Na útěku-6.díl

13. srpna 2010 v 15:40 | Bublushka |  Na útěku
Nejdřív se mi do toho moc nechtělo, ale překonala sem se a máte tu další díl :-)

Šlápla jsem na plyn a auto se rozjelo, radostně jsem zahnula a pak, ale chtěla zabrzdit. Nějak se mi to ale nevydařilo a já vrazila do sloupu. A toho si už ty dvě hrdličky všimly.
Myslela jsem, že už není šance na útěk, kecla jsem si tam tedy a nic nedělala. Ale pak jsem zaslechla "uteč". Věděla jsem, že to řekla Brís, ale neměla jsem čas se radovat. Jen jsem jí poslechla a ještě ve spěchu popadla nějakou tašku, ani jsem nevěděla co to je. Utíkala jsem utíkala a když už se zdálo, že jsem v bezpečí otočila jsem se. Koukala jsem z dálky na dodávku, kde mě marně hledali Mark s Galeonou. A pak jsem záhlédla, jak se otevřely zadní dveře a ven vyběhla Brís ověšená batohama a taškama. Překvapivě si jí ti dva nevšimli a tak za chvíli nepozorovaně utekla za mnou. Obě jsme se radovali a odešli do blízkého lesa.
Ani jedna jsme nemluvili a Brís za chvíli usnula, ani si nestihla rozdělat spacák. Koukala jsem se upřeně před sebe a myslela na zesnulé rodiče. Kéž by tu byli, to bych nebyla v takovém nebezpečí. A to jsem ani netušila v jakém nebezpečí jsem.
Nakonec jsem v sedě usnula.
V tom mě probudil šelest a někdo mě hrubě chytil za pusu. Chtěla jsem ječet a začla kopat, ale za chvíli jsem byla malátná a pak omdlela. Na puse jsem měla nějaký šátek napuštěný uspávadlem.
Probudila jsem se v nějakém sklepě a zhrozila se. Byla jsem přivázaná k posteli. Ale ne jen tak. Měla jsem každou končetinu na jinou stranu. Začla jsem ječet. A jak na zavolanou se přiřítil Mark. "Aaaaa, kuřátko se probudilo, no o to to bude lepší" "Co, co mi chceš udělal" zakotala jsem vystrašeně a pozorovala jak si v ruce pohrává s kudlou. "Ale, neboj kudlička nebude potřeba když budeš hodná, ale pokud budeš zlobit, vyříznu ti na tvé krásné břicho velký obrázek." Polkla jsem.
Pak Mark odložil kudlu, otřel si rty a začal se na mě sápat. "Aaaaaaaaaaaa nech mě pomoc aaaa" Ale už byl u mě a zacpal mi pusu. "Mlč beruško, protože kříčíčí holčička je zlobivá holčička" a ukázal na kudlu. Pak pustil ruku a já mlčela a nechala se od něj osahávat. Bylo to nechutné, ale mě známé. Už na mě zase šahal, ale ted jsem se nemohla bránit. Zdálo se že už má dost, ale neměl a po hodině nechutného ošahávání se přesunul k mým kalhotům. Chtěl je svléknout. "Ne prosim ne to ne já udělam cokoliv cokoliv jen to ne." "Ale já chci jen toto takže sklapni" zařval a vrazil mi facku. A pak pokračoval. Po obličeji mi začli stékat slzy. Byl konec, tenhle chlap mě zašpiní a já se nemůžu bránit. Budu tomu jen nečině přihlížet a když jen ceknu, tak mi ještě ublíží. Jako by toho nebylo málo.
Nechala jsem aby si odbyl svou práci, už mi stahoval kalhoty a já odvrátila pohled. Pak se ale zarazil. Otevřela jsem oči a viděla, že pro mě nastal zázrak. Jako by mě můj anděl strážný vysvobodil. Mark se skácel k zemi. A za ním s napřaženým klackem stála Brís s nenávistivým pohledem. Když mě zahlédla, její pohled se změnil na ustaraný a bežela ke mě. Odvázala mě a já se ji zhroutila do náruče a brečela. Brečela jsem a ani jsem nevěděla že mi zase navlékla kalhoty a odnesla me. A odnesla mě tentokrát už do bezpečí a to do........


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam jí odnesla?
Bude Brís umět mluvit zase jako dříve?
Setřásli Marka nadobro?
Líbilo?
Těšíš se na další díl?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet-Sbénko X) Janet-Sbénko X) | 15. srpna 2010 v 12:40 | Reagovat

1,Juj,tak to netuším,hlavně ať jsou v bezpečí X)
2,Snad ano,bylo by to dobré X))
3,Myslím si, že nn,on se asi jen tak nevzdá X/
4,Jj,moooc napínavé a parádní XD
5,Nehorázně moc XD :-)

2 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 9. ledna 2011 v 19:27 | Reagovat

super obrázky tady

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama