Prosinec 2011

Mé nádherné diplomky-poslední tohoto roku

31. prosince 2011 v 15:58 | Bublushka |  Moje diplomy a ocenění.
Od dvou milých lidiček jsem dostala krásné diplísky. A tady jsou:


Jsou přenádherné, děkuju :-).

Přáníčko

31. prosince 2011 v 15:45 | Bublushka
Přeji vám krásného silvestra a štastný nový rok.
Tady je pro vás přáníčko:

To volno je nějaký krátký :-)

31. prosince 2011 v 15:32 | Bublushka |  Historky
To je neuvěřitelný. Už je zase silvestr. Vánoce přišli děsně rychle a stejně rychle odešly :-). A celý týden volna je zase fuč. A v úterý můžu jen s radostí nastoupit do školičky. No a měla bych se už pomalu začít učit. Máme psát z hodně věcí :D.
Ach ta lenost :D.
Ale byl to pěkný týden volna. Byl doma brácha, což je fakt paráda. Ted sice už odjel slavit silvestra do Brna, ale byla to paráda. Už ted mi chybí XD a to není pryč ani jeden den :D.
No, pěkně jsem se flákala, u telky a četla jsem si minimálně. Myslela jsem si, že tu hromadu knih co jsem si půjčila, si přečtu, když budu mít čas. A ono nic XD. Ted ale čtu jednu tlustou, takže než budu číst něco new, uběhnou aspon dva týdny. Nějak mi poklesla uroven čtení. Ale co, čtu stále a překonávám ostaní svou rychlostí :-).
No ale to sem zas zabočila.
No jak vánoce? Pěkný. Takový rychlý. Večeře dobrá, dárky pěkné, ale vše takové, ne jako dřív. Vím co za to může a ani mi to neva. Hlavně, že jsme byly všichni doma a mohlo se odpočívat :-). A co jsem dostala?
Tákže: Doma: Plechovou krabičku s Mickey a Minnie Mouse (miluju ej:e-)), kalhotky s Daisy, nádhernej přívěsek, Čtyři krabičky popcornu (brácha ví jak potěšit :-D) a pyžámko. No zas jsem dostala nejvíc. :-).
A u babičky: Penízky, ponožky, rukavice, šampon, mýdlo a knížku Malý, velký.
Jsou to pěkné dárky. Ale nechtělo se mi je letos fotit- ach ta lenost :D.
No a ted dneska "slavit silvestra. Půjdu s našima do místní hospůdky. Sice vím, že mě to tam moc nebude bavit, ale zas nechci bejt doma uplně sama :-). A můžu jít kdykoliv domů sledovat telku či stažené filmíky :-).
Tak ted si jen doužít poslední dny volna a hurá zase normálně žít :-).
http://img2.picload.org/image/adaiwp/christmasdrama-s.png

A tak, já se vrátím :-)

30. prosince 2011 v 11:11 | Bublushka |  Něco o mě
Dlouho jsem sem nepřidávala a ani mi to nevadilo. K blogu jsem ztratila nějak chuť. Ale přemýšlela jsme o něm a zjistila jsem, že je pro mě těžké bez něj žít XD. Prostě mě to sem zase táhne.
Není tady sice nával komentářů, ale těch pár od jednoho mého Sbéčka je milý. Jen je škoda, že je to jediné Sbéčko, které o mě jevilo zájem. Ale nepřidávala jsem, tak se asi nemůžu divit. Třeba se to ted zlepší.
Neříkám ale, že to tu bude nějaký uplně super. Budu sem přídávat občas články. Jak se mi bude chtít, ale nebude to zas takový jako dříve. Stejně to skoro nikdo nekomentuje, tak to někdy ani nemá smysl.
Doufám jen, že jsem tím někoho potěšila a mé články si budete číst.
Zatím papá a zítra si užijte Silvestra :-)
http://2.bp.blogspot.com/-wtrgyHPoHDk/TsbCE_tLTQI/AAAAAAAAAWg/v2daYHAJsl0/s1600/3.png

Taneční jsou pryč

17. prosince 2011 v 12:49 | Bublushka |  Něco o mě
Minulou sobotu to bylo naposledy. A tento pátek jsem už nikam nešla. Taneční definitivně skončily a já můžu jen říct, že jsem se aspon trošku tančit naučila.
V sobotu 10.12.2011 byl věneček. Doma mě mamka nanatáčkovala a namalovala a pak jsme se převlíkli a naposlední chvíli vyjeli. Naštěstí se ještě čekalo na nějaký holky takže focení jsem stíhala.
Pak se fotili kluci a čekalo se až věneček začne a my budem mít tu slavnou polonézu. Po polonéze dárkové volenky a pak jsem tančili podle libosti. Zatančila jsme si dost s kámošem. Jednou s tátou a na jeden tanec jsem vytáhla i bráchu :-).
Na věnečku se mnou byli naši, brácha a babička. A bylo to skvělý. Užila jsem si to až do konce.A dokonce jsem kámoše vytáhla na soutěž, i když jsme nevyhráli. Ale strašně mě pak bolely nohy a ještě ted je mám odřený :-).
A zjistila jsem, že mě bavěj plesy. Takže možná budu na plesy chodit. Tedy aspoň na ten náš školní určitě půjdu.
Nakonec jsem ráda, že jsem se tanečních zúčastnila. Umím základní tance a vím, že mě to i baví. Snad si teda nadju nějakýho kluka, kterýo to bude bavit taky :-)

-nádherný šaty že? Mamka je prostě kouzelnice :-)

Bublina č. 49

8. prosince 2011 v 20:17 | Bublushka |  Bubliny
Minulý obrázek u bubliny vás asi neoslovil, tak jí dám znova s obrázekm jiným.

http://www.profilek.cz/obrazky-na-profil/kocour-2.jpg

Co si myslí vyděšená číča- či snad kocour?

Zase hláseček :-)

8. prosince 2011 v 20:14 | Bublushka |  V jakých jsem soutežích.
Potřebuju zase hláseček. Je to v té samé soutěži, jen v jiném kole.
No tak prosím hlasujte tady.

A je to tento obrázek:

Každý má svou masku, ale ne každý ji sundává.

8. prosince 2011 v 20:10 | Bublushka |  Kecy
Ale tak jsem si řekla, že se mi chce něco psát- cokoliv. A je tu pěkné téma týdne, tak ho využiju :D

Každý člověk na světe má svou masku a buď jí nosí nebo ne. Sundává jí a nandává podle své potřeby a kdy se mu to hodí. Ale kdy pak mají ostatní vědet jestli masku má nebo nemá?
Masky jsou někdy sice hezké, ale zakráývají skutečnost. Chtěli byste si snad koupit nádherné jablko a zjistit, že je uvnitř shnilé. To se vám úplně skazí chuť. A tak je to i u lidí. Někomu věříte, ale on nás nakonec zradí a vám jen zůstanou oči pro pláč. Je to tak a bude to tak dokud se lidé sami nezačnou měnit a své masky odhazovat vdál.
Já osobně masku nosím. A to v poslednídobě často. Mám trápení, není sice velké, ale stále přemýšlím a někdy mi není dobře. Ale nechci to nikomu cpát tak se skrývám za masku a mlčím. Nejlepší je se pak s tím někomu svěřit. A jelikož já nemám zas tak svělou kámošku všecko říkám mamince. Ta mě vyslechne a mě je hned líp.
Můžete si říct, co to s tím má společnéoo? Ale má to spoleného hodně. Abyste mohly odhodit masku, je dobré jí nejdřív někomu ukázat. Prostě se někému svěříte, vám je lépr a masku si už nenasadíte. Já to tak mám. Trápila jsem se protože jsem ještě nezažila lásku a ve třídě se mi líbí jeden kluk a hodně a ja si nevím rady jak ho oslovit atd... Ale svěřila jsem se, mamka mi poradila a já se ted netrápím, kluka neřeším a říkam jen to- jestli má přijít, naskytne se příležitost aby jsme byli spolu(snad jo XD).
Nebudu tu vypisovat co vše jsme prožívala, ale nebylo to moc příjemné a to se to přitom odehrávalo jen v mé hlavě. Ale povedlo se mi odhodit masku a ted jsem jaká sem- aspon mi to přijde :-).
A tak si myslím že to je. Maska se dá odhodit, jen člověk musí chtít.
Masku však má někdy člověk proto aby druhému neublížil. Nevím zda je dobré říct někomu, že má ošklivé oblečení když víš že ho to raní. Ale zas si můžeš říci, že to mohl čekat protože každý nemá stejný vkus a když se to líbí jemu, nemůže mu to nikdo vyvrátit.
Ale už zajíždím od jiných témat.
Masky jsou někdy krásné, ale stejně je dobré je nakonec sundat, protože odhalení v nepravý čas a pozdě může mnohé pokazit.
http://itsgenuine.files.wordpress.com/2010/08/no-mask.jpg

Dělo se toho toli, že nebyl čas

8. prosince 2011 v 18:38 | Bublushka |  Historky
Sory, sory, sory. Dlouho jsem tu nebyla. No a to se mi i párkrát chtělo :-). Ale měla jsem plnej tejden a až dnes jsem dorazila domů dřív než večer s našima. Ale přijel brácha tak jsem se s ním kouakla na film a nešla na blog.
Řekla jsme si ale, že sem zajdu a vysvětlím to.
Zkrátka v pondělí i úterý mám dramaťák a minulý týden se mi ani nechtělo blogovat. A tohle pondělí a uterý zas dramatak a včera olimpiáda z češtniny. No a nestíhala jsem bus, takže jsem zůstala v Hradci (no původně jsme chtěla nakupovat, ale moc lilo,tak jsem nešla). No ale nekonec mi to ani zas tak neva. Život není jen o compu a já si užila několik dní bez compu :-).
Ve škole mě to baví i nebaví. Podle toho z jaké strany se to bere. Ale to vám možná vysvětlím někdy jindy :-).
No a to by bylo zatím vše. Zítra zůstanu v Hradci a v sobotu mám věneček. I když to se tu možná zastavím.
Ale pravděpodobně sem půjdu až v něděli a nebo možná až ve středu.
Nic neslibuju a jen říkám- nezlobte se, já se vrátím XD.
http://farm4.static.flickr.com/3586/3495157844_3c672a745d.jpg

Potřebuju hlásek

3. prosince 2011 v 19:48 | Bublushka |  V jakých jsem soutežích.
Ahojda. Jsem v soutěži o nej vánoní obrázek a potřebuju hlásky.
Je to tady.
A soutěžím s tímto krásným obrázkem:

Předem díky za hlasy.