Jak si tak užívám ten letní čas prázdnin

3. srpna 2015 v 12:45 | Bublushka |  Kecy
Už jsem se dlouho neozvala, ale neměla jsem na blogování prostě nějak chuť. Ne, že bych na to neměla čas, toho bylo docela dost, ale vše se v poslední době nějak divně semlelo, že jsem neměla náladu skoro na nic. Nejvíc mě teda dostalo to vědomí, že jsem se nedostala na vysokou, o čemž jsem tady už psala. Ano, snažila jsem se to brát, jak mi to tady i v mém okolí lidi říkali- že to nevadí, že se to stává a tak... Ale stejně mě to vnitřně stále štve. Už jsem to ale překonala a beru to jako hotovou věc, ale ne jako životní selhání- zas taková katastrofa to není. Rok prostě nějak přežiju- a možná ti bude i fajn ptž budu moct ještě chodit do dramaťáku, který jsem měla kvůli škole v jiném městě skončit. A taky si najdu nějakou práci a aspoň si něco vydělám. Zrovna dneska jdu na pohovor do Cross Cafe, tak snad to vyjde a bude to dobré. Ten rok nějak zvládnu a budu mít aspoň čas se víc učit na příjimačky, protože to si musím přiznat, jsem se na to trochu vyflákla. Ale stále je tu šance a svět se neboří...
Jinak jsem na začátku prázdniny byla na táboře jako vedoucí. Trochu hektické na tom bylo to, že mi o několik dní dřív zavolala slečna, co to organizovala, zda bych nemohla jet už dřív na zrychlený běh. Když jsem se ptala kdy bych měla přijet, tak že hned druhý den. Tak nějak jsem na to kývla, ale i tak jsem byla děsně na vážkách, zda jet nebo ne. Neměla jsem ještě zcela sbaleno, protože jet jsem měla až čtyři dny na to. Byla jsem úplně hysterická a nevěděla co dělat. Teď ve zpětném pohledu mi to přijde vtipné, ale tehdy jsem to fakt moc nezvládala. Ale sbalila jsem to s asistencí mamky a druhý den odjela. A nakonec jsem ráda, protože to bylo moc fajn a moje děti byly super. Měla jsem deset dětí od 7 do 12 let. Někdy mi trochu lezly na nervy a s některými to bylo složitější, ale byli skvělí. O dost lepší než kolektiv vedoucích, který mě z většiny stejně jako loni moc nebral. Ale pár lidí co se se mnou bavili a měli s hlavní partou podobný problém, jsem tam měla, takže to šlo. A bylo o fajn deset dní a nakonec jsem i domů přijela dřív, než bylo podle původního scénáře v plánu.
Potom jsem tak nějak zevlila doma. A začala jsem konečně upravovat svoji knihu, protože než já se k tomu dokopu... a jsem ráda, že jsem se do toho pustila, protože mě to vážně baví a konečně už to budu mít hotový pro další práce.
Jinak jsem spíš odpočívala, hrála hry na počítači a četla si. Byl to fajn strávený čas volna, ale už by bylo fajn něco dělat. Však taky zítra jedu na festival Brutal Assault, kde budu točit pivo. A fakt se těším. Skvěl hudba, atmoška a ještě si vydělám prachy. Jedu s jedním kamarádem, což je pro mě taky docela premiéra, protože, já takhle nikam moc s nikým nejezdím, ale věřím že to bude fajn i když nevím co od toho čekat- asi bude lepší nečekat nic :D
No a jinak doufám, že mi pak vyjde ta práce a budu mít co přes rok dělat. Každopádně to bude asi zajímavý rok.
No a tak si žiju v první půlce prázdnin. Zatím to bylo fajn.

A jak vy? Jak užíváte volna a sluníčka? A co plány na srpen?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matla Matla | 6. srpna 2015 v 14:15 | Reagovat

Cross cafe- moje oblíbená kavárna. V době zkouškového jsem tam trávila 10 hodin denně. Takže držím palce, ať tě vezmou a můžeš upíjet kafe a mlsat jejich dortíky. ;-)
Líné prázdniny jsou skvělé, taky bych si takové dala. Já mám každý volný den dopodrobna naplánovaný, takže člověk nestíhá moc odpočívat, ikdyž to má v plánu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama