Prázdniny se chýlí ke konci a mě se začíná dařit.

20. srpna 2015 v 17:45 | Bublushka |  Kecy
Prázdniny pomalu končí. I když pro mě už to vlastně zas tolik neznamená. Aspoň ne tolik, jako dřív. O to víc si teď ale uvědomuju, jak je zvláštní, že už nepůjdu nikdy do školy jako takové a neusednu do lavice vedle spolužačky... Je to divné. Celých třináct let jsem na to byla zvyklá a teď je to pryč. Nojo, uteklo to a jednou to muselo skončit.
I tak ale nesmutním a prázdniny si užívám jako vždy. Volno se snažím moc neproflákat a tak jsem se pustila do konečných úprav své knihy. A k mé radosti jsme to včera dokončila. Je to zvláštní pocit. Teď už stačí to jen vytisknout, nechat si to sešít a poslat do světa. Dát to přečíst pár lidem a pak poslat do nějakého nakladatelství. Snad z toho něco bude :).
A ani dneska jsme nezahálela a zděšená tím, že doma opravdu nic k jídlu není, jsme se dala do vaření. Měli jsme v lednici květák a tak jsem se s pár maminčinýma radama z předchozího dne, pustila do své květákové premiéry. A ono se to docela povedlo. Není to teda přesně, tak jak to dělá mamka, ale dost se to tomu podobalo, takže jsem nadmíru spokojená. A ke spokojenosti mi přispěl i telefonát z Cross-café, kde jsem byla na stáži, že mě berou a v pondělí nastupuju. Po tom zjištění jsme musela začít skákat radostí. Byl to super pocit. A já se náhle cítím nějak dospěle. Uvařila jsem jedlý oběd a nastupuju do práce. A je to super. Překonala jsme své splíny a náhle se daří a je to bezva. Snad to tak půjde dál. A myslím, že tenhle rok, i když mi nevyšel podle mých původních představ, bude bezva.

A co vy? Jak prožíváte poslední dny prázdnin?

- můj výtvor i s tou troškou brambor co se doma našlo :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 20. srpna 2015 v 19:25 | Reagovat

Jé, to jsem ráda, že se ti daří :) Já se mám taky suprově, snažím se vytěžit co nejvíc z posledních prázdninových dnů... do školy se mi vůbec ale vůbec nechce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama