Historky

To volno je nějaký krátký :-)

31. prosince 2011 v 15:32 | Bublushka
To je neuvěřitelný. Už je zase silvestr. Vánoce přišli děsně rychle a stejně rychle odešly :-). A celý týden volna je zase fuč. A v úterý můžu jen s radostí nastoupit do školičky. No a měla bych se už pomalu začít učit. Máme psát z hodně věcí :D.
Ach ta lenost :D.
Ale byl to pěkný týden volna. Byl doma brácha, což je fakt paráda. Ted sice už odjel slavit silvestra do Brna, ale byla to paráda. Už ted mi chybí XD a to není pryč ani jeden den :D.
No, pěkně jsem se flákala, u telky a četla jsem si minimálně. Myslela jsem si, že tu hromadu knih co jsem si půjčila, si přečtu, když budu mít čas. A ono nic XD. Ted ale čtu jednu tlustou, takže než budu číst něco new, uběhnou aspon dva týdny. Nějak mi poklesla uroven čtení. Ale co, čtu stále a překonávám ostaní svou rychlostí :-).
No ale to sem zas zabočila.
No jak vánoce? Pěkný. Takový rychlý. Večeře dobrá, dárky pěkné, ale vše takové, ne jako dřív. Vím co za to může a ani mi to neva. Hlavně, že jsme byly všichni doma a mohlo se odpočívat :-). A co jsem dostala?
Tákže: Doma: Plechovou krabičku s Mickey a Minnie Mouse (miluju ej:e-)), kalhotky s Daisy, nádhernej přívěsek, Čtyři krabičky popcornu (brácha ví jak potěšit :-D) a pyžámko. No zas jsem dostala nejvíc. :-).
A u babičky: Penízky, ponožky, rukavice, šampon, mýdlo a knížku Malý, velký.
Jsou to pěkné dárky. Ale nechtělo se mi je letos fotit- ach ta lenost :D.
No a ted dneska "slavit silvestra. Půjdu s našima do místní hospůdky. Sice vím, že mě to tam moc nebude bavit, ale zas nechci bejt doma uplně sama :-). A můžu jít kdykoliv domů sledovat telku či stažené filmíky :-).
Tak ted si jen doužít poslední dny volna a hurá zase normálně žít :-).
http://img2.picload.org/image/adaiwp/christmasdrama-s.png

Dělo se toho toli, že nebyl čas

8. prosince 2011 v 18:38 | Bublushka
Sory, sory, sory. Dlouho jsem tu nebyla. No a to se mi i párkrát chtělo :-). Ale měla jsem plnej tejden a až dnes jsem dorazila domů dřív než večer s našima. Ale přijel brácha tak jsem se s ním kouakla na film a nešla na blog.
Řekla jsme si ale, že sem zajdu a vysvětlím to.
Zkrátka v pondělí i úterý mám dramaťák a minulý týden se mi ani nechtělo blogovat. A tohle pondělí a uterý zas dramatak a včera olimpiáda z češtniny. No a nestíhala jsem bus, takže jsem zůstala v Hradci (no původně jsme chtěla nakupovat, ale moc lilo,tak jsem nešla). No ale nekonec mi to ani zas tak neva. Život není jen o compu a já si užila několik dní bez compu :-).
Ve škole mě to baví i nebaví. Podle toho z jaké strany se to bere. Ale to vám možná vysvětlím někdy jindy :-).
No a to by bylo zatím vše. Zítra zůstanu v Hradci a v sobotu mám věneček. I když to se tu možná zastavím.
Ale pravděpodobně sem půjdu až v něděli a nebo možná až ve středu.
Nic neslibuju a jen říkám- nezlobte se, já se vrátím XD.
http://farm4.static.flickr.com/3586/3495157844_3c672a745d.jpg

Na "nové" škole

24. listopadu 2011 v 16:40 | Bublushka
Na naší škole se dělá rekostrukce a tak se asi na dva roky stěhujeme do provizorní budovy.
Je to bývalý ústav hluchoněmých mimochodem XD.
No je to dost stará budova a asi památkáři moc nedovolili upravovat vzdheld. Uvnitř je vše bílé jako v nemocnici a podlaha je děsně křivá. Dlaždice pokryté linolem. Je to tam ale hezké, takové "nové", aspoň nově to půsopbí zevnitř a máme hezké a zatím čisté záchody :-).
My máme prej velkou třídu, jo máme no, ale zas mi to tak nepřidje. A dobrý je že se na každou hodinu nemusíme stěhovat. Já se sice občas stěhuju, ale to je většinou jen v jednom patře. A učitelé jsou docela pohodě, asi jim změna přišla vhod :-).
No ale rekosntrkce školy se trochu protáhla kvůli dotacím a tak nevím zda se za ty dva roky vůbec vrátíme. Ale to neva, tady se to dá přežít.
A nejvtipnější je zvonek. Jako by vyzváněly nějaký zvony. A ve středu, když jsme tam šli prvně(po volnu :-)) ředitel do rozhalsu hlásil: "Milí pacienti, milé pacietky..." a u vchodu stáli učitelé v doktroských pláštích a dávali nějaké koláče a koblihy.
A já přišla zrovna pozdě. Ale stále tam byli. No zaspala jsem a to dost. Ale jak to vidím i kdybych chtěla neprobudila bych se. Jo zvonil mi budík, ale já ho jen zakapla a pak mi klesla hlava na polštář a byla jsem zas tuhá. A jelikož vždy budím rodiče, vstávali jsme pozdě všichni. Ale nepřišla jsem na konec zas tak hrozně pozdě. Byla jsme skoro na celou hodinu.
No a ještě je tam hustá aula. Tam je jedna třída a ti mají lavice vepředu. No a vzadu za nimi jsou lavice jako v kostele a na zdi jsou tam ikony s Ježíšem a prý je tam i nádobka na svěcenou vodu. Býval tam prý modlitební koutek. No a taky je tam nádhernej lustr a vyzdobený strop. Ale ten je skoro všude.
No je to hezká budova, ale asi nemá moc pěknou minulost.
http://i42.tinypic.com/mjsfpi.jpg
-To je ona. Ta slavná budova.
PS:Nad vchodem je nádherný nápis-ÚSTAV HLUCHONĚMÝCH XD

Předpremiéra se vyvedla

22. října 2011 v 18:41 | Bublushka
Včera večer jsem se konečně dočkala a vystupovala na živo. Musím říct, bylo to úžasný. Než to začlo tak jsem měla děsnou térmu a bála se, že to podělám. Ale po prvním výstupu nervozita spadla a šlo to samo. Ani jsme snad nic nepodělaly. Jen mi tam jednou na opone uklouzla noha, ale ve stoje jsem se udržela :-).
Bylo to fakt skvělý, lidi se smáli vtipným narážkám a myslím, že se jim rha líbila. No a byly tam mí rodiče a brácha. Moc se jim to líbilo a byli spokojení. Což jsem moc ráda.
Fakt to bylo nádherný. Ani ne to že tam byli lidi, ale prostě že jsem hrála a docela to i šlo. A jak to bylo vše v kuse bez přestávek(tedy když nepočítám tu jednu hlavní) a opakování, tak to bylo lepší než zkoušky :-).
Hercům se taky dařilo až na pár malejch vyjímek, těch si ale nějspíš moc nikdo nevšiml a taky jich ani moc nebylo :-).
A konečný ohňový závěr se taky obešel bez problémů.
Už se moc moc těším na další vysoupení. Jen škoda, že v pondělí na něj nemůžu :-/.
http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/02/divadlo_nove21.jpg
-ano tam jsem hrála :-D
i když zas tolik lidí tam nesedělo (ale dost)

Tak jsem tady no :D

20. října 2011 v 19:33 | Bublushka
Po dlouhé době jsem sem zas zavítala.
Nechtělo se mi sem a ani jsem neměla moc času.
No a tak vám asponň sepíšu co jsem dělala.

Ve škole to byla prdel. Známky různé a to i špatné i dobré. Asi propadnu z ájiny, fiziky a matiky, ale co se dá dělat XD. Budu to muset nějak našprtat a nadělat si dobrý známky.
V divadle jsme měli dneska poslední zkoušku. A zítra mám první vystoupení naostro(tedy to vystoupení, já budu oblečená-v rámci možností XD). Zítra je předpremiéra já tam budu vystupovati. Rodiče a brácha se přijdou pdiívat. No nacvičily jsme to už dobře, jen si musíme dávat pozor a to hlavně já, být narovnané a usmívat se :-). No snad se to zvládne a zítra tam nebudu dělat takový kraviny a zapomínání jako dnes na zkoušce. A budou nám platit taky pekný penízky takže super :-).
Jinak jsem včera byla ve vědecký knihovně a zjisila jsem, že musím vrátit do zátra knihu co mám z půlky přečteno a jednu co jsem ještě vůbec nečetla(někdo si je zamluvil-šmejd XD). No bohužel jsem četla zrovna Hostitele, kterej je dost dlouhej a musím ho vrátit zrovna v té nejlepší části :-). Ale vymenila jsem si to za jinou knihu od Stephenie Mayerové. Čtu krátný druhý život Bree Tarnerové. No nic prostě to musím zítra vracet protože dneska jem nestíhala. Šla jsem do dětský knihovny a na bazar vyřazených knih. Myslela jsem že si tam najdu nějakou povinnou četbu a ono houno. Je tam hodně knih ale nic extra, ale našla jsem si Angeliku a nějakou knihu Útěk u který doufám, že bude dobrá :-). No možná tam zaběhnu i zítra ale nevím. Nic super jsem tam nenašla.
No a tak jsem prožila poslední dny. A ted budu mít další zajíamvé dny. Vystoupení, vyšetření ruky a prázdninyyyyyyyyy :-).
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/41608_275818453182_5933190_n.jpghttp://www.hooping.org/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/red_stage_curtains.jpeg

Prodloužená-docela sranda

8. října 2011 v 15:55 | Bublushka
Včera večer jsem měla taneční a první prodlouženou. Šla jsem tam s taťkou. Od odpoledne jsme čekala u našich v práci a když konečně nastal čas, začla jsem se malovat a připravovat. Na sobě jsem měla fialové dlouhé šaty se třpytkami. No a samořejmě moje stříbrné boty a kabelku :-). Na ruce fialový květinový náramek a na krku květinový náhrdelník.
O půl osmý jsem dorazili, koupili lístek pro tátu no a mohlo se začít tančit :-). Některý holky měly fakt nádherny šaty, kam já jsem se hrabala :-).
No a pak jsem několikrát tančili až přišla rodičovská volenka :-). Jo byla to sranda- vals mi m-co nešel ale nakonec jsme to s tátou zvládli, horší je valčík, ten je ještě navíc rychlej :D. A pak s tátou polka to byla sranda.
No s tátou jsem pak takčila ještě jednou. A jinak jsem tačila nejvíc zase s kámošem Dominikem a sem tam s někým jiným. No ale největší prdel byly ty taneční hry. Třeba koštovaná, kdy nakocni ten kluk co prohrál musel zpívat :-). A pak tanec "malej ptáček" to byla nesmírna čurina :-D. Ale jak jsem na refrén měli běhat a točit se tak jsem myslela že se zabijem XD.
Jinak bylo to pěkný. Zábava byla a i tanec mě bavil když jsme to už ocela uměli. Tedy když nepočítám vlačík XD. Ale hrozně mockrát jsem tačili čaču. Ale zas jsme se to tím naučili. Ale poslední tanec byl zase čača a že jsem tančila s tím jedním klukm v kuse už čtvrtej tanec tak na to kašlal a byla to hrůza. Furt jsem s ním nějak točila aby něco dělal jinak on tak stepoval a vůbec jsme netančili co jsme měli. Ale to neva taneční to nakonec byly skvělý.
Uf ale pak mě tak bolely nohy a jaksi jsem se motala :-D. Nevim no nic jsem nepila jen fantu a motala jsem se jako bych fakt něco pila XD.
A jak tak přemýšlím možná se i těším na další prodlouženou :-).
http://files.restauracebilypotok.cz/200000487-f2feef3f92/TANEC.gif

Stále unavená

5. října 2011 v 17:12 | Bublushka
Mám teď tak nabytý dny že to fakt nejde.
Po škole na dramaťák, potom do divadla a pak večer až v deset koenčně domů. Zalehnu do postele a nic neudělám. Ráno se probudím děsně nevyspalá a jde to znova. A nebo mám divadlo ráno takže jdu na jendu hodinu do školy, pak do divadla, pak makám na oběd a zase do školy no a pak na dramaťák atd.. Uuuuuuuuuuuuf. No dneska konečně dom, ale taky musím dělat plno věcí. Učit se, vyluxovat, umýt si hlavu protože ve čtvrtek nebudu doma a nejde to jak jsem uanvená.
Klíží se mi oči a ještě na ně tlačí smutek protože jsem dneska nechtěně hodne bouchla mamku a ještě jsem si uvědomila hodně věcí a je mi to vše líto.
Je to divný pocit když má člověk tlak očí z únavy a navíc i ze smutku :-/.
Ale musím toho stále tolik udělat a neche se mi. Ale zároven musím ptž bych měla ve škole blbý známky, do tanečních bych neměla umytou hlavu a o půlnoci si jí mejt nebdudu a vyluxovat je zas potřeba. Ach jo, divadlo mě sice baví ale je to náročný a škola taky. A nestíhám číst a to se mi chce. No a hraní na počítači? To už jsem dlouho nedělala, si to ani nemůžu dovolit.
Ach jo. A já bych se tak potřebovala pořádně vyspat.
Ale i tak se už těším zítra na divadlo mám to tam ráda :-).
No tak jsem si psotěžovala a jsem spokojená :-). Ale dělat se mi stále nic nechce XD.
http://bmarisol.files.wordpress.com/2010/03/tired1.jpghttp://ccasociallife.files.wordpress.com/2010/11/tiredheader1.jpg
-uplně obrázky mě odpovídající :-)

Proč se o výkendu nechce nic dělat :-).

1. října 2011 v 13:29 | Bublushka
Já bych měla dělat věcí. Učit se, uklízet, umýt klec králíka, umýt se atd..
A místo toho jsem stále ještě v pyžamu(od asi půl desátý XD) a bloguju.
Ale takhle je to každý výkend. A v neděli večer pak nadávám jak jsem nic neudělala :-D.
No ale co aspon si odpocnu, konecnce volno od skoly.
No z fyziky bude asi za 5 a z frániny 111111111 :-D tedy 1.
No asi něco uveřejním.
Týjo ted si tak uvědomuju že blog už mám čtvrtej rok. LOL :-D.
No ale je ted divné období se mi nějak nechce číst což je u mě divný. Ale co není to povinné,ono to zas přijde.
No chtěla jsem udělat Dezz- jejda ani nevím kdy. Ale zas nehci až do vánoc mít "Summer time" :-D. Tak snad někdy.
No tak jsem napsala nějaký kraviny a jdu se už zcivilizovat a uklidit králíka. Stejně bude za chvíli oběd XD.

http://assets.lolquiz.com/4b0fdabf5126f.jpg
-v pyžamu jak banáni :-D

No mám toho teď fakt hodně

29. září 2011 v 20:22 | Bublushka
Hned v první řadě řeknu, že nevím jak budu stíhat blog.
A taky nevím jak budu stíhat školu.
Jaksi toho na nás valej moc. A musím se ted často učit abych vůbec prošla.
No a pak mám to divadlo což je ted docela často, takže zase nebudu doma.
No a to znamená, že ani nebudu na compu a na blogu.
A když už se dostanu na comp a tak pravděpodobně budu dělat věci do školy.
Takže mi musíte odspustit občasnou delší nepřítomnost. Ono to fakt nejde :-/.
A miss mazlček? Uaaaaaaaaa nevím pokusím se o výkedu ale stejně má malo fotek.

http://www.theylta.com/blog/wp-content/uploads/2010/06/Generic-School.jpg

Miluju divadlo ♥♥♥

24. září 2011 v 17:26 | Bublushka
Ach jak já miluju divadlo. Ty zkoušky byly úžasný.
WOW, ti herci.
No nic začnu mluvit trochu srozumitelněji :-D.
Včera jsem v pět dorazila před divadlo a ostatní holky, až na jednu, se tam sešly. Chvíli jsme čekaly a pak nás pustili dovnitř.
Docela brzo jsem začli zkoušet. Pak v šest přišli herci a začlo se zkoušet s nima. Wow to bylo svělý. Jsou to úžasní herci, sice zatím cvičej, ale hrajou to tak skvěle. No jsem nadšená. A my holky jsme tam různě zkoušeli vše možné, od služebných po pomocníky ďábla :-). No ale mě jak jsem ten den taneční tak jsem trochu dřív odedšla(ale nebyla jsem jediná) a utíkala k mamce do práce. Tam nám nějak blblo světlo tak mě mamka malovala u zářivky :-D. Ale zvládly jsme to a já ještě včas dorazila. No a přišla tam podívat se babička. Moc se jí ti líbilo :-). Hm, nevím co na tom vidí, ale když se jí to líbí :-D XD.
Pak protože jsme chtěli ušetřit cesty autama a v sobotou jsem měla v hradci taky zkloušku, jsem jela s babičkou po tanečních k ní domů. Umyla jsem se, najedla a šla jsme spát vlastně pak skoro hned.
No a ráno vstávání v 7. Uaa mě se nechtělo vstávat :-). Ale už jsem se nemohla dočkat divadla. Když jsem se vyparavila, čekala jsme ještě v zimě na autobus a dojela na místo. Pak jsem šla k divadlu a tam už jedna holka byla. Přišla pak ještě jedna a paní co v divadle taky byla a ta nás pustila dovnitř. No tam byla taky zima .-D. No pak jsme se tam sešly většina holek, ale zase mín, takže už jen 10. Ale cvičit se muselo, tak jsme se střídaly a stihly toho fakt hodně. No pletem to ještě, ale docela nám to jde. A herci zase byli úžasní. No a je s nima sranda. Týjo už se těším na pondělí kdy bude zase další zkouška.
No myslím, že divadlo je moje srdeční záležitost. Miluju to tam.

http://www.odaha.com/sites/default/files/klicperovo-divadlo.jpg
-To je to divadlo.
http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/02/Klicperovo-divadlo-hlediste-395x195.jpg
-A takhle vypadá vevnitř.

No není to nádhera :-)

Ted se mi nece.

22. září 2011 v 17:45 | Bublushka
No nepřídávám ted moc, ale nějak se mi nechce. A stejně je málo komentů :-/.
Jinak žiju si pěkně. ve škole děláme nějaký blbý vektory od SCIO a nějak mi to nejde :-D.
Už mám dohodnutý zkoušky na to divadlo tak jsem zvedavá :-)
No zítra tam jdu a pak spěchám do tanečních :-). A pak protžoe to mám i v sobotu jedu k babičce.
O divadle určitě napíšu. Snad to bude dobrý a bud zítra moct odejít dřív :-).
No přidávám dnes víc nebudu. Možná něco o výkendu jestli budu doma nebo až příští týden.
Hm to by bylo asi vše.
Papík.

http://www.nejenprokluky.cz/fotky3444/fotos/_vyr_560velke-divadlo-celo.jpg

:-)

Všechno je super. Všechno vychází

17. září 2011 v 19:16 | Bublushka
Docela dlouho jsem sem nepsala, ale prostě se mi nechtělo.
Ten uběhlej tejden byl ale skvělej.
Dám sem jeho malý přehled:
PONDĚLÍ:
Ve škole pohoda. Hned po ní jsme utíkala na autobus na dramaťák a stihla to docela dobře. Den byl pěknej ale docela náročnej :-).

ÚTERÝ:
Ráno jsem šla s mamkou k doktorovi kvůli ruce(to kvůli čmeu jsem byla na operaci se udelalo znovu).Vše šlo rychle a stihgal jsem ještě první hodinu. Zařídila jsem se ten den ve škole plno věcí :-)
Po škole pak jsem šla na dramaťák a cvičili jsem tam dýchání. Pohodovej den

STŘEDA:
Ve škole byla burza učebnic. Sehnala jsem zbytek učebnic a mám už všechny. Po škole jsem šla do knihvny a tam našla skvělý knihy :-). A pak jsem šla na konkurz do divadla o kterým vím díky dramaťáku. A představte si vyšlo mi to. Bylo tam dost holek a vybrali 12 nej. A já byla ta poslední kterou vybrali :-). Bylo to skvělý. Doufám že to vyjde a budu hrát- jde sice o kompars ale jsem ráda protože miluju dovadlo ze všech stran :-)

ČTVRTEK:
To se nic extra nedělo. Jen jsem konečně jela po škole domů :-). A koukala jsem s bráchou na filmík.

PÁTEK:
Po škole jsem čekala u mamky a pak šla od města pro kalkulačku. Bráchovu jsem rozbila tak jsem si musela koupit novu. Měli jsme Casio a ta byla skvělá. Ted mám levnější Canon a taky udje ale neumí takový věci jak ta Casio :-/.
Pak jsem přišla a ještě zašla pro obaly na ajinu :-). No a pak jsem se začla přirpavovat na taneční. No bylo to pěkně narychlo všecko a nesithla jsem si nalakovat nehty. Jsem trochu trubka že jsem si vzpoměla na tu kalkukačku až tak dlouho :-). Příšla jsme toršku pozdě, ale ještě tam byli nějací kluci tak jsme s jedním tnačila. tentokrát sehnali už kluky a žádná holka neseděla. Jedna jo když jí parner utekl :-). Tančila jsem se čtyřma tanečníkama a jeden byl šíleně nešikovnej :-). A taky tama začal chodit kámoš ze základky tak jsem s ním tančila taky. No tentokrát to bylo docela prima, ale šílene mě pak bolely nohy :-).

A DNEŠEK:
Probudial jsem se nejdřív n 7:00 z jednoho hroznýho snu. Byla to sice docela blbost, ale bylo to tak hrozně živý. Pak jsem se probudial až někdy v 11 :-D. A den šel pohodově hlyvně na compu :-). Ani jsem si nečetla což jsem plánovala. Dnes se budu koukat na Spidermana :-)

A to je asi vše. :-) měla jsem hezký týden.

http://mocoloco.com/upload/2010/04/this_week_at_ar_214/week_choi.jpg
:-)

Taneční mě zklamaly

10. září 2011 v 20:07 | Bublushka
Žačínám chodit na střední a protže to mamka chtěla začala jsem chodit do tenečních. Nevadilo mi to a na první hodinu se i docela trěšila, hm uplně na nic.
Mamka mě hezky nalíčila a pak mě s tátou doprovodili na místo. Nepřála jsem si aby tam první den byly, když se budem seznamovat a tak jsem tam šla sama a rodiče šli jinam. No ono by to bylo stejně fuk.
Sedla jsem s tam a přišla za mnou jedna holka. To jedině bylo na tanečních pozitivní. Našla jsem si novou kámošku- nebo ona našla mě. Bavili jsem se a byla pohoda.
Pak začla hodina a zkoušeli jsme nějaky posuny a kroky atd... No a po přestávce si kluci měli vybrat své patrnerky na tanec. A samožřejmě mě si nikdo nevybral :-/. A holek zůstalo hodně sedět. Tančila jsme pak s tou kámoškou ale bylo to na hovno.
U posledního tance řekl ten učtiel či jak se mu říká (:-)) at si ty co netančili vyberou tanečníka at si aspon jěednou zatančej. No šla jsem za spolužákem kterýho tam jediného znám no a jako tančila s ním.
No něco jsem se naučila, ale naštvalo mě že pro mě nikdo nepřišel vždyt snad nejsem ošklivá. A větám rodičů "že se kluci bojej hezkej holek" nevěřím. A jestli jo tak jsou blbí(kluci).
Ale co. Naučila jsem se něco a mám novou kámošku. jen jsem doufala v něco uplně jiného.
http://img.mf.cz/516/487/BO-jss-0511-140x100-tanecni-holky.JPG
-asi tak no XD :-)

První den ve škole :-)

1. září 2011 v 16:12 | Bublushka
A už máme 1.září a první den ve škole za sebou.dneska to byl pěknej chaos.

Když jsem jela do školy a ve škole bylo vše v pohodě. Viděla jsem kámošky a poznala novou třídu. Jsou prima a je s nima sranda a třídní je v pohodě taky je s ní sranda. Sedla jsem si s kámoškou do první lavice ke dveřím a jsem spokojená :D.
Ve škole to proběhlo v pohoddě, učitelka nás provedla po škole a řekla nám školní řád (jako každý rok :-)) no a bylo to prima.
Ale chaos začal pak. Šla jsem vyprovázet kámošky a pak k mamce do práce a přišla babička. Chtěla jsem jít na Zápis na dramaťák kam od letoška budu hodit no a nakonec se mnou šla babička. A jak to tak bývá s babičkou jsme se trochu ztratili. Já sama bych vystoupila o zastávku dřív a místo našla, ale jeli jsme dál a nenašli to hned. Ptali jsme se a nakonec sme se vraceli zpět a domotali se tam, ale nebyla jsem ráda, že tam je se mnou babička. No a tam jsem nevěděla vůbec o dělat. Zeptala jsem se jedný učitelky a ta mě zavedla ke správné učitelce, která mě bude mít. Domluvila jsem si to pěkně na pondělí a úterý kdy mám školu do dlouho tak po tom. A to je super protože budu jen dvakrát do tejdne nestíhat autobus a tři dny budu moct jezdit domů.
Nakonec to byl ale prima den a já jsme se vším spokojená.

http://www.sfgate.com/blogs/images/sfgate/sfmoms/2009/08/11/dreamstime_2864743624x463.jpg

Jak žiju. Mimo blog :-)

11. července 2011 v 6:45 | Bublushka
Přemýšlím tak někdy o tom, proč člověka někdy něco baví, že proto udělá všechno a u něčeho to po čase vyprchá a už to člověk tak neřeší.
Mám to asi tak s blogem. Vím jak jsem deno denně seděla u blogu a psala články. blog se začal líbit lidem a chodili sem někteří i pravidelně. Pak jsem měla i nádhernou návštěvnot a potom to jaksi nějak začalo.
Musela jsem se učit, nechtělo se mi atd...- samý výmluvy pro to, že už jsem neměla chuť "ztrácet čas" blogováním.
A tak jsem nakonec dospěla k tomu že články přidávam jak se mi chce jednou za čas a ono to asi stačí. Sice už nemám tolik návštěvníků a povídky na pokračování asi selžou, ale to je fuk.
Je mi přece jen už 15 a blog mám čtvrtým rokem tak se možná ani nedivíte že mě tolik nebaví.
Ale nikdy ho nesmažu. Někdy mám zas nápad na články. Skoro jako předtím ale to jsme na blog mysela furt :-D.
Takže abych to shrnula. Nevím jak budu přidávat, nic neslibuju. Jen to nebudu uričtě tak často jako dřív.
http://dispatchesfromatypia.com/wp-content/uploads/2011/02/090609_boring.jpg

A jinak mám takovej blog s obrázky kam občas přidávám tady.
Tak můžete mrknout.

Včera byl nejlepší den ze všech těch devíti let na základce.

1. července 2011 v 12:36 | Bublushka
Včera byl konec školního roku, pro mě konec základky. Byl to zváštní den a výzo nebylo vůbec důležitý :-).
Ráno jsem normálně vstávala a s chutí si zrušila budík na buzení ráno v 5:40 :-).
Ve škole to byla pak docela nuda. Poslední hodina ve škole. S holkama jsme kecaly a já třem kámoškám: Simče Táňě a Kolilk dala dáreček (řetízek na krk se srdíčkem a čtyřlístek pro štěstí-těch máme na zahradě docela dost :-)). Holky měly radost a já taky. U vydávání výz jsme poustěly pár písniček z youtube a byla pohoda. Já dostala 4 dvojky. No a ještě předtím jsem ještě naposledy obstarávala školní časák :-).
Když nás třídní "propustila" šla jsem dát učitelce na češtinu kytku ptž mi dala ted pokaždý jedničku na výzo a to jsem tam známky měla uplně jiný. A pak jsem se někteří šli loučit s učiteli. Bylo to hezké.
Nakonec jsme se nějak rozdělili a asi sedm holek jsme vyrazily. Nakonec nás zůstalo pět a po hledání vhodné kavárny jsme zasedly do jedné moc hezké, nové. Tam jsme nějakou dobu poseděly a pak vyrazily ke Kollilk domů. Tam jsme si povídaly a tak a když už byl čas jsme vyšli na místo schůzky naší třídy.
Na terminálu jsme se všichni pak sešli a rozdělili se na jednotlivý skupiny- ti kdo do brali pití, šli koupit jídlo a jeli rovnou tam- Já s Tanyou, Kolilk a Simčou jela až tam a čekaly jsme. Když jsem se nakonec všichni sešli vyrazili jsme směr Biřička. Tam jsem si našli pěkné místo položily deky, rozložili stan, vytáhly věci a začla sranda. Hráli jsme flašku, fotili se, dva kluci dokonce skočili do vody pro jednu flašku co tam kámoš hodil. A byla fakt sranda. První "veselí" už byli brzo. Já zůstala při smyslech, pila jsem jen málo. No a pak jsem pár lidi vyprovázeli a já asi v půl deváty jela taky.
No v autě jsme se pěkně zahřála protože jsem měla kraťasy a vymrzla jsem. Myslela jsem že bude teplo a neměla jsme se do čeho jinýho převlíct.
Doma jsem se osprchla trohu najedla a povídala a povídala :-).
Spát jsem šla asi skoro v jedenáct. Ale usnula jsem dýl :-)
Celý den jsem se přehrávala v hlavě.
http://rlv.zcache.com/have_a_super_day_bumper_sticker-p128410497510818548trl0_400.jpg

Už doma

22. května 2011 v 13:35 | Bublushka
Tak jsem už doma :-)
Primář rozhodl :-).
V nemocnici to nakonec bylo prima. Na holky jsem si moc rychle zvykla a byly fakt super. Nechtělo se mi nakonec od tamtud. I sestřičky na mě byly tak hodný :-). Ale vyhla jsem se učitelce XD. A doma je to prima. Brzo jsem usnula a pozdně jsem vstávala :-).
Raději bych byla s holkama někde jinde, ale bylo to tak moc prima. Fakt sranda a nezapomenu na to.
Na ruce mám teď jen náplast a už mě to skoro nebolí.
Ale ta jizva pod ní je fakt ošklivá.
Už jsem si dnes psala s holkama přes FACE, maj se dobře. :-).
A doma jsou na mě rodiče až moc přehnaně hodní. Ale někdy je to prima :-).
Zítra ještě nepůjdu do školy. Až v úterý.
Bude odpočívat a učit se :/.
Byl to příjemnej odpočinek ty 4 dny tam.
Ale nejlepší bylo jak mi stestřička nejdřív řekla, že mě v pondelí pustěj. Potom přišla a že pro mě má špatno zprávu, už ten den půjdu domů. Já se zarazila nevěděla co říct. Těšila jsem se domů, ale nechtělo se mi od holek. Nakonec jsem se s rodičema dohodla, že přijedou až po pátý hodině. A tak jsem byla s holkama. Chvíli tam měli návštěvu tak jsem tam byla sama, ale to nevadilo. Holky byly skvělý a rozloučení se neobešlo bez obejmutí :-).
A to by bylo asi tak vše. Jsem už zas v pořádku nějak za 12 dní půjdu na vyndání stehů :-/ a nebudu ted cvičit :-).
To zatím čus.

Z nemocnice

20. května 2011 v 17:10 | Bublushka
Píšu z nemocnice. Možná to někdo z vás ví, ale i tak to sem napíšu znovu. Jsem v nomcnici a co my bylo? Měla jsem gangliom, to je takovej váček na ruce kterej se naplnil takovým rosolem a byl to jakoby výrůstek a někdy to bolelo, odstranili mi to operativně aby se mi to neudělalo znovu. Nebojte, není to nic važnýho.
Mám už po operaci (byla včera) a ted mě bolí ruka. Ale je to v poho. Sice se občas nudím, ale s holkama na pokoji je sranda a mám docela co číst.
Mamka s babičkou i taťka, prostě všichni jsou moc hodní ptž za mnou byli a taťka mi volal. Zítra asi přijdou taky :-).
A mamka mi koupila novou noční košili a lehký pyžamo. Je moc hodná,
Nevím jak dlouho tu budu a doufám, že ne moc dlouho. Chci domů.
No tak se mějte. Nebudu psát asi nic, až z domu.
Pááááááááá.
http://www.zenyprozeny.cz/data/img1/obr-clanky/clanek-velky/dite-v-nemocnici.jpg

Šťastný to den :-)

17. května 2011 v 21:23 | Bublushka
Dneska ráno, když jsem nastupovala do auta jsem našla čtyřlístek. Všimla jsem si ho koutkem oka. Máme u domu různou trávu a mezitím i jetel a tam byl. Otočila jsem se a opravdu jsem se tentorkát nespletla. Byl tam krásnej velkej čtyřlítek. Hend jsem ho utrhla a chlubila se s ním. Snad mi přinese štěstí- zrovna ho potřebuju. A nejvetší sranda pak byla, že mamka vylezla z domu sehnula se a našla taky čtyřlístek. A to poprvé v životě jako já :-)
Dneska máme štastnej den.
Pak byla ve škole pohoda. Z písemky na chemii mám dobrej pocit takže asi 1 nebo nejhůř 2 a pak už jsme nepsali. V dějáku mám těd trošku chaos. Jako chápu to ale je to takový divný.
A každým dnem se víc a víc těším na střední.
Pak jsem šla k mamince do práce. A to bylo krásné.
Víte jdu do nemocnice. Nebojte se, nic hrozného to není, jen jdu na něco kvůli ruce. No a já mám jen jednu noční košili co by se hodila, ale nebyly jsem si jistí zda mi bude. A maminka mi koupial krásnou novu bílou s kytičkama a kočičkou. A ještě takový bačkůrky :-) a crocsky(ale ty mám na zahradu a tak). Já měla radost a podvědomě jsem tušila že mi mamka tu košili koupí- i tak jsem byla překvapená).
No pak jsem šla ještě ne dvě hoďky na odpoledko a jela domů. Četla si Percyho Jacksona,kterého si dneska chci dočíst a doma jsem zapla počítač až večer :-).
Jinak o mém pobytu v nemocnici napíšu a ještě ted něco málo přidám.
Zatím se mějtě. Papá.
http://www.zkola.cz/zkedu/contentimages/12557/%C4%8Dty%C5%99l%C3%ADstek%20pro%20%C5%A1t%C4%9Bst%C3%AD.jpg

Konečně teplo

9. května 2011 v 16:39 | Bublushka
Konečně jsem se dočkala krásného počasí a tepla. Sice občas zafouká ale už mi bylo vedro a to se mi líbí :-D
Taky svítí krásně sluníčko a zítra se už oblíknu lehce což jsem moc ráda.
Užívám si to a těším se na léto až bude třeba kolem 30 stupnu, hodně lidem to vadí ael já to zbožňuju :-).
Aaa těším se až zítra půjdu v tom oblečení co si chci vzít :-).
No je tam fakr krásně.
http://www.igreat.eu/wp-content/uploads/leto-pampelisky.jpg
 
 

Reklama