Proč jít s davem?

8. června 2012 v 16:06 | Bublushka |  Kecy
Normálnost je věc, která se mě opravdu netýká. Jsem typ holky, která nejde s davem. Někdy to neni uplně super, ale to mi nevadí. Jsem ráda svá.
Otázka je, co vůbec je ta "normálost". Myslím, že neextuje nikdo kdo by byl ideální a zcela normální. Má sand průměrné IQ, výšku, výsledky všech testech atd...? Co je to normální? Každý člověk je jedinečný, jen se někteří nazvájem napodobují a tak nám přijdou skoro stejní. A ani dovojčata nejsou stejná, každý je vlastní osobnost. Co je tedy normální? Na to se asi nenajde odpověď. Ale pro tento článek budu za normální brát ty co nevyčnívají z davu. Nosí jen to co je v módě, zkrátka to co se nosí, mají názory jaké jsou zrovna IN a celkově dělají vše tak jak se má. Je to ale to pravé? Nemyslím.
Aby byl člověk jiný nemusí se hned začít oblékat do barevných a k sobě neladíčích věcí a nosit na halvě kohouta. Stačí mít i jiné-své vlastní názory. Co je špatné na tm říct co si myslím a nebrat ohled na to, jaké to bude mít následky? Peotože někdy právě váš pravý názor udělá nejvíc.
Nikdy se mi nelíbilo jít s davem. Chodím oblíkaná úplně jinak než ostatní mí vrstevníci a neřeším když se můj styl někomu nelíbí. Poslouchám jinou hudbu než mé kamarádky a vlastně se mi i líbí i jiní kluci a věci než ostatním holkám. Jestě jsem nepoznala někoho, kdo by mi byl podobný. Jo je pár lidí mi tak trošku podobných, ale stále jsou jiní. Myslím si, že nikdo nenajde někoho kdo je přesně jako on. To zkrátka nejde, protže každý jsme jedinečný a nemá cenu tu osobu hledat. A taky přece-protiklady se piřtahují.
Tak pokud se vám v obchodě líbí ty žluté boty, které se ale k ničemu nehodí neváhejte a kupte si je. Uvidíte že bude¨te hned středem pozornosti a nakonec získáte i pozitivní ohlasy. Nejlepší je hledat na všem jen to pozitivní a negativní reakce vytěsnit. Pak bude člověk štatsný a nebude ho trápit co má na sobě a jak se to komu líbi. Proto noste co chcete, hlavně že se to líbí vám.
Tribute to true PunksPunk Girl 1

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 9. června 2012 v 21:40 | Reagovat

Pekný článok :))
Väčšina ľudí sa snaží zapadnúť, preto robí len to, čo ostatný a tým pádom sú vlastne všetci rovnakí..
pravda že niekedy aj ja si myslím niečo úplne iné, ale nepoviem svoj názor, lebo sa bojím, že ma ostatní kvôli nemu budú odsudzovať.. a podľa niektorých som divná. Kto vie? Možno aj hej, ale aspoň som iná...  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama