Moje kecy k nepřítomnosti

25. srpna 2010 v 8:54 | Bublushka |  Historky
Vím ,že ted to je hrozně často, ale prostě jsem zase neměla na blog chuť :-D. Prázdniny jsou u konce tak si je chci ještě trošku užít. Dnes se mi, ale na blog trochu chtělo, něco málo přidám, ale další dny nevím :-(.
Nevím, jak to bude pokračovat ve školním roce. Jdu do devátý a tak se budu hodně učit, no a to znamená, že asi taky nebude čas na blog. Nebudu ho rušit, jen možná nebudou články, ale třeba mu zase někdy příjdu na chuť. SB si mě klidně smažte, já stejně moc neobíhám, ale moc by mě  potěšilo, kdyby jste zůstali- ale nemusíte.
No a jinak na komixy kašlu. Možná se k nim někdy vrátím, ale stejně to nemá cenu.
Blog nezahodím, občas sem něco přidám, ale o prázkách to bude málo. A no v tom školím roce se ještě uvidí :-). Třeba vás překvapím a ráda bych.
Soutěže pozastavuji, zatím. Sory, všem soutěžícím, ale nechce se mi do toho. Myslím tím VGS, Vyfoť to a SONSeiál. Možnám, že zase brzo něco s nima udělám, ale teď se mi nechce a tak pozastavuju. ale hlasy se dají shánět furt ;-).
Asi hodně lidí naštvu, ale co se dá dělat. Nechci se do blogu nutit.
No a návštěvnost se dost snížila, ale to se nedivím a už mi to je jedno- zatím.
Musím, ale říct, že mi blog moc pomohl. Chci být spisovatelkou a novinářkou a tak mi to psaní článků dost pomohlo. A taky mi pomohly vaše komenty.
Moc vám za to vše děkuju a pokud mi stále budete psát komenty budu vám,  moc vděčná.
Ahoj.
http://nadezda.bloguje.cz/img/bored.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama