Listopad 2010

Wow téma pro mě jako na míru :-D

30. listopadu 2010 v 20:48 | Bublushka |  Kecy
Jo no knížka a já to je nerozlučitelná dvojice :-D. Nemůžu mluvit o své nejoblíbenější knížce ze všech přečtených. Přečetla jsem jich už dost a od chvíle kdy jsem je začla číst víc jsem jich přečetla 66 no a to je tak nějak něco přes rok.
Čtení mě moc baví. Když čtu jsem ve svém živlu. Pokud mám trápení vžiju se do jiného příběhu a aspon na chvíli uteču realitě. Tak to mám i v psaní, ale to sem teď nepatří. Moc ráda mám například knihu Malfuria. Je to ndáherná kniha o lásce a magii a je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Určitě doporučuji. Další mojí oblíbenkou je Tajemná země Rondo. První díl mě úplně okouzlila a dálší taky docela šly ale první byla nej. Všechny knihy co jsme četla jsou něčím zajímavé. Občas jsem zažila zklamání, ale i příjemné překvapení. Četla jsem dokonce dobrovolně Babičku a líbila se mi. Mám přečtenou celou řadu Harryho Potter, Narnie i Deltory a vše se mi moc líbilo. Hodlám si přečíst třeba i Stmívání i když mě tolik netáhne, ale rozhodal jsem se, že si přečtu i to co se mi ze začátku nelíbí, třeba to bude dobrý.
Jiank si vedu takový seznam kam si zapisuji knížky co jsem přečetla. Díky tomu vím to číslo 66 :-D.
Jako malá jse moc nečetla. Byla jsem schopná číst knihu i třeba tři měsíce a to byla jen Pipi punčocha :-D. Moc si nepamatuju tu dobu, ale vždy to bylo dlouho a ted se tomu musím smát, protože čtu knihy třeba dva dny nanejvíš tři týdny , když je větší.
Taky mám ráda knihovnu. Je tam plno knih a ted často nevím co si dřív půjčit. Je tam taky moc milá knihovnice což je maminka mého bývalého spolužáka .-D.
Zkrátka a jednoduše já a knihy to jde k sobě a když mi někdo dá knihu moc mě potěší. Ale musí se trefit jestli jsem jí už nečetla :-D.

A malý seznam mých nejoblíbenějších knih, moc je doporučuji:
Malfuria
Harry Potter
Narnie
Tajemná země Rondo
Město Ember
Zakletá Ella
Daren Shan
Abarat
Dcery měsíce
Elyonova země

No a zrovna čtu Kiki Strike a vipadá že to bude dobrý :-)

Je ale škoda, že v dnešní době děti moc nečtou. Zvyšuje to slovní zásobu a je to fatk pravda, mám s tím vlastní zkušenosti. Dříve jsem ale byla taky taková :-). Pamatuju si doby, kdy mi mamka říkala ať více čtu a teď mi říka ať už tolik nečtu :-D.
Já se knih nikdy nevzdám a kdybych měla vydržet týden bez knihy tak bych se asi cítila divně :-D I když na táboře jsem tolik nečetla, ale taky jo :-).
A časáky už ani moc nečtu. Top dívky, bravo girl, dívka atd.. s dívkami me nebaví :-D. Donedávna ještě jo, ale uznávám, že to jsou rkaviny. Občas čtu ABC nebo Juniora, ale spíše čtu knihy a komixy.
A na střední si myslím, že potřebnej počet knih budu mít přečtenej už v prváku :-D. Už mám přečtenou Babičku a Malýho prince a ještě ani nejsem na Gymplu :-D. A nebojím se těch bychlí, třeba ty starý knihy nejsou tak špatný.
Myslím tedy, že by měl číst každý aspoň trošku. Třeba si pak na ty knihy třeba zvykne a bude knihožrout jako já :-D
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/11_04/readingDM2811_468x347.jpg

Recenze na knihu- Elyonova země

30. listopadu 2010 v 20:10 | Bublushka |  Knihy
Do školního časáku jsem udělala další recenzi a tak tady je:

Pět knih řady Elyonova země, vypráví příběh mladé Alexy, která má duši dobrodruha a touží cestovat. Poprvé odejde jen na tři dny, ale i během tak krátké návštěvy pozná spoustu nových bytostí. Na první výpravě zjistí, že je někdo zradil a chce na obrněné hranice Bridwelu, města kam jela Alexa na prázdniny, poslat vojsko zločinců. Nakonec, ale díky včasnému Alexinu varování a chytrosti jejích blízkých, dokáží zločince obelstít. Další výprava, kterou podnikne, bude už o mnoho delší a velice nebezpečná. Podaří se jí a jejím přátelům při ní porazit krutého vládce, ze vzdáleného města Castalie. Po této výpravě odcestuje Alexa na lodi, odhalovat okolí Elyonovy země. Tam narazí na zemi pěti sloupů. Tam je ale čeká další velké nebezpečí, které jak zjistili, přivedli oni sami. Alexe a jejím přátelům se nakonec to zlo podaří porazit a země pěti sloupů bude zachráněna, stejně jako Elyonova země.
Tato řada knih mě velmi zaujala. Původně jsme si myslela, že bude napsaná úplně jinak, ale obsah mě mile překvapil. Příběhy má plné a jde se od nich jen těžko odtrhnout. Nikdy jsem netušila, co se může stát. Tuto řadu knih vám mohu je doporučit. Určitě vás bude bavit každý řádek.

http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_elyonova_zeme_temne-hory-200945-01.gifhttp://www.neoluxor.cz/files/catalog/51157/image.jpghttp://www.encyklopedie-knihy.cz/ftp/_velke/9788025303962.jpghttp://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_elyonova-zeme_osamele-more-201305-01.gifhttp://www.artbos.cz/Fotografie/Zbozi/Original/elzehvpout.jpg

Harry Potter 1-7 jak se kdo změnil

28. listopadu 2010 v 13:20 | Bublushka |  Hvězdy-fotky
Harryho Pottera jsem viděla hned v první česky dabované verzi. Ta ve středu o půnoci byla v ájině s titulkama. No a já byla ve čtvrtek. No a moc se mi to líbilo. A napadl mě ted den tento článek. No a tady je. Porovnám v něm fotky herců jak se za těch sedm bradavický let změnili.

                  1 ROK                                                                                       7 ROK
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:LkkovQDNdVVybM:http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU0MjU4MzMyNF5BMl5BanBnXkFtZTYwNDQ0NTg3._V1._SX300_SY297_.jpg&t=1http://screencrave.frsucrave.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/11/Harry-Potter-7-Harry-Looking-Out-11-11-10-kc.jpg
http://www.hecklerspray.com/wp-content/uploads/2009/12/hermione-granger.jpghttp://webconce.com/wp-content/uploads/2009/Gambar/celebrity/Hermione-Granger.jpg
http://static.tumblr.com/dvjthin/SMTl6pn4m/ron7.jpghttp://www.celebrity-mania.com/images/files/00012532.jpg

Další pod c.č.

Přihláška do SONKreslená postavička

23. listopadu 2010 v 21:14 | Bublushka |  SON....
Dávám jí sem znovu, aby sjte se přihlásili. Do ankety vás halsovalo hodně, tak snad se přihlásíte.
Jinak jsou už přihlášení tyto dvě souětžící:
AmyM s Bartem ze Simpsonových
BeeJayka s Homerm ze Simpsonových.

A tady je přihláška:
V soutěži se přihlásíte s nějakou kreslenou postavičkou. Může to být krteček, ale i Líza Simpsonová. Klidně ale můžete mít postavičky z jednoho seriálu i rodiny,. Třeba Líza a Bart můžou soutěžit oba dva. Nemůžete ale mít dvě postavičky a nesmí se opakovat. Pokud se tak stane, požádám soutěžícího o změnu.
Myslím, že tato soutěž je pěkná a doufám že se vás dost přihlásí.
Tady je přihláška:

Přezdívka:
Blog:
Kreslená postavička:
Odkud je známý/á:(z jakého seriálu či pořadu)
Proč zrovna on/a:

Už se těším až začne soutěž.

http://www.trekkies.cz/storage/obrazky/40/200703260819_simpsonovi.jpg
http://www.prodeti.com/data/kategorie/kat_201.jpghttp://media.giantbomb.com/uploads/0/7382/388175-tweety_large.pnghttp://images.free-extras.com/pics/m/mickey_mouse-1096.pnghttp://www.e-milionar.eu/wp-content/uploads/kacer-donald.jpghttp://backseatcuddler.com/wp-content/uploads/2009/02/shrek.jpg

Jak si žiju

23. listopadu 2010 v 21:11 | Bublushka |  Kecy
Nazdárek. Dlouho jsem nepřidávala, ale jsem tu zpět. Moc mě potěšila návštěvka tak toho dost přidávám. Dala bch toho dnes víc, ale už není čas.
Jinak si žiju dobře. Škola my vychází. Na čtrtletí mám jednou 2+ pak 1-2 a asi 2 z čj a jinak samý :-D.
Jsem moc spokojená a mohla bych si vylepšit tu fyziku 2+ na 1, Děják 1-2 na 1 a snažit se u Čj- 2, ale to nwm. Moc bych si přála abych aspon to pololetí měla samý, aybch se cítila dobře a přidalo mi to body u přijímaček. No jinak na střední chci na gympl a potom na žurnalistickou vejšku. Hlavní je ale teď ten gympl tak, snad se dostanu. Ne snad- musím se dostat :-).
S kámoškama je to teď taky bezva. Ta nová holka co přišla, Táňa, je z Ukrajiny, je fakt bezva. Jsme takový si podobný. Obě bláznivý, stále částečně dětský a prosět spolu kámošíme a je to bezva. S ostaníma holkama taky v pohodě. A prostě to teď mám všechno bezvadný.
A ještě k blogu. Obnovila jsem VGS a Vyfoť to, tak snad se vrátí i soutěžící. Jinak chystám Miss a SON.... tak haslujte v anketkách se toho týkajících a pak něco vyberu. Poku by jste chtěli v SONKreslená postravička, což sjte chtěli podle ankety, ale pak ne, tak bude znovu přihláška v dalším článku, což bude dnes poslední článek. Jinak budu přidávat víc aspoň po pár dní.
No a návštěvnsot mě moc potěšila. Minulé týdny nad 400 a teď nad 500- jste bezva. Dík.
Jinak DEZZ upravím, ale časem, asi o výkendu se do toho dám. Zatím ho tu nechám protože je i podzimní ne jen na Halloweenský.
A to by bylo pro dnešek asi tak vše. Těšte se na další články, další dny. Já se těším na články u vás na blogu a zatím zdar.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:4u6w4dKUVSrUsM:http://img453.imageshack.us/img453/8103/thewingsbyrepixel4zz115sk4.jpg&t=1

Rychlovka č.11- Koníček

23. listopadu 2010 v 20:57 | Bublushka |  Soutěže
Je tu další rychlovka. Dnes napíšete pozpátku váš koníček. Může jich být víc a nebo jeden nejoblíbenější.
Já hraju na kytaru a píšu takže- uratyk an ínarh ínasp

A co vy ? jaké jsou vaše oblíbené koníčky?

http://www.magictails.com/abydos/images/acoustics/large/acoustic_cutaway_guitar_red.jpg
-Takovou kytaru bych si moc přála.


Vyhlášení rychlovky č.10

23. listopadu 2010 v 20:52 | Bublushka |  Vaše diplomy a cenění.
Soutěžili 3 a tu mají odměnu:
Glitter Text Generator
Glitter Text Generator
Glitter Text Generator

DOufám, že se odměny líbí :-)Další návrat- Vyfoť to-4. kolo

23. listopadu 2010 v 20:38 | Bublushka |  Soutěže
U Vyfoť to bylo stejně jako u VGS. Nechtělo se mi, ale zase se mi chce. Doufám tedy, že vás to neomrzelo.
A tady jsou soutěžící a jich fotky, kterých ale není mnoho?

1-
Přezdívka:BeeJayka
Blog:mojekocicky.blog.cz
CO nejraději fotí:naše kočičky
Jaký má foťák:digital fujifilm
Fotka:
fgdg
Hodnocení:
Nádhera. Kočička je překrásná a navíc je nádherně vyfocená. No a za to má BeeJayka jasný maxiumum- 30. bodů. A má nejhzčí fotku takže navíc 5 bodů.


2-
Přezdávka: *LadyAnuska*
Blog:klik na web
Co nejraději fotí:Přírodu
Jaký má foťák:Od Sencor
Fotka:
Nic neposlala

3-
Přezdívka:Amy M
Blog:kniracka.blog.cz
Co nejradějiš fotí:zvířata
Foťák:mobil 5megapixlů
Fotka:
amym
Hodnocení: Nádherně roztomilé. Sladka fotka bez chyby- 30 bodů

4-
Přezdívka: Ľudka
Blog: www.ludka-gregusova.blog.cz
CO nejraději fotíš: všetko
Jaký máš foťák: digitálna zrkadlovka Olympus E-300
Fotku neposlala což je u ní škoda. Ale může dodat.

Celkovej počet bodů, jak dopadla anketka a co fotit na příště je pod c.č.

Veliký návrat - VGS-7. kolo

23. listopadu 2010 v 20:00 | Bublushka |  VGS
Moc se omouvám, že tahle soutěž měla tak dlouhou pauzu, ale mě se vůbec nechtělo. Ale zase se mi do ní chce. Tak doufám že soutěžící neomrzela a že budou hrát dál.
Mimochodem měli se vyrábět wallpapery.

Tak tady jsou soutěžící:
1-
Blog: www.mockrasnazvirata.blog.cz
Používaný program:Photofiltre
Co nejraději dělá:dessy a avatary
Zrušila si blog a asi nemá nový- nebo o něm nevím. Nic neposlala.


2-
Blog: http://kniracka.blog.cz/
Používaný program:photofiltr
Co nejraději dělá:wallpapery a colorizacky
Wallpaper:
Amym

3-
Blog: supergirl4.blog.cz
Používané programy:Malování a photofiltre
Co nejraději dělá:velké blendy a tapety
Wallpaper:

Měla jsem tu ještě Ashleyku, ale ta nic neposílala už hodně dlouho, tak jsem jí diskvalifikovala.

4-

Blog: marusha14.blog.cz
Používaný program: PF
Co nejraději dělá: kolorizaci avatary
Minule jsem nemohla najít kliakčku, ale už jí mám nalezenou, tak ji vyhdonotím:
Ale zase Wallpaper nemám. Takže ho může doposlat dodatečně- je se zvířaty.

5-
Blog: kimhm.blog.cz
Používané programy: GIMP a PF
Co nejraději dělá:blendy

Pod C.č. najdete výsledek anketky, vyhodnocení a celkové body.

Hlásněte pls v MissSims- třeba se trefíte

23. listopadu 2010 v 19:23 | Bublushka |  V jakých jsem soutežích.
Prosím vás moc o hlásek v MissSims.
Jsem jedna z nich, tak se snad trefíte a je to tady.

http://farm3.static.flickr.com/2345/2372369562_2a5df95a5d.jpg

Úplně super druper návštěvnost

23. listopadu 2010 v 19:07 | Bublushka |  Návštěvnost
Woooooooooooow. Tak tohle jsem nečekala. Moc nepřidávám a ted takováhle návtěvnost. Jůůů díky

Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010) je:
Pondeli: 80
Utery: 82
Streda: 90
Ctvrtek: 75
Patek: 71
Sobota: 72
Nedele: 73

Celkem: 543

Děkuju děkuju. Chtěla jsem sem něco přidat, ale přidám toho sem ještě víc za tuto návštěvku, díky :-)
https://r9uwuw.blu.livefilestore.com/y1mZOghD22xIdc0Uqhf_B61vwzV1IvoPesxQ5oZY7hiqM_WMQeIWZAamRT75FYSoOiRfHYYnNgYq2xG8DjAMg7n5rPrCxhgQEnYUue5iFylHp-fmbkjrlXXOyMxBWTXfZ_W31ioCYd3qh8/diky.jpg

Borec Chuck Norris

16. listopadu 2010 v 19:35 | Bublushka |  Vtípky
Vtipů o Chucku Norisovy je plno. A já vám vybrala ty nej. Fakt prdel. :-D

Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.

Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.

Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním.

Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.

Když si Chuck Norris odplivl, vznikly oceány a moře.

Další pod c.č.

Bublina č.38

14. listopadu 2010 v 14:04 | Bublushka |  Bubliny
Dnešní bublina je s celebkou. A to Bradem Pittem, jeslti si ho tedy nepletu.
Co asi říká:
http://fixingmygrill.files.wordpress.com/2009/03/oh-no1.jpeg

-to budou povedené bubliny. Těším se :-D


Vyhlášení bublny č.37

14. listopadu 2010 v 14:01 | Bublushka |  Vaše diplomy a cenění.
Bublina byla k tomuto obrázku:
A tato byla nejlepší:
žena: mňam, čo to je?Je to dobré!
muž: to je kaša pre malého ale náhodou sa mi do toho vysipali tvoje šminky.To by malý nezjedol.Nemá rád malovátka...
:-)
A  tu vymyslela:
No a tady jsou odměny pro ostatní:
Glitter Text Generator
Glitter Text Generator

Omyl-17.díl

14. listopadu 2010 v 13:48 | Bublushka |  Povídka-Omyl
Je tu další dílek.

Když se řekne KRAVINA

13. listopadu 2010 v 18:20 | Bublushka |  Super obrázky
Úplně náhodou jsem narazlia na stránky s  věcma, co jsou děsný, ale fakt děsný kraviny. No to prostě musíte vidět :-)
http://www.7gadgets.com/wp-content/uploads/2010/11/41RDi8e-xpL.jpghttp://data.uncommongoods.com.edgesuite.net/images/newweb/product/19971_zoom1.jpg

Další pod c.č.

Hello kitty aneb. kde ji všude najdeme

10. listopadu 2010 v 18:33 | Bublushka |  Super obrázky
Přišel nám leták a tam bylyo prkýnko s Hello kyty a srcha. Začla jsee se tomu hrozně smát a rozhodla se najít na netu vše možné a bláznivé co se s Hello Kittty dá najít. A že to jsou někdy děsné kraviny.
http://blogs.guardian.co.uk/technology/nec_hello_kitty_lavie_2x.jpghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:XYz5CUqvKAPHKM:http://img.photobucket.com/albums/v218/awecelia/hello_kitty_dress.jpg&t=1http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/06/hello_kitty_nails.jpg

Další pod c.č.

Jak dopadlo SCIO

10. listopadu 2010 v 17:07 | Bublushka |  Historky
Dneska jsme ve škole dodělávaly testy SCIO. Nedopadlo to moc skvělé, ale jako jde to. V češtine 8 chyb ze 40, v matice 11 chyb ze 30 (to nic moc no :-/ ), v obecných předpokladech 11 chyb z 60 no a nejhůř dopadla ájina 22 dobře, ale k tomu 23 špatně :-(.
No ale aspoň vím a jak bych dopadla bez přípravy a ted se musím připravit abych ty přijímačky dala.
http://www.zskom.cz/images/galerie/logo_scio.jpg

Píšu SCIO

9. listopadu 2010 v 8:50 | Bublushka |  Historky
Dneska píšeme ve škole SCIO testy, zatím jsme psali z češtiny a já byla první hotova a i jsem si to kontolovala a nikdo hotov nebyl. No snad budu i mezi prvními v hodnocení výsledků.


Poznáte je?-13. kolo

2. listopadu 2010 v 19:05 | Bublushka |  Poznáte je ?
Dnešní trojici článků o celbkách uzavírá soutěž Poznáte je. Tentokrát pro změnu s klukem.

Kdo pak to je?:
http://www.zefron.com/gallery/albums/userpics/10001/15857162-15857164-large.jpg

Je si teda docela podobný. Je to herec.