Den po... už uklidněná :-D

27. ledna 2013 v 19:21 | Bublushka |  Historky
Už je den po mém zjištění, že prezidentem se definitivně stal pan Zeman. Jo stále nejsem spokojena, to se nezmění ani za sto let, ale no... co s tím ted nadělám. Teď to musím vzít jak to je a vidět na tom něco pozitivního. A že já to najdu... uvidíte-ještě vám to sem napíšu :D. No možná souhlasím s jeho názorem, že novináři by měli být objektivní a nestavit se jen na jednu stranu co se třeba kandidátů týče. A že já chci být novinářou, musím se naučit hledat na všem to pozitivní a články psát nezaujatě. Na blog to jde, ale do novin bych článek typu toho včerejšího napsat nemohla :-).
Ale jinak se přes den tak nějak nudím. Ale ani mi to neva. Je to příjemné nudění. Po plese jsme stále mírně unavená, ale nevadí mi to. Byl to fakt fajn ples. Moc jsem si to užila a dost jsem si zatančila. Mohla bych chodit častěji... a zase s fajn kámoškou Luckou :-). Ty Lucky jsou fajn. Mám jako kámošky dvě a obě jdou moc prima :-). A jinak jsem zjistila, že od Sapkowskeho mě baví pouze zaklínač. Pokusila jsem o začtení do jeho jiné série, ale odložila jsme ji při nezáživnosti. Netáhlo mě to ke čtení dál, tak jsem ji prostě odložila. Už to teď tolik neřeším.
Ve škole mě ted bude čekat pomalu výzo. To bude fakt sranda. Snad budu mít trojek co nejmíň a doufám, že v matice mi ten test na tu trojku dá. Čtverka z chemie mě asi nemine, ale co se dá dělat... změním to do konce roku :-).
Možná začnu více přispívat na blog. Když vidím, že zase píšu něco co dostává komenty. Viz článek o Zemanovi :-). Tak se mi i chce. Uvidíme. Vykouším vše množné a snad přijdu na články co budou bavit jak mě tak i vás.
Hm mohlo by se začít měnit i tohle. Když se ted vše mění zase k lepšímu. Třeba budu konečně zase šťastná :-)
No a představte si že ted sluduju ty poníky. Jo začalo mě to bavit :D. Budu mít aspoň na co koukat, když brzo dokoukám TBBT. Který ted ale zase kvůli poníkům moc nesleduju. Ale no což. :D Nebojte, blog se nestane poníkůmilovnej. Možná tu přibude o nich jeden článek, ale to bude tak vše.
No a to je asi tak vše co jsem vám chtěla zdělit. Mějte se krásně. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama