Jak se mi tak žije v tomto novém roce

5. ledna 2013 v 12:03 | Bublushka |  Historky
Tak už mám za sebou dva dny školy. Vše šlo při starém-stejná nuda, ale i trochu zábava :D. Jen bych klidně zůstala ještě ty dva dny doma. Ale už mám přečteny všechny tři vánoční knihy. Naproto skvělý byly. A na poslední přečtenou dám po tomto článku i recenzi.
No všecko jídlo po vánocích je spapaný jen ještě pár cukrovíček leží ve špajzu :-).
SIlvestr přešel nějak rychle, v televizi nedávali nic moc a je tu zas ten nový rok. Tentokrát už 2013 a mě už za 9 dní bude 17 :-D. Všechno tak rychle utíká, takže by jsme si to o to víc měli užívat. No mohla bych se tím začít řídit :D.
Ale je fajn. Nedělám nic jiného než čtu a hraju WoWko. Jo asi bych měl začít něco dělat, ale nechce se mi a odkládám to na období školy. Ale jo, tenhle vejkend už budu něco dělat... ale možná až zejtra :D. Však to znáte- ta lenost.
A už mě zase přepadává nedostatek spánku. Včera jsem se koukala na Matrix a po něm do půnoci četla a pak šla spát. Hodinu jsem se převalovala a až pak usnula. No a probudila jsem se tak v deset a ještě bych klidně spala. Ale řekla jsem si že vstanu a začnu fungovat. Nevím čím to je, že se takhle nemůžu dospat... ale vždyť je to vlastně fuk :-) aspoň rychleji usnu :-).
A co plánuju s blogem? Ani nevím. Objevuje se mi tu víc komentů, což mám radost, ale stále je tu dost článku bez žádného. Ale teřba to zas přijde. A když ne, mám aspoň prostor pro psaní recenzí, které mě fakt začaly bavit :-).
No a asi začnu dodělávat 30-dní, ale ne ted. A dneska možná přidám další dílek knižního řetezáku. Mohla bych začít věci dokončovat.
No a ted konec mého nudného tlachání. Rok 2013 má před námi ještě hodně velkou část tak si ho náramně užijte a mě, když se vám bude chtít, přejte taky to samé. Už je na čase :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama