Jaký (ne)byl konec světa

23. prosince 2012 v 17:44 | Bublushka |  Historky
Tak se tedy nic nestalo. Jak asi všichni víte. Tak doufám, že to moc lidí předem nevzdalo a nespáchali sebevraždu, protože by to bylo zbytečné... i když sebevražda je vlastně vždycky zbytečná :-).
Ale tak jakej byl vlastně ten "udajně" poslední pátek?
Počasí tedy vyšlo opravdu dokonalé pro představu konce světa. Celý den zataženo a nevysvitl ani paprsek slunka. Ani nezapršelo, ani nezasněžilo, ale bylo ošklivo a pošmourno. Když jsme vyjeli autem a to poměrně dýl než obvykle bylo výrazně méně aut. Šerem a malým množstvím aut nám přišlo, jako by bylo o mnoho dřív. A to přitom bylo tak 7:35, kdy jsou silnice plné aut. Lidé se nejspíš ze strachu schovali doma. Teda od nás ze třdy několik lidí nešlo do školy. Nevím z jakého důvodu, ale možná prostě raději zůstali doma :-). No aspoň si udělali hezké volno, jinak to ale bylo k ničemu.
Celý den pak facebook zaplavovaly statusy a příspěvky o konci světa a toto téma bylo i nejčastějím hovorem všech lidí. Ve škole jsme při jedné přestávce nahlas odpočítavali dobíhající čas jakéhosi odpočítavače... ale po doběhnutí času se objevilo bílo a pak to nahradila temná obrazovka s nějakým vysokým červeným číslem... tak se tedy asi nic nestalo no...
A vzhledem k tomu, že je už 23.12 a stále nic, tak jsme se asi pěkně spletli.
Ale jak tvrdí Mayové něco se přece jen změnilo. Já hned ráno potom, když ke mě do pokoje zašla mamka, začala chrlit moudra :D. Ani nevím co mě to napadlo, ale řekla jsem docela pěknou věc: "Já stejně věděla že se nic nestane." "A proč?" zeptala se mamka "Protože toho musím ještě hodně stihnout?" "A co musíš stihnout?" "Žít!, musím stihnout žít..."
A mamce se zdál sen, který ji přepověděl moc dobrou budoucnost. Ono se možná něco změnilo, ale pouze v našem nitru.
Ale vážně byl ten pátek takovej divnej.
21.12. 2012 má podle některých výkladů nastat konec světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama