udělám, ale teď se mi nechce a tak pozastavuju. ale hlasy se dají shánět furt ;-).
Asi hodně lidí naštvu, ale co se dá dělat. Nechci se do blogu nutit.
No a návštěvnost se dost snížila, ale to se nedivím a už mi to je jedno- zatím.
Musím, ale říct, že mi blog moc pomohl. Chci být spisovatelkou a novinářkou a tak mi to psaní článků dost pomohlo. A taky mi pomohly vaše komenty.
Moc vám za to vše děkuju a pokud mi stále budete psát komenty budu vám,  moc vděčná.
Ahoj.
http://nadezda.bloguje.cz/img/bored.jpg

A jsme na suchu :-D

13. července 2010 v 16:49 | Bublushka
A jsme na suchu a to doslova. Neteče nám voda a to jsou ty největští vedra. Nojo jsme jediná vesnice, která bere vodu z lesního pramene, kterej vyschl :-D. Musí zapršet, aby se naplnil a napojil se na další prameny, ale s tím deštěm to moc zářivě nevidím.
Ale aspon máme o zábavu postaráno. Dovezli nám do vesnice tři nádrže s vodou a budou je prý vozit každý den. No jednu máme blízko domu a tak jsme dneska už naplnily hodně lahví i od destilovaný vody. A jeden soused nám dal tři osmilotrvoý barely tak je to bezva :-).
Nestihly jsme ale umejt nádobí v mičce, mamka ji chtěla zapnout, ale čekala ještě, aby jí pár věcma naplnila :-D. Nakonec jsme to vymysleli a myli to ručně jako vždy :D. Ale vlastně ne jako vdžy- ohřály jsme si vodu daly mejdo a bylo to :D.
Je to s tou vodou sradna. Ještě že jedu na tábor :D
http://watersecretsblog.com/archives/no%20water%202.jpghttp://watersecretsblog.com/archives/No%20water.jpg

Dnešek- školu bych nejraději prořvala :-D

21. června 2010 v 18:21 | Bublushka
Dnešní den začala pohodvě. No jo, ale škola už moc pohodvá nebyla. Opět jsem se musela rozčilovat při česštině což se mi stává často a pak mi nejde zastavit.
Opravovali jsme jeden test a já prostě s těch učitelčiných neuznanejch věcí prostě šílela. Bylo tam cvičení, kde jsme měli napsat cizí slova, která jsou naší aktivní slovní zásbou. No a kámoš napsal nějaké slovo a ona mu ho neuznala, protože to prý nepovažuje za jeho aktivní slovní zásobu. Ale jak ona může vědět co je jeho aktivní slovní zásoba? Začla jsem se s ní hádat. Sice to nebyla moje věc, ale já se vždy, když je něco nepsravedlivé, začnu hádat, hlavně v jejich hodinách.
No a prostě jako srala mě čím dál víc a o další přestávce jsem uplně vybuchovala vzteky. Taky mě ještě předtím nasrala učitelka na přírodák. Jsem se jí šla zeptat proč mi počíta čtyřku a trojku, když jse si je opravila. A ona, že to prej ta známka tam furt je a tak mi prostě dá dvojku. Já tam mám samý a jen jednu 4 a jednu 3 a ještě opravené, ale ne ona mi dá za 2.
Kdyby učitelka na přírodák to brala jako že jsem si to opravila a čestinářka nehodnotila tak přísně (za jednu čárku špatně už dvojka) tak bych mohla mýt samý :-(.
Njn mám sice jen dvě dvojky, což je bezva, ale štve mě, že vidím šanci na jedničky, ale nejde se za ní chytit.
Pak to už ale po škole bylo v pohodě. A ještě ve škole jsem si od nasranosti pomohla tím, že jsem počmárala a rozervala papír- fakt to pomáha :-D.
A jinak jsem se po škole sešla s kámšokou a pokecaly jsme, já si napůjčovala v knihovně další věci. Mám doma už na prázdniny půjčených asi 9 knih a  nějaký komixy, no a ještě si stále budu půjčovat :-D. Jsem na knížky maniak a bych se o prázkách nenudila půjčuji si jich dost,
No a taky si uvědomuji, že za rok už budu devátačka a příjde mi to hrozně divný, že budeme nejstarší na škole :-D.
Den se ale nakonec vyvedl a já mám ted spustu času a tak stihnu blogovat, hrát wow a i se koukat na film.
A to je asi tak vše :-)
http://img.cas.sk/img/4/gallery/354252_spanok-stena-oddych-relax-snivat.jpg

Dnešek = super druper deeeeeeeeen :-)

6. května 2010 v 21:28 | Bublushka
Dnešní dne byl fakt bezva a užila jsem si ho do sytosti.
Ráno jsem místo do školy jela s mamkou na kožní. Mám na noze takovou hnusnou bradavici tak kvůli ní. Naštěstí mí s ní, ale nic nedělali a paní doktroka mi předepsala takovou mastičku na to, která ji zničí.
No potom jsem jela ještě někam s mamkou a pak do obchodu s botoma, kde jsem měla vyhlídnutý jedny fakt krásný. Já moc bot nemám a potřebvala jsem jedny botasky, protože na jaro mám jen ty kecky. Jinak mám jen boty na tělák, dvoje kozačky( z toho vlastně nosím už jen jedny), snadále a jedny takový na zahradu. Bot opravdu moc nemám, ale ani mi to nevadí :-).
No a tam v tom obchodu jsme k mé rodosti koupily ty botkýýýýýýýýýý :D.
Hnedka po koupi jsem si je nazula a z obchodu vyšla v novejch botách :-).
Pak jsme ještě v tom obchodní centru, kde byl ten obhcod s botama, koupily jednu knížku bráchovi k narozkám a mamka ještě někam jela a pak mě zavezla do školy. Tam jsem zjistila, že jsem přišla o test z čj- takže bezva :-D. A potom jsme psali z ájiny a já mám za jednááááááááá :-)
Po škole jsem sklidila na boty pár pochval od lidí ze školy( asi 4 ) no a paky vyrazila k mamce do práce. Tam jsem se najedla a pádila do knihovny, kde jsem si půjjčila druhý díl jedný knížky kterou ted fakt žeru- Malfuria.
No a potom jsem šla zase k mamce do práce a potom na kytaru. Učí mě taťka, ale je dost přísnej :-(. Moc mi to nešlo a to jsem cvičila :-/. Musím asi civčit víc. Ale to bylo asi nejhorší na tom dnu pak to zase šlo nahoru k dobrému :-).
Když jsem dorazila domů napapala jsem se a dělala vše možné a pak přišla teta s kluky ( sousedka a její malí synové) a šli se podívat na králíčka. Včera jsem se na tom domlouvali. Z Pupinky byli nadšení a dokonce mi jí i nakrmili :-D.
Pupinka byla očividně taky spokojená a já měla radost.
No a pak už den začal pomalu končit a já se uchýlila ke compu, dodělala školní časák a šla na blog.
Dnešní den byl fakt bezvadnej.

Toto jsou ty botky:
botky

Mám vymazaných pár Sb, velkou část dne za sebou a ještě jednu bezva před sebou :-)

30. dubna 2010 v 19:36 | Bublushka
Tákže. Dnešní den byl fakt bezva a ještě bude :-)
Ráno jsme jeli do Hradce a pak mě rodiče vzali ke škole protže byl sběr.
No a my měli vě škole čarodějnickej den a tak jsem byla za čarodějku :-). Mamka mě doma vyfotila a pak jsem byla vyfocena ještě ve škole :-D.
No když se pak ráno s bráchou zvážila sběr, on ho pak hodil kam se má a šel do školy ( on chodí kousek od tamtud na Gympl). No a já šla do školy své :-). Sklidila jsem pár obdivů od učitelek a s úsmevem se připravovala.
Šla jsem pak za učitelkou, která řidí školní časák, kvůli foťáku na reportáž do časáku, ale nějak se to zkomlikovalo a tak sem foťák měla až dýl. První fotku jsem měla, že mě vyfotila jedna učitelka, které ten foťák byl a pak jsem stihla jen dvě :-/, Stejně tam bylo málo čarodějek.
A taky jsme asi na tři hodiny byl spojený s Béčkem a tak to byl takový zmatek.
Po škole jsem  putovala s kloboukem a koštětem :-D a málem odlétla :-D.
No po škole jsem čekala v jídelně na jednu paní učitelku, tu co mě fotila a které byl ten foťák a pak mi ve škole dala do flashky ty fotky a já šla.
Víte jsem tedka tech novin grafička :-).
No a pak jsem šla k mamce do práce a pak jela domů.
No a doma jsem zjistila že umím předpovídat budocnoust. A nebylo to poprvé. Jsem šla žejo domů a napadlo mě že by se mohli vrátit naši sousedi. Oni odjeli kvůli sousedové práci do ciziny a tak mě to prostě napadlo. Pak jsem si představila jak tetu ( sousedku) zdravím. No a a pak jsem se s brácho šli kouknout na zahradu na nový strom co mamka koupila a najednou vidím u sousedů chlapečka. Je to jejich syn ze dvou synů :-). No a za chvíli se tam objebvila teta a tak jsem jí pozdarvila :-D
Nevím jak je tomožné, ale už se mi to že jsem předpověděla budoucnost stalo asi po třetí. Něco na tom, že jsem čarodějka, asi bude :-D
No a až přijedou rodiče z práce, tak půjdeme do naší vesnice na čarodky- už se těším :-)
Toť vše. Pěkně si užijte čarodky a zatím čusky.


My day

26. dubna 2010 v 21:40 | Bublushka
Dnešné den byl fakt bezva.
Ve škole jsem šli do divalda na "Dobře placená procházka" a bylo o fakt dost vtipný :-).
No pak jsme se chvíli procházeli a až na poseldní hodnu dolši do školy, stejně skončilo to vystoupení na předposeldní hodinu a ta učitelka co jí učí šla s námi.
Po škole jsem se sešla s kámoškou a šla s ní do knihovny kde jsem vrátila a půjčila si další knížku :-).
No a pak jsem s kámšoku ještě kousek šla a koupila si lístky na autobus na zítra a pak šla k mamce do práce. Od tamtud jsem šla na bus dom.
No a samosebou když jsem šla pak půl hodky domu z jedný vesnice do druhý, zmokla jsem jak slepice. Sice jsem měla deštník, ale zrovna to muselo vyjít, že jsem šla v tom největším dešti a legíny celý mokrý že jo :-D. Aee hlavně mě naštvalo, že pak za hodinu zase krásně. To počasí si ze mě asi fakt dělá legraci :D
No pak jsem pekla doma buchtu a musím říct že se moc povedla, sklidila jsem hodně pochval a to já ráda :-D.
No a pak jsem šla na comp kde jsem do teď. Strávila jsem hodně času na facu a na blog jsem něměla moc dnes náladu. Přidla jsem co jsem přidala a to stačí.
Další věci přidám ve středu.
No a to je zatím všecko. Těště se až pořdám fotky z elektrárny kde jsem byla ve čtvrtek. A zatím páááááááááááááá.

http://www.splachovac.cz/obrazky/s/slepice-zaletnice.jpg
 
 

Reklama