Srpen 2016

Jaký byl Brutal Assault 2016

28. srpna 2016 v 21:18 | Bublushka |  Historky
Stejně jako rok minulý i předloni jsem i letos vyrazila pracovně na metalový festival Brutal Assault v Josefově. I tento ročník byl plný zážitků, skvělé hudby a fajn lidí a letos jsem konečně dělala to, co jsem chtěla- točila pivo.

Účast na blogerce roku

8. srpna 2016 v 14:21 | Bublushka |  Něco o mě
Tak jsem se tak jednou rozhodla, že se zůčastním nějaké soutěže krásy... Objevila jsem totiž na blogu soutěž blogerka léta a tak jsem si tam jen tak poslala přihlášku. Avšak šlo to nějak mimo mě. Zapomněla jsem na to tak trochu a teď nějak zjistila, že už je dávno druhé kolo a já byla v tom prvním :D. No a mezi top trojku z něj jsem se nedostala, ale i tak mě potěšilo, že zas tak málo hlasů jsem neměla. Hlasovalo pro mě 18 lidí a to jsem ani nijak nikoho na to neupozornila. A pár jich i napsalo milá slova o tom, že působím sympaticky a mile... to mě potěšilo. Možná kdybych na to nezapomněla a zareagovala všas, ještě bych na to stihla na blogu upozornit, ale ono by to třeba ani nepomohlo. Ale 18 hlasů v porovnání se zbytkem není tak špatné a možná to i přitáhne více lidiček sem na můj blog.
I tak ale přeji postupivším blogerkám hodně štěstí. A opravdu jsou některé slečny velmi sympatické, uvidíme která uspěje.
A jinak zde je odkaz na to první kolo kde mě i najdete-http://blogerkaleta.blog.cz/1608/1-soutezni-kolo.