Vše se začíná vracet do správných kolejí

6. prosince 2017 v 21:31 | Bublushka |  Něco o mě
Už je to docela dlouho co jsem sem něco napsala. Není stále moc čas a díky změnám v posledních měsících ho je ještě míň. Úspěšně jsem započala nový semestr v druhém ročníku, který se táhl v celkem poklidném duchu a chýlí se teď ke konci. Také jsem se znovu ubytovala na koleji, tentokrát už v jiném pokoji a jsem dost spokojená. Je sice menší než ten původní, ale mám tu dost místa na věci a je to tu fakt pěkné- a hlavně tu není koberec plný prachu a socialistická mapa jako v tom přechozím :). Je tu sice větší hluk, protože už sousedím s více pokoji, ale s tím se na koleji musí počítat. A spolubydlící jsou celkem fajn, jen se někdy neshodnem na čase spaní- já chci chodit spát třeba kolem jedenácte, ale holky se třeba do jedné učí a já nemůžu usnout, protože mě každý zvuk probudí. Jinak je ale vše v klidu a máme zde i ledničku což je skvělý bonus :). No a hlavní změna, která nastala v mém životě je, že jsem si našla práci. A přesně takovou jakou jsem si přála. Začala jsem pracovat v Novinkách.cz. Má práce se skládá převážně z přídávání napsaných článků na web, ale sem tam i něco napíšu- třeba přepisuju policejní zprávy z nějakého případu, nebo jsem nedávno dělala obsáhlejší článek o výzkumu v otázce drog. Některé i sdílím na blogovém facebooku. S prací jsem spokojená. Trochů hůř se mi to sklubuje se školou, protože jí mám hrozně rozlítanou, ale práce je dost flexibilní a tak tam chodím jen na pár hodin. Co můžu říct, že je to zatím nejlepší práce z těch co jsem dělala. Není to zas tolik náročné, procvičím se v psaní a je to to co jsem vždy chtěla dělat. Bude to skvělá praxe. A milý bonus je, že to mám deset minut od koleje. Mám tak nějak pocit, že vedu úspěšný život. Jsem na škole, mám práci co mě baví, opět hraju v divadle a mám fungující dlouhodbý vztah. Je to skvělý pocit. A i když je to vše trochu náročné, jsem za to ráda- nikdy jsem neměla ráda když jsem neměla co dělat.

-barvičky mi asi nosí štěstí <3 a konečně se povedly tak jak jsem vždy chtěla- to jsem přesně já- Duhynka :)
- můj koutek <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 May May | 11. prosince 2017 v 8:25 | Reagovat

Hele četla jsem si nějaké ty tvé úvahy o tom, jak jsou tam lidi propojení když sedí na té žluté věci, cítíš už se taky tak po tom roce? Všimla sis, kolik lidí z ročníku třeba už do druháku nešlo? U nás v prváku na VŠ se hodně dělo i to, že se lidi rozcházeli a pak navazovali nový vztahy s lidma z vejšky, pozorovalas to taky?

2 Bublushka Bublushka | 11. prosince 2017 v 22:57 | Reagovat

[1]: já jsem stále tak trochu outsider- ale to je spíš mojí povahou než že bych si nenašla známé a kamarády- ale s těma jsem většinu v interakci při přednáškách a před nimi a pak přes net když řeším nějaký úkol či věci k předmětům, jo naše řady prořídli, ale většinou šlo o lidi co se dalo čekat nebo se tam vlastně ani moc neobjevovali takže si toho člověk ani nevšiml. O tom jak to chodí tady se vztahama moc nevím- zas tak dobře se s ostaníma nekámoším, ale náš "třídní" pár, kteří studují to samé (a byli spolu už předtím) je stále spolu a jinak moc netuším jak to kdo má, ale já třeba mám vztah mimo školu i Prahu a je to sice těžké ale měnit to nechci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama