Žiju si a přežívám

19. ledna 2013 v 14:52 | Bublushka |  Historky
Dlouho jsem nenapsala co? Ale vy taky ne... tak jsme si kvit.
Za tu dobu jsem se přesunula z let šestnácti na sedmnáct. Jo už jsem velká holka a za rok ze mě bude dospělá žena, ale přidje mi, že se nic nezěmní. Nekouřím, nepiji a ani nbeudu protože mi alkohol nechutrná a cigarety mi smrdí a hned by se mi blbě dejchalo. No a filmy nevhodné pro děti a mladistvé? ty sleduju už od dětství. A co pak ty filmy, dá-li se tomu tak řkat, kde se projevuje "láska" přehnaným způsobem? jo tak to vím, že mě nebaví... a už dávno jsem to shlédla :D. No a jediná změna které i využiji je snad ta možnost volit. Kdyby mi bylo osmnáct už těď, jistě bych do prezidentských voleb šla. A brzo budu mít i tu možnost. Ale stejně mi přijde že věk je pouhé číslo, které ale vlastně nic neznamená. Podle těch sociologických tabulek jsem stejně asi opožděná ve všem, tak co...
Hm ale narozky byly fajn. Že by si někdo vzpoměl bez toho, aniž bych mu to předem řekla, nebo mu něco dala, jako že mám narozky, to se kromě rodiny říct nedá. Ale co chci, já smma vím jen o málo lidech kdy mají narozky. Ve škole jsem rozdávala tatranky což asi každého potěšilo a většina z těch kdo byli mému rozdávání přítomni mi i popřáli. Ti ostatní pak ani nepřišli, ale to je fuk... třeba na mě jen vzpoměli a to je fajn, ne? A v dramaťáku jsem rozdávala bonbony a málem mi nezbyly :D. Ale bylo to tam fajn. Opravdu mám moc ráda lidi z dramaťáku. Jsou tak skvělí a nijak se nepřetvařují. Jen tam jsem svá a v pohodě,. Tam mě jakýkoliv smutek vždy přejde. Jsou fajn. Všichni. A ukazují mi, že na světě je moc fajn lidí a že já nejsem sama, o čemž mě má halva chce často přesvědčit.
Ale stejně komu to tu píšu. Možná těm mým milým spolužákům co tady oksidují aby nachytali nejnovější drby. Zlatíčka, nic nenajdete. A když snad jo tak mi to je fuk. Vlastně ten o kom se mluví je slavnej, a to já vždycky chtěla. Jo a ten jeden, dříve mi milý, chlapec? jo to mě už začíná přecházet protože to prostě nikam nevede. A já už chci postoupit dál. Proč se takovou dobu trápit pro jediného, když je na světě určitě mnoho lepších chlapců, kteří budou schopni mě oslovit dřív, než to i je přestane bavit.
Hm a co mě bude čekat? Ve čtvtek se moc těším na ples. Jsem zvěděvá kdo vše tam bude a tuším, že nebudu sama a že si i dost zatancuju. A kdyby mi snad bylo smutno, mohu zaběhnout za kapelou do zákulisí, kteří jsou taky moc fajn.

Hm a to je má zpověď. A co bude s blogem? Nevím. Nebaví mě to už moc, když není odezva. Ale možná sem tam přidám recenze a občas i něco, co se mi bude chtít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Poduška Poduška | E-mail | 28. ledna 2013 v 9:49 | Reagovat

Určitě pokračuj..Moc se mi tvůj blog líbí :)Těším se na další článečky :-P 8-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama