Květen 2013

Galashow60 se nepovedla-aneb. když to dopadne, jak jsme čekali.

5. května 2013 v 13:27 | Bublushka |  Kecy
Jak možná někteří víte, a jestli ne, tak to vlastně nevadí, včera se v televizi vysílala "skvělá" galashow60. Sliboval se skvělý divácký zážitek, který se však nekonal. Aspoň u nás doma ne.
Pokud čtete mé články, víte, že jsem tam byla jedna z divaček a tak jsem část show viděla už před měsícem. Tušila jsem, že to nebude nic extra, ale doufala v něco víc.
Ale scény ze "zákulisí", které se natáčely nejspíše v místech, kde jsme seděli byly nepovedené. Pamětnící si vzpomínali na něco, k čemuž mi ani nemáme moc blízko a když nestihli něco začít říkat, nebo jim někdo skočil do řeči, svou myšlenku už nedořekli. Hodně hostů neřeklo nic a ti co ano, prohodili jen pár vět. A uměle hraný smích nás pobavil snad víc, než samotný vtip. Hosté ani neuměli tleskat a potlesk byl strohý a chudý. To divákům na zpívacím jevišti to šlo více, ale v záběrech bylo někdy vidět, že čekají jen na to, kdy budou mět tleskat a byli moc mladí na to, aby to pro ně byly nostalgické vzpomínky. Prostě se Show nepovedla a nevím co vytknout dřív. Asi toho už raději nechám a psotesknu si jen nad tím, že záběr na mě, kvůli kterému jsme se na show koukali, se nekonal. A slíbené fotky na facebooku taky nejsou. Ale co se dá dělat, ne vždy se něco povede a u téhle Galshow60 jsem to tak nějak čekala.
Snad se jí tedy nebudou inspirovat a až bude Galashow70, bude na co koukat.
Galashow 60: Jiřina Bohdalová uvede 4. května speciální pořad k výročí ČT.