Historky

Jaký (ne)byl konec světa

23. prosince 2012 v 17:44 | Bublushka
Tak se tedy nic nestalo. Jak asi všichni víte. Tak doufám, že to moc lidí předem nevzdalo a nespáchali sebevraždu, protože by to bylo zbytečné... i když sebevražda je vlastně vždycky zbytečná :-).
Ale tak jakej byl vlastně ten "udajně" poslední pátek?
Počasí tedy vyšlo opravdu dokonalé pro představu konce světa. Celý den zataženo a nevysvitl ani paprsek slunka. Ani nezapršelo, ani nezasněžilo, ale bylo ošklivo a pošmourno. Když jsme vyjeli autem a to poměrně dýl než obvykle bylo výrazně méně aut. Šerem a malým množstvím aut nám přišlo, jako by bylo o mnoho dřív. A to přitom bylo tak 7:35, kdy jsou silnice plné aut. Lidé se nejspíš ze strachu schovali doma. Teda od nás ze třdy několik lidí nešlo do školy. Nevím z jakého důvodu, ale možná prostě raději zůstali doma :-). No aspoň si udělali hezké volno, jinak to ale bylo k ničemu.
Celý den pak facebook zaplavovaly statusy a příspěvky o konci světa a toto téma bylo i nejčastějím hovorem všech lidí. Ve škole jsme při jedné přestávce nahlas odpočítavali dobíhající čas jakéhosi odpočítavače... ale po doběhnutí času se objevilo bílo a pak to nahradila temná obrazovka s nějakým vysokým červeným číslem... tak se tedy asi nic nestalo no...
A vzhledem k tomu, že je už 23.12 a stále nic, tak jsme se asi pěkně spletli.
Ale jak tvrdí Mayové něco se přece jen změnilo. Já hned ráno potom, když ke mě do pokoje zašla mamka, začala chrlit moudra :D. Ani nevím co mě to napadlo, ale řekla jsem docela pěknou věc: "Já stejně věděla že se nic nestane." "A proč?" zeptala se mamka "Protože toho musím ještě hodně stihnout?" "A co musíš stihnout?" "Žít!, musím stihnout žít..."
A mamce se zdál sen, který ji přepověděl moc dobrou budoucnost. Ono se možná něco změnilo, ale pouze v našem nitru.
Ale vážně byl ten pátek takovej divnej.
21.12. 2012 má podle některých výkladů nastat konec světa.

Studentské volby- aneb jak jsem pro nic volila :D

11. prosince 2012 v 17:24 | Bublushka
Včerejší den byl moc fajn. Nebyla jsem ve škole, ale na sousředění s dramaťákem. Sjeli jsme dvakrát naši hru a procvičili zpěv. A prej je to moje je zatím nejlepší :D... sama jsem docela spokojená, takže jsem ráda, že si to myslí i ostatní. A podle slov našeho režiséra Honzy mi i jde pěkně ta moje francouzska madam Getau :-). Jo bude to pěkná hra a těším se až budu hrát.
Jinak příští tejden v úterý hraju svou přednesovku se Sárou a docela mám strach. Teprve včera jsme to dali do kupy jak to bude vypadat a asi to bude v to úterý velice zajímavé... přijde se na mě podívat mamka, tak snad se tam moc neztrapním :D.
V dramaťáku mám všechny moc ráda. Jsou tak fajn a mám se s nima furt o čem bavit. Nenudím se tam- jsou fajn a super :-).
No a dnes zase ve škole. Opět se nám přesunuly některé testy, ale mě to zas nevadí aspoň na ten děják se naučím :-). A ještě jsem z dějáku byla zkoušená na opravu předchozího blbého zkošuení. Ale zlepšila jsem se tak o jeden, dva body, takže nic moc no XD.
A dneska se u nás ve škole volilo. Tedy studenti volili. Je to nějaký projekt, který určitě stál spoustu peněz a bude úplně k ničemu, ale tak jsem se taky připojila. Asi chtějí vědět, koho by stuedenti zvolili a prý je to i učení nás studentů, jak volit atd... no to je blbost, ale co... :D Volila jsem Schwarzenberga, protože si myslím, že z těch kandidátů je asi nejlepší, i když mu to mluvení moc nejde :D. Ale když už mu člověk chce rozumět tak ví, že říká moc pěkné a chytré věci. Jinak si myslím, že moc dobrej výběr nebyl. Naši říkali, že hezkej proslov měla Fisherová a prej jí budou volit. Já nevím... dala jsem Karla :-)... a stejně nic neovlivnímn protože mi ještě není 18 a Studentské volby nemají žádnou váhu :-).
A co budu dělat dál? Na čtvtek se moc moc těším, ptž jdu s babičkou na Hobita. Určitě tu přibude recenze a já věřím, že bude plná chvály a superlativů.
No to by asi bylo vše... mějte se krásně a taky mi přidjete nějaký ten kometník...3.Hradecký zombie walk- jak to dopadlo

17. listopadu 2012 v 13:23 | Bublushka
Tak jsem se včera prošla v Zombie-walku. Tedy, nebyla jsem za zombii, protože jsem se předem nepřipravila, ale chtělo se mi i přesto jít a tak jsem se v civilu "vetřela" mezi zombíky.
Vše začínalo u kašny na malém náměstí. V 17:50 tam měl být sraz, ale zombící a jejich kamrádi přicházeli i několik minut po srazu. Vyšlo se nakonec asi až dvacet minut po šesté, ale počet zombíků nebyl moc ohromný. Vzheldem k tomu, že minulý rok se sešlo kolem 1000 zombíku, letos nedali ani na polivnu. Mohlo jich tam být kolem stovky, ale o moc víc ne. A do dvoustovky by se možná dostali, ale i s civilisty, kteří šli za nimi. I tak bylo hezké, že se sešli a pořadatel, který se letos vyfikl po vzoru Fredyho Crugera byl za to moc rád. A 827, tolik lidí potvrdilo účast na facebooku, jich tam orpavdu nebylo.
Kostými byly různé, od méně povedených po ty, u kterých si člověk říkal, zda to nejsou praví zombíci. Objevila se tam zombí "maminka", která měla své mimino na pupeční šňuře v díře od břicha, taky dvě velice vážně zombie-vojandy, dále i tři zombie-šmoulové a mnooo dalších. Některé kostými se opravdu hodně povedly a jejich portrét skončil v nespočtu fotoaparátů.
Průvod se šel nejdřív kolem celého malého a velkého náměstí a pak se otočil nazpátek a kolem Besedy se prošlo směrem k Flošně. Tam se na parkovišti Zombie-walk ukončil a zombíci k tomu zapěli svojí ukrutnou árii řevu. Řev provázel průvod několikrát. Když začaly některé zombie-slečny ječet(je na pováženou jestli by zombíci takhle ječeli, ti spíš chrčí, ale aspoň byli slyšet) a postupně se k nim přidával celý průvod. Já, jako civilistka jsem neječala, ale někdy jsem měla chuť se také přidat.
Po ukončení, kdy se ještě našel ztracený mobil(se samolepkou Hello Kitty) a dokonce se vrátil majitelce, se šlo na afterparty. Té jsem se vyhnula, ale šla jsem se zombíkama jejím směrem. Podle dodatečně zjištěných informací, ale vyšlo najevo, že se party moc nezdařila. Ale pořadatel slíbil, že za rok to bude lepší a připravovat se bude dva měsíce dopředu. A pravděpodobně se Zombiewalk bude konat už v září. Letos byl kvůli obtížím v organiazci přesunut až na listopad a cesta zombíků nevedla přes cetrum, kvůli rekonstrukci města. Možná proto svůj pochod hodně zombíků oželelo. Snad to tedy za rok bude o mnoho lepší, prože se plánuju proměnit v zombíka, přemluvit pár kámošek a vyrazit si zařvat do hradecké noci.
Mě se Zombie walk moc líbil. Bylo však jen málo zombíků, kteří to přožívali se vším všudy. Tj. chrčení, strašení kolemjdoucích a kulhání a tahání jedné končetiny za sebou. A policie to samozřejmě musela mít pod palcem, takže místy na pochod dohlížela. Ale nic se nestalo, takže ani nebyli potřeba.
Věřím, že účastíkům se i přes nepovedenu afterparty a menší účast letoší Zombie-walk líbil a myslím si, že za rok to bude o dost lepší.

3. Hradecký ZOMBIE WALK 16.11.2012

Otázka dne... jste akvabella?

31. října 2012 v 16:20 | Bublushka
A mám to za sebou. Včera byl ten slavný den, kdy jsem jela s mamkou do Prahy na casting k filmu od Jiřího Vejdělka.
Ráno jsme si pěkně přišpaly a před dvanáctou vyrazily autíčkem do města. Nejdřív jsme si koupily lístky, každá jeden časopis a pak jsme po dvanácté nasedly do vlaku. Už přes rok jsem v něm neseděla a mamka ještě dýl, takže to bylo fajn.
Tak za hoďku a půl jsme byly v praze na nádraží. A tam jsme se přesunuly metrem a tramvají na místo. Jsem fakt ráda že jsem byla s mamkou protože já bych to asi nenašla.
Našli jsem budovu a vlezly jsme tam, pak nás vrátný poslal správným směrem a tam jsme byly druzí. Když už se sešlo víc holčin dostali jsme pokyn k vypnění dotazníku a dali nám pořadová čísla. Já měla 307 a byla jsme třetí. Pak chvíle čekaní a zavolali první holčinu a kluka. A po nich mě a ještě jednu holku.
Nejdřív si nás vyfotili, pak jsme se měly představit na kameru. Holčina předemnou mluvila jako by to měla nacvičené a zarazilo mě, že chodí na konzervatoř a hrála v Ulici, Ordinaci a ještě někde. Já jsem se pak trochu nesměle taky představila, přiznala se k Řeckému původu :-) a účinkování v divadle(které ale co envidět končí). No a pak jsme měly sedět vedle sebe, jako že jsme ve škole a jedna měla vyykládat že jí pozval na rande kluk, který se té druhé líbí. Pak jsme si prohodily role. A to bylo vše. Natočili si nás a mohly jsme jít. Mám teda smíšené pocity a verdikt se dozvím nevím kdy :-).
Potom jsme se mamkou chvilku procházely po obchůdcích. Nakonec jsme nasedly na tramvaj a pak s chvilkovou cestou meterem dorazily do centra. Prošly jsme pár obchodů, něco málo nakoupili (mám krásné pyžámkooooo :D) a nakonec jsme asi o půl šesté vyrazily pěšky na nádraží. Mamka ještě cestou narazila na obchvod s látakma, který jí moc potěšil a hned si i něco koupila.
No a nádraží jsme ještě chvilku čekaly a tak jsme zalezly do knihkupectví (ten den už do třetího :D) a já si tam koupila tři nádherné placky.
No a pak se jelo vlakem dom.
No byl to fajn den. Už jsem dobu nebyla v Praze, takže to bylo moc prima. Jen kdyby nebyla taková zima.
A teď jen čekat na výsledek konkurzu...
A na tu akvabelu se ptala jedna ženská tam asi strokrát a já vůbec netuším proč :D. I mě se ptala :-D.

Květinkový plesík za mnou

14. října 2012 v 17:43 | Bublushka
Včera večer jsem byla na plese. Konkrétně Květinovém plese. A bylo to docela fajn.
Doma jsem se hoďku předem připravovala. Mamka mi vlasy ověsila natáčkam,i abych je měla pěkně vlnitý a výsledek stál za to.
Pak jsme chvíli po šestý vyjeli, a pár minut po půle jsem stanula před budovou, kde se vše konalo. Už tam na mě čekala kámšoka Lucka se svou kámoškou Denčou a tak jsme mohly vstoupit.
Celý večer probíhal pěkně a dokonce jsem měla i "stáleho" tanečníka. V jednu chvíli mě oslovil chlápek jestli bych nešla ještě s kámoškou tancovat, že má jendoho stydlivého kamaráda. Tak jsem souhlasila a dodala kámošce tanečníka :D. Pak jsem s ním tančila celou sérii, Lucka to vzdala během prvního tance. No a pak si pro mě "můj milý" tanečník ještě párkrát přišel a u poseldního tance mi donesl růži, že jí pry vyškemral od kamaráda .
Přemýšlím proč já nemůžu mít "normální" tanenčíky, kluky v mém věku. Ale to se snad časem změní :-).
Jinak jsem v tombole nic nevyhrála a jiné tanečníky jsem neměla. Lucka odešla kolem desáté hodiny a já se stihla ještě nechat s ní vyblejskout :D. Zůstala jsem tam až do konce a pak jsem zavolala taťkovi a mohlo se jet dom.
Byl to prima večer. Jen mě tedy mírně zklamal spolužák, že nepřišel tancovat nebo aspoň pokecat, ale co... sama jsem si netroufla :D.
Na další ples půjdu až v lednu, ale už teď se těším :-)
Hasičský ples 2012

17.9.2012- jeden náročný den v nádherném městě

23. září 2012 v 15:22 | Bublushka
Slíbila jsem článek o svém dnu ve Českém Krumlově a tady je. Pro neobeznámené- hraju v divadle a právě v pondělí 17-tého jsem jela s herci do Českého Krumlova na představení.

Ráno začala jako každé jiné. Přípravy do školy a odjezd do ní. Potom čtyři hodiny strávěné ve škole a pak na dvanáctou ke zdravotní škole čekat na bus, holky a herce. Ve škole jsme měli mít osm hodin, takže jsem ráda přišla o celé čtyřhodinové odpoledko.
Čekala jsem u zdravotky a měla trochu strach z toho, že ještě deset minut předtím jsem tam byla stále sama. Pak jsem ale zahlédla paní co dělá nápovědu a uklidnila jsem se. Pak se začaly oběvovat i holky (naše milá šestice ďáblových pomocnic :-D). A nekonec i herci a inspicietka. Někdy po dvanácté jsme nalezli do autobusu, usadili se kam jsme mohli a jelo se. Vštříc Českému Krumlovu na pětihodinovou cestu :D.
Ale že mám ráda cestování busem ani mi to moc nevadilo. Zastavovali jsme vždy včas, abych nepociťvala nutkavou potřebu vyprázdnint svůj měchíř. Cestou jsem pak pospávala a trošku si četla. Jinak jsem se zabývala myšlením a civěním z okna.
A pak konečně nastala ta slavná chvíle asi ve čtyři hodiny, kdy jsme dorazili do Krumlova. Došli jsme do hezkého útulného divadélka, seznámili se s našimi šatnami a šli se zadaptovat s prostorem na hraní. Jeviště tedy bylo dost maličké, ale hezké. Pár věcí jsme museli vymyslet, aby jsme se přizpůsobili prostoru, ale jinak vše šlo skoro stejně.
Pak jsme měli na hoďku volno a tak jsme vyrazily s holkama na jídlo. Nakonec jsme skončili v pizzerii jejíž výzdoba nás uváděla do rozpaků. Na zdích abstaktní obrazy v ceně tří-tisíc, pak v rohu tyč s lebkou a nakonec ještě na zdi kříž s ježíšem. Ale pizza byla dobrá. Chvilku jsme si prošly Krumlov v okolí divadla a musím uznat, že ty koutečky jsou opravdu nádherné. Krumlov je krásné město a já doufám, že ho ještě někdy navštívím. Jen škoda, že je tak daleko od Hradce.
Pak jsem se hoďku před představením dostalvily do naší šatny a začaly se pomalu přirpavovat. Samozřejmě nesměla chybět fotografická dokumentace.
(jsem ta druhá z leva :-))
A pak nastala ta chvíle kdy se začalo hrát. Ani jsem už neměla trému, jen menší strach zda to tady v tom prostoru zvládneme bez chybičky. Nakonec se to podařilo a i přes maličké chybky jsme hrali dobře. Záverečný potlesk byl dlouhý a značil, že se představení líbilo.
Po něm jsem se převlékli zase do civilu a nakonec se přesunuli už za tmy do busu a jelo se dom. Cestou jsem střídavě pospávala a zírala z okna. Nakonec to ale uteklo rychle a kolem druhé hodiny ráno jsem stanula na pevné Hradecké zemi. Byla jsem jedním hercem odvezena až do Býště, vesnici blízké té naši a pak mě ještě dovezl taťka dom. A byla jsem doma. Naši namě čekali, byli fakt milí. Dala jsem si ještě polívku a vykládala páté přes deváté. Nakonec jsem vedle nich usnula.
A za tři hodiny už jsem zase vstávala do školy. Nakonec jsem nebyla tak strašlivě unavená, ale i tak jsem z půlky nevnímala a přes den pospávala na lavici ve škole. A večer spala jako miminko :-).
No a teď už to mám za sebou. Bylo to opravdu fajn. Holky i herci byli prima a byl to opravdu velký zažitek. Jen smutné bylo, že jsem zjistial, že budeme hrát už jen asi třikrát, což znamená, že naše skupina poze jednou. Ale co se dá dělat všemu je jednou konec a aspoň mi zbydou hezké vzpomínky a zajímavá zkušenost.
-a fotečka naší skupinky před krásným Krumlovským výhledem

Herci se pletou a nadávaj- zkouška v divadle za mnou

15. září 2012 v 13:53 | Bublushka
UF, už jsem konečně doma. V sedm jsem vstávala abych byla v devět v divadle na zkoušku. Nemuseli jsme cvičit v kostýmech takže byla pohoda. Ale že jsem měla glády a v těch by se mi blbě pohybovalo na jevišti sundala jsem si je. A byla mi pak pěkná zima na nožky.
Ale zkouška byla prima. Naše půlka, se kterou jedu v pondelí do Českého Krumlova civičila a zbytek z hlediště koukal. No a co tam ti herci říkali... Hlavně ten co hraje Fausta plácal blbiny. No, vůbec nečet scénář přes prázdniny a teď je to znát. Fakt ale byla sranda protože někdy říkali hodně dobrý věci.
Ale skončili jsme o hoďku dřív takže jsem stíhala jet busem a táta pro mě jen pouze kousek do Býště.
No, teď sem doma. Večer bud sledovat Harryho Pottera. Pak půjdu spát zejtra se pořádně prospím. A v pondělí se asi zblázním :D.
Půjdu dřív ze školy abych ve dvanáct mohla s divadelňákama jet do Českýho krumlova kde budem hrát. Jede se tam prej nějaký čtyři a půl hodiny a hrajem až v 19:30. Takže do Hradce dorazím až asi kolem druhý ráno a budou pro mě ještě muset přijet naši. No bude to fakt sranda. Ale to se nějak zvládne.
No a jinak co dál? Zase nemám kometny i když koukám na vše možné blogy a zanechávám kometny. Nevím co už mám dělat. Baví mě to tu, ale nechci psát články jen tak pro nic za nic.
No ale to je ted fuk. Držte mi palce ať to v pondělí zvládnu, pak o tom napíšu. No a zatím čus, šlus.

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/02/Klicperovo-divadlo-hlediste-395x195.jpg

A ten slavný den máme za sebou

3. září 2012 v 15:51 | Bublushka
Tak první školní den přešel. A od zejtřka je vyučování normálně. A bude zase učeníčko a nadávání na školičku :D. Ale zase sranda ve třídě :).
Ráno jsem vstávala v 5:40 a pocítila jsem ten známý pocit zvaný "mě se chce ještě spát...". Docela mi chyběl protože jsem ted často večer nebyla ospalá a nechtělo se mi spát :D. A už jsem si dneska dala šlofíka. Tedy, začíná to :-).
Ranní, mytí, oblíkání, malování, čtení a buzení taťky. A pak jízda do školy.
A u školy hned v okně vidím spolužáka. Prima, hned se mám proč usmívat :-). Pak vevnitř zjistím, že máme třídu jinde. Naši starou skvělou velkou třídu obsadila nová 1.B Já teď patřím do 2.B a ta sídlí o patro víš. A dost se tam krčíme. Ale hlavně, že už sedím s kým chci a u okna :-). Jen trochu moc blízko učitelů, ale to se přežije :D.
Ve škole nás trápili chvíli přes první zvonění a mohlo se jít dom. Já jela na terminál zařídit si cestování. A čekala jsem dvě krásné fronty, protože městská a dálková doprava se zařizují odděleně. Ale do hoďky jsem vylezla a jela busem k Tescu. Tam jsem si koupila časáček a jídlo pro králíka. trochu to tam prošmajdala a po jedenácté šla čekat na bus na dramaťák. Dorazila jsem tam jako první,takže jsem chíli čekala, ale zas jsem pak byla rychle odbitá. Budu mít vše v jeden den, takže to bude prima. Budu stíhat jezdit domů častejc. A snad budu ve čtvrtek stíhat busa.
No a po dramaťáku jsem čekala na bus dom. A tam teď jsem. Cestou jsem si natrhala nedozrálé slunečnice z pole a doma si pak s úlevou sundala glády a padla na postel.
Volnu odzvonilo a teďka budu opět zase ráda, že budu moct večer spát :D. Dneska určo jako mimino :D

Dopsala jsem knihu

27. srpna 2012 v 14:30 | Bublushka
A je to tady. Den kdy jsem napsala poslední písmeno svého románu a kniha je zcela ručně napsaná. Dneska jsem dopsala poslední kapitolu a epilog a vepsala pár poznámek na upravení. A je to... kniha je dopsána. Teď jí budu přepisovat do počítače a opravovat nesrovnalosti a chyby. Prostě ji vypiluju do co největší dokonalsoti dokážu. A pak se porozhlídnu po nějakém nakladetství a pak bych snad mohla mít štěstí a najít svou knihu na pultu knihkupectví a hledět na ni ve své ruce.
Mám takovou radost. Konečně je hotovo. A na přepisování se těším. Mám radost ze sebe i ze všeho. Dneska je tak skvělej den. A dopsala jsem to o prázdninách jak jsem si slíbila. Jupííííííííííííííí.
Hm hm snad jen kniha nebude moc krátká. Ručně pospaných sran formátu A5 mám 175, ale tak durhá půlka je více nahustěná. Počet stran se přepisem do počítače asi zmenší tak snad ne o zásadně moc. No a obrázek či obrázky bych chtěla aby mi namaloval můj šikovný strejda Tony. Bude to krása a já veřím že se to podaří a splním si sen.
Lidi, lidi já jsem nadšenááááááááááá.


-poslední slovo a tužka, v pořadí třetí, jíž to všechno bylo spácháno...

Opět mě přepadla můza...

25. srpna 2012 v 13:29 | Bublushka
Moc sem nepřidávám a vy zas moc nekomentjute tak se to tak vyrovná. Je zvláštní, že jeden týden mám kometnů u všech článků každý den a pak jeden za celej tejden. Ale to je fuk o tom tenhle článek není.
Už se zase nenudím :-). Začala jsem si číst skvělou knížku Metro 2033 a taky se opět pustila do psaní mé knížky. A jak se zdá brzo ji dokončím, je to jen otázká pár dní. A jak jsem si slibovala, že o prazdninách to dopíšu, splním to. A to i své prázdninové předsevzetí o hraní na kytaru plním. Nehraju sice uplně extra moc, ale víc než ve školním roce a začíná mi to jít. A začala jsem trouchu i číst řecky což jsem plánovala ve větší míře. Ale však jeto jedno, nakonec si všechna svá prázdninová předsevzetí splním :-).
Příští tejden vyrazim do města kde se sejdu s kámoškou a zařídím si ve městě vše potřebné. A třetího září hurá do školy :-). A ani mi to neva už se tam docela teším a hlavně na to, že pak půjdu na dramaťák. No a co dál? To se uvidím. Teď budu psát, číst, hrát Diablo a budu spokojená.
How to Write Video Game Music

Jak si tak žju a přežívám

17. srpna 2012 v 14:25 | Bublushka
Dneska jsem přijela do babičky místo večer už ráno. A to byl humbuk. Samozřejmě "uplně" změné babiččiny plány samé výčitky a rychlý odchod s mamkou do auta. Nakonec se to ale nějak vyřešilo a je to už v pohodě. A já jsem ráda, že jsem doma :D.
Jinak, v sobotu jsem byla na pouti. Bylo to docela prima, až na pozdější asistování u sáhodlouhého rozohovoru babičky, tety a mamky. Už vím jak se cítí páté kolo u vozu :D. Ale přivezla jsem si krásnou minisukni a kabelku :-).
V neděli jsem měla svátek a brácha přijel z brigády na fesťáku a přivezl mi dvě úplně skvělý třička. Mamka mi ještě pár dní předtím k svátku koupila nový černý úzký kalhoty a já si se svejma gládama konečně utříbila styl. No vzpoměla si na mě jen nejbližší rodina a na Face napsala jen kámoška z dramaťáku, ale na to už jsem zvyklá, proč se trápit. Někdy sem dám fotku.
Teď si jen čtu a nic nedělám. Pomalu se připravuju na to, že za dva týdny pofrčím do školy. Ale abych pravdu řekla, docela se tam těším. Až na ty testy a někdy nudné učení je to tam prima a do školy chodím vlastně ráda.
No a že by to bylo asi vše?
No jo. Tady je navíc fotka mých a maminčiných botek z vyhlídkového kolotoče (opravu nádhera). A zatím čus :-).

- které jsou asi moje? :-D

Jeden den v lese

9. srpna 2012 v 14:54 | Bublushka
Včera měla maminka narozky. A byla se mnou doma. Byly jsme chvilku na zahradě a pak jsme se rozhodly jít na procházku do lesa. A bylo to moc fajn. A samozřejmě jsem celou dobu fotila.
Takže tady je pár fotečk a maličkým fotopříběh.

- první pózovačka. Ty kostky protě lákaly k vylezení. Ale že pěkně píchaly... XD

zbytek pod c.č.

Tak se tak flákám a...

6. srpna 2012 v 14:10 | Bublushka
Druhý měsíc prázdnin se pomalu blíží do své půlky. A já jsem stále doma. Možná ale pojedu na pouť do Chrudimě, což bude vítaná změna. Jinak si stále jen čtu a hraju hry na compu. Fakt zábavné prázdniny, jen co je pravda :-(. Ani nepíšu a nehraju na kytaru na což mám teď spostou času. Možná se to ale teď na chvíli změní, mám zas nápady a chce se mi už konečně dokončit svou rozepsanou knihu, ale kdy to bude?
Na blog ani pořádně nevím co přidávat. Stále jen recenze na knihy a nic víc. A nezdá se mi že by vás to bavilo... komentářů je jak hvězd na modrém nebi. Ale co, sem tam si něco přidám a třeba se mi to zase zlepší.
Úplně jsem se teď zbláznila do Star-warsek :-). Každou sobotu poctivě sedím u televize a sleduju. Nemůžu se dočkat posledního dílu. A chci začít sledovat kreslenej seroš a číst knihy. No a šibe mi ano, ale dla jsem si jako vyzvánění SMS hudbu ze Star-warsek XD. A pak sleduju i Teorii velkého třesku, která mě vážně moc baví a směju se u ní jak divá.
A co vy? Máte rádi něco z toho? A co přes prázdniny děláte?

Aspoň že je hezky. No a zejtra jedu do hradce koupit mamince dárek ptž má ve středu narozky. A já mám v neděli svátek- juhů :D.

Jak si tak znuděně žiju

26. července 2012 v 13:05 | Bublushka
Dlouho jsem nepsala. No ani se mi nechtělo po tom kolik jsem dostala komentářů. Nevím co se děje. Píšu zas, mám docela pěknou návštěvnost a komenty nikde :-(. Jsem z toho docela smutná, protože mám tenhle blog ráda a říkám si pak, pro koho teda ty články píšu. Ale dneska něco přidám, třeba mě příjemně překvapíte :-).

Letošní prázdniny mohu prohlásit za nudné. Nejdedu nikam na dovču ani na tábor a ani brigošku jsem se nezařídila. Doma sedím, ležím a nudím se. Čtu a zevluju na počítači. A stále jsem taková jaksi smutna protože se cítím sama. Když se toiž člověk nudí, víc myslí na kraviny a lituje se :-).
Ale včera to bylo prima. Šla jsem ven s mou kámoškou Luckou a vytáhla své nové glády. A bylo to vážně bombastický. Šly jsme se nejdřív projít do parku a pak jsem si šly sednout do cukrárny a daly si milk-shake :-). Byly to moc příjemně strávené dvě hodiny. Jo a dost jsem se nasmály :-).

A jinak jsem přes prázdniny byla použe u babčiky a pak doma, doma a ještě doma.

No co bych vám z těchto nudných prázdnin dál psala. Je to asi vše. Mějte se krásně.
Vaše Bublushka.

My shoes, my shoeeees
-mé nové botky, mé nové botkýýýýýýý

Výhra v kapse

28. června 2012 v 14:20 | Bublushka
Včera mi volala babička s tím, že na poště mám balíček a prý je větších rozměrů(bylo psáno na lístečku). Vůbec mě nenapadalo, odkud já můžu mít balíček a pak mi problesklo hlavou, že je asi z Pevnosti, kam jsem posílala tajenky na křížovkovou soutěž. Ale furt mi tam neseděly ty větší rozměry. No a mamka mi to šla dneska ráno vyzvednout a nechala mi to pak doma. Přijela jsem dom a v kuchinui na stole je malej balíček ve velikosti knihy-prej větších roměrů XD. A v něm byl poslední dílek Hunger Games, kterej ještě nemám přečtenej. Čtu zorvna ten druhej takže mi to přišlo vhod :-).
Taky jsem si dneska před odjezdem domů koupila novou Pevnost a jsem tam na prvním místě mezi pěti výherci :-). Paráda.
Jinak v pondělí jsem hrála ráno v divadle a protože to bylo součástí divadelního festivalo bylo tam dost lidí. A byli skvělí, smáli se i když někdy když se to moc nehodilo a na konci tleskali a hvízdali :-). V úterý jsem byla na strašně nudným sportovním dnu. A ve středu jsem se na školu vykašlala, měli jsme totiž jít fandit naši škole při fotbale a to mi přišlo jako ztráta času. A dneska jsem měli nějakej přiblblej Vietnamskej den. Po první filmu jsem odešla ze školy a teď už jsem doma. Zítra bude vízo a pak konečně prázdniny. O nich budu číst a pařit hry, možná trochu psát a cvičit na kytaru. Nikam neplánuju jet, možná tak k babičce, ale nic víc.
A co vy?
Jaký bude výzo?
A kam jedete o prázdninách.

A to je moje výhra :-):

Mohu se vás zeptat: fotíte?

18. června 2012 v 19:52 | Bublushka
Dneska byl fakt komickej den. Věděla jsem, že má být vedro tak jsem si vzala krátký kraťasy a tílko. No a to co ty chlapi dnes nacvičovali XD. Viděj babu v krátkých kalhotech nebo sukni a hned se můžou zbláznit :-D
Šla jsem po škole od aoutobusu k tátovi domů a zastaví mě nějakej chlap: "Mohl bych se vás na něco zeptat?" "Jistě, na co se chcete zeptat?" "Tak bych se už měl žeptat že... fotíte?" "Cože, jak to myslíte?" "No jestli fotíte pro nějakou agenturu." "Ne" "A nechtěla by jste?" "Ne promiňte, ale nemám zájem."... toť můj rozhovor s tám divným individuem. Když jsem pak šla, musela jsem se začít smát :D. Potom jsem šla do knihovny a cestou na mě čumělo hrozně moc chlapů. A pak jelo jedno auto kolem a chlap z něho zařve: "Máš pěknej zadek."
No jsem ráda, že jsem teďka už doma. Bych se z nich asi zbláznila. A zejtra to přijde nanovo.
A taky po tom co jsem si "stěžovala" na facebook tak mi píše spolužák, že ty kraťasy nebyly vůbec špatný... Dneska se musím stále jen smát. A co bude zejtra, to raději ani nechci vědět :D.
Jinak ve škole už ted máme pohodu. Všechny testy dopsaný. Půlka třídy ve Švédsku. A chodíme tam jen tak aby se neřeklo. Jo jako učíme se něco, ale půlka té poloviny to stejně nevnímá :D a já patřím mezi ně. Stějně je ale neuvěřitelný, že to tak rychle uteklo a já budu mít za pár dní první rok střední za sebou.
No a co bude s blogem? Budu přispívat jak se mi zachce. Ale nebaví me to to už moc, protože tu nemám žádný komenty a přijde mi, že píšu pro nikoho. Snad se to přes prázdniny zlepší. A to budu mít i víc času takže bude víc článků.
No a to je zatím vše. Přeji vám hezký den a vy mi zase přejte co nejméně otravování od chlapů :D


Přístí tejden bude zabijáckej. A pak?- pohodičkááááá.

8. června 2012 v 16:46 | Bublushka
V diáři mám už napsaných krásných šest testů co mě příští tejden čekaj a vím ještě o jednom. A to mám tři v podnělí, jeden ve čtvrtek a ten milý zbytek v pátek :D. No budu mít o vejkendu co dělat a stejně vím, že to všecko nechám na poslední chvíli. Jako opsání učiva na čtvteční test :D. No ale pak už bude pohoda, Půlka třídy odejde do Švédka, takže se už moc nebudeme učit. A žádný testy už hrozit nebudou.
No a vlastně už za tři tejdny budou prázdniny. Je sranda jak to rychle uteklo. A ta pár chvil už budu druhačka :D.
Nemám ale vůbec představu co bud mít za známky letos. Ale asi dost trojek a snad žádnou čtverku :D. Lol, kde jsou ty časy, kdy jsem se zlobila za každou dvojku na výzu :D.
Tak tak co dál? Ani nevim. No ale mám rodost, v obchůdku u školy jsem vyhrabala brambůrky co jsem jedla jako malá v Řecku a tady jen idky neprodávali. Chutnaj furt stejně a dneska jsem si je koupila k večenímu filmíku :-).
No tak asi to pro dnešek zakončím. Zdárek.
PS: Vůbec nepřidáváte komenty... :-/.

Znuděná

18. května 2012 v 18:07 | Bublushka
Školou teď prolítávám jak se dá a vůbec mě to tam nebaví. Učení je ted staršně nudný a od zblázění mě udržují jen kámošky, se kterejma se ale i tak nebavím moc extra.
Ten kluk co se mi líbí o mě nijak nejeví zájem a tak jsem ho na rady mamky nechala uplně být... teď na něj ještě přestat myslet :D. Ale když ho delší dobou nevidím tak je to lepší. Třeba velký prázdniny pomůžou.
Jinak nám teď ve škole díky maturitám odpadá dost hodin a různě se nahrazujou a prohazujou. Máme teď fakt zajímavej rozvrh.
A v dramaťáku je to fakt velice komické. Učitelka co jsme ji měli, dostala anabídku práce v Rozhlase(rádio) na plný úvazek a že to byl její sen, nechala jí škola hend nastoupit, jinak bys o nabídku přišla. No a tak jsme ze dne naden dostali novýho učitele. Je ale docela prima a myslím, že s ním příští rok něco pěknýho uděláme. Protože tahle učitelka byla sice prima, ale neměla moc autroitu a tak nedonutila naše kluky aby makaly a dělali ty své scénky. Já mám tu svou scénku se Sárou docela na dobrý úrovni. Jen to chce ten novej učitel Honza trochu upravit. Ale to není na škodu, jen si to asi letos už nezahrajem.
A jinak je vše takový divný. Doma nic endělám a ani číst mě moc nebaví. A jsem teď strašně přecitlivělá. Každou chvíli me něco rozbrečí ať je o sebevětší blbost- třeba smutná scéna v Simpsnovejch, kterou jsem viděla asi stokrát. A připojila jsem se dneska na nějakou stánku která mi možná zyvší návštěvnost a čtení článků a můžu za ně získat i pěníze XD. Mám na to odkaz v menu, které jsem mírně poupravila.
No a to je zatím vše. Mějte se krásně.

A tady ještě písnička jejíž urpavenou verzi se Snoopdogem znám z počítačové hry "Need for speed undergroun 2" s autama. A dneska jsem si její původní verzi stáhla a furt jí poslouchám :-)


Tak jsme jim zas unikly

2. května 2012 v 11:11 | Bublushka
Další čarodky opět utekly a já a mé kolegině čarodějky jsme opět vyvázly bez úhony :-).
U nás na vesnici děláme pěkné čarodějky, palí se velký oheň, děti mají různé soutěže a rozdávající se placky s čarodějnicí a nápisem Hrachoviště, což je název naší malé vesničky. Pak se jde do hospody, kde si děti hrají a dospělí se baví.
Letos jsme vyrazili celá rodia i s tátou a bráchou tak to bylo docela prima. Ale že nás to s bráchou pak nebavilo, tak jsme oděšli dom a blbi na počítači. Byl to docela prima den, ale když už nejsem malá, tak mě to už moc nebaví.
Volno jsem si užívala naplno a dnešek je poslední a zítra už škola. A hned píšem z dějáku z velký části Říma- je to strašný kolik toho je. Ale jsem ráda že jsem už dodělala ročníkovku takže mám od ní pokoj.
První máj jsem jako tradičně prožila nepolíbená zalezlá doma. No co třeba se to za rok změní.
Ale byl to štastný den (tedy jak se to nakonec vezme) pro jednoho malého ptáčka. Na střeše nám sídlí asi hodně ptáčků protože máme často kolem domu mrtvá ptačí holátka :-(. A mamka našla jedno živé spadlé v květináčku. Vystlala mu to slámou a krmila ho žížalama co jsme našli. Na noc jsem si ho vzali domů, ale ráno umřel :-(. Škoda, možná byl ale zraněnej takže kdyby žil dál, jen by se tárpil. Byl ale tak roztomilej.
Dneska už sama doma když ráno odjel brácha se snažím učit a jinak nedělám vlastně nic :-).
Jak to dopadne zítra ve škole se mi ani nechce vědět :-).

Stále se něco děje-ve světě i v hlavě

7. ledna 2012 v 17:45 | Bublushka
Přijde mi, že poslední dobou mám stále co vyprávět. Ale komu? Nevím. Pořádně nemám kamarádky a jsem tak zvláštně rozpoložená, že nedokážu jen tak někoho oslovit. Dá se to docela blbě pochopit, když to člověk neprožívá a já to ani nebudu vysvětlovat. Jen se těším, až konečně bude ten všechen chaos z hlavy pryč a já budu dělat co budu chtít.
A co bych tak mohla vyprávět. Třeba jak jsem ve středu jela domů a v druhém autobuse zjistila, nebo si spíš uvědomila, že nemám klíče. A doma nikdo není. Rodiče přijedou až večer a co teď. Kdžy jsem vystoupla z busu hned jsem prozváněla mamku a z nejdřív pobavené nálady jsem začala smutnět. V naši hospůdce měli otevřeno až od 18:00 a to zbývaly ještě krásné dvě hodinky. A tak jsem zazvonila u sousedů a tam těch pár hodin přečkala. Bylo to takové zvláštní. Čekat u vlastního domu, vědět, že klíče mám pár metrů ode dvěří v kapse bundy a nemoci se dostat dovnitř. Ale nebylo to zas tak špatné, aaspon jsem si něco zkusila. A dokázala oslovit cizího člověka, bez zvláštního pocitu.
Možná vám přijde, že píšu chaoticky, ale je to tím že sama mám chaos v hlavě.
Jinak přijel domů brácha tak píšu z noťasu. Včera jsem si stěžovala ze srandy před bráchou, že nemáme Nuttelu. No a on mi donesl jednu velikou, kterou mi chtěl dát k narozkám. Ani mi neva, že mám dárek od týden dřív. Je moc hodnej.
Mám od mamky kalendář s Hello Kitty a ani mi to neva, je hezky růžový a myslím, že lepší bych stejně nesehnala. Pak taky trávím ted hodně času na svém Tumbrlu a zase furt jen přemýšlím. Řeknu vám, mít mou hlavu není žádný med :-).
http://www.ireceptar.cz/res/data/067/008321.jpg
 
 

Reklama