Červenec 2016

Žeby návrat? (pokolikáté už? XD)

1. července 2016 v 12:32 | Bublushka |  Kecy
Už je to hodně dlouhá doba co jsem sem naposledy něco napsala. A ono se toho tady moc nezměnilo. Komentářů nepřibylo a možná to nebude jiné ani po tomhle článku. V mém životě se toho ale změnilo dost. Na to jak rok začal na nic se to celkem spravilo a začalo se mi dařit. Konečně.
Tedy. Dostala jsem se na vysokou školu. Přijali mě do Prahy na dvojobor Sociologie a Sociální antropologie a do Olomouce na Kulturní antropologii a dvojoobor Žurnalistika a Kulturní antropologie. Podle původních plánů, bych neváhala a šla na žurnalistiku, která se v kombinaci s antropologií stala ideálním oborem. Ale věci se změnily a taky Karlovka, je prostě Karlovka. No a Praha mě vždy táhla a nějak jsem za ten rok tak trochu na tu svou vysněnou žurnalistiku zanevřela. Do novin mohu psát i bez ní. A tak jsem se nakonec po dlouhém rozmýšlení rozhodla pro Prahu. Nevím, zda jsem se neukvapila. Ale jsem zatím spokojená. Uvidíme. O tom co mě tam bude čekat sem i možná budu psát, pokud se najdou zájemci, co to budou číst.
Dále jsem stihla půlroku pracovat. Po jednou osobním nezdaru jsem se rozhodla začít něco dělat, abych se doma nesežrala lítostí a nudou a tak jsem si našla práci. V Tescu. Jako pokladní. Bylo to lehčí, než jsem si myslela. A vydržela jsem tam půlroku. Práce to nebyla špatná. Směny kdy jsem chtěla, nic náročného- i když jsem si musela dávat pozor na prachy- to se mi bohužel párkrát vymstilo-nevím proč, asi neumím počítat a vím, že lidi, jsou šmejdi a když jim vrátí člověk víc, tak nic neřeknou- platila jsem tak zpátky celkem velké částky- k mé smůle to byly vždy celkem dardy. No a i pro to a pak, že mě to tam začlo postupem času štvát a nudit a našlo se spoustu plánů na prázdniny, jsem se rozhodla dát výpověď. A tak jsem taky učinila a ke konci června jsem to tam ukončila. Takže mám teď volno. Je to takové zvláštní, protože jsem si zvykla mít furt co dělat... ale v tý práci mě to fakt nebavilo (lidi umí vážně jít na nervy) a trochu volna si zasloužím.
Přes prázdniny pak tedy hodlám cestovat a čeká mě i pracovní fesťák (Brutal Assault), kde má být letos moje oblíbená kapela Septic Flesh, takže se neuvěřitelně těším. No o všem sem nejspíš napíšu. Tak doufám, že se najdou čtenáři.
No a to je asi tak vše k mému půlroku, kdy se věci začaly obracet k lepšímu. A můj novoroční nezdar už mě nermoutí (tehdy se semnou rozešel přítel) našla jsem si totiž přítele nového a je o mnoho lepší než ten předtím :). Jsem tedy teď konečně šťastná. Samozřejmě není vše dokonale ideální, ale už si nechci stěžovat- mám už to co jsem chtěla a to že není vždy vše dokonalé vím- ale k dokonalosti to teď má blízko :). Jsem šťastná a spokojená-KONEČNĚ.

+song, který je pro mě v tomhle období nejoblíbenější