Dokonalý muž

19. dubna 2013 v 18:48 | Bublushka |  Kecy
Do školy jsme měli za úkol napsat jako slohovku fejeton nebo reportáž. A já si vybrala fejeton na téma Dokonalý muž. A tady je i pro vás.

Každá žena touží po dokonalém muži, přesně takovém o jakém sní. Ale málokdy se stane, že ho najde a i kdyby ano, jistě by si na něm brzo nějakou chybu našla. Žena se tedy smíří s chybami jednoho "nedokonalého" a svého prince už nevyhledává- většinou. Ale jak takový dokonalý muž vypadá?
Dokonalý muž by měl mít vypracované tělo, ale nijak přehnaně. Prostě žádný nabobtnalý vlašský ořech. Zkrátka, na břiše pekáč buchet, aby byl k sežrání, a ruce jako Schwarzeneger-musí nám přece nosit nákupy. Ale co má dělat s potem jenž s podobným tělem souvisí? Ženy by uvítaly nějakou vůni Nejlepší je tedy nastříkat se AXE a ženy se na něj hned vrhnou. Nesmí se však podívat na jinou než na tu svou- je pro něj přece ta jediná, ne?
Tak postavu bychom měli. Teď vlasy. To je těžké, každá žena upřednostňuje jiné. Ale tak, nejhezčí chlapi světa mají vlasy vyrostlé pár centimetrů v hnědé či černé barvě. Blonďáky přenecháme Barbie. A hodně boduje mírna prošedivělost- takže musí našim drahým mužům vyrašit brzy šediny nebo si je vytvoří melíry.
K tomu by měl vypadat k světu- takže stále nosit upnuté kalhoty a košile. A měl by o sebe pečovat, aby po opuštění koupelny vypadal neodolatelně. Ale nebude divné, když bude v koupelně trávit více času než žena? Dokonalý muž by měl být ještě ohleduplný a udělat všechno proto, aby ženě v koupelně nepřekážel. Musí to tedy stihnout rychle
To co ženy na mužích nejvíce rozčiluje jsou jejich chlapské projevy jako říhání, prohrabování rozkroku nebo hlasité komentování svých vlastních výparů. To by měl dokonalý muž v sobě potlačit, ale ne tolik, aby přestal být mužem.
Hm a co dál? Muž by měl být k ženě štedrý a platit za ní všude. Nakupovat jí květy a občasné dárky, nezapomínat na výročí atd. Také se věnovat dětem, trávit čas se ženou a nedřepět dlouhý čas v práci. Nejelepší by bylo, kdyby byl dost bohatý na to, nechodit do práce a ženě mohl beze strachu svěřit kreditní kartu. Dále by měl tolerovat ženiny změny nálad, chápat když jí "bolí hlava", nechat jí v ruce ovladač, nekomentovat její řízení a bavit se o citech. To je na jednoho muže možná moc, ale když je dokonalý...
Jsem si jistá, že nejeden muž by po přečtení přechozích řádků začal nadávat a nedivila bych se mu. Možná toho nakonec chceme až příliš. A hodně žen také řekne, že ny "naše" chlapy mají rády i přesto jací jsou nebo právě pro to. A stejně, dokonalý muž neexistuje, tak co...
Ale až ho někdy někdo vyrobí, každá žena si ho jsitě rána na chvíli půjčí.
¨
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama