Povídání-lyžák-2.část

6. března 2009 v 16:39 | Bublinka150 |  Příběhy
Tak teď budu psát o tom jak jsem se učila lyžovat.
No na lyžích jsem před tím stála jednou a vůbec jsem se to nenaučila takže jsem na nich jakoby stála poprvý.Všichni ostatní to uměli takže bylo vtipné že jsem jediná se s jednou učitelkou učila lyžovat.První jsem se učila jak se vlastně musí stát na lyžích-jak mám přenášet váhu dopředu apod. no a na vlek jsem, samozřejmě nešla a byla jsem na takovým měnším kopečku na kterým se k tomu vleku sjíždělo no a vždycky jsem to zase musela vyšlapat a bylo to unavný.No a ten první den jsem z toho byla uplně vyřízená a šla asi o půl hoďky dřív do chatky.No nepamatuju si moc dobře jakej den jsem šla už na velkou sjezdovku ale asi už druhej no ale nesjížděla jsem to uplně celý protože mě učitelka nechctěla dát ještě na vlek takže jsem ho pak zase musela vyšlapovat.
No ale to jsem tam pak byla až do konce a nešla dřív a učila jsem se obloučky-no zatáčela jsem,ale pořád padala a přenšela váhu dozadu-no ale to jsem pak se už naučila a taky jsem už uměla udržet lyže aby se nekymáceli no ale fakt mi to předtím nešlo :-).
Už nevím ani kterej den jsem šla na vlek ale myslím že až čtvrtej ale možná už i třetí,no ale ještě jsem si permici na vlek neplatila ono by to nemělo jen na 4 jízdy cenu-no spadla jsem asi stokrát :-) první den se nestalo abych před nástupem na vlek ani jednou nespadla a hlavní důvod proč jsem padala byl,že ani nevím jak-jsem zatáčela do prava do hlubokého sněhu :-).
No za dva dny mi to docela šlo a pak od středy jsem si už platila normálně vlek ale uplně sama jsem jezdila až ve čtvrtek-bylo to fakt super když jsem si mohla dělat co jsem chtěla a učitelka se na mě nezlobila když jsem jela nějak jinak a na vleku mi to šlo suprově ale jednou jsem pak spadla ale vlastní chybou-jsem zkoušela jak vydržím když budu na tý kotvě sedět a šlo mi to no jo ale pak mi lyže zajely do hlubokýho sněhu a já spadla.No jo to by se mi tam ale nesměli zaseknout lyže-to jsem se od tamtuď nemohla dostat lyže jsem měla hluboko ve sněhu a nešly ven no pak se mi to asi po dvou minutách povedlo a zase to sjela a pak nepadala ani při sedání :-).
No a jsem moc ráda že to umím i když možná nebudu tak často jezdit protože jsem měla lyže jenom půjčený ale měla jsem zážitek a aspoň to umím :-).

No a v další části bude povídání o běžkách-na těch jsem stála uplně poprvé.

A tady je ještě pár fotek které jsem fotila z té sjezdovky a z výletu na běžkách-jeden den byly krásně vidět hory v zadu tak jsem je prostě musela vyfotit:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BeeJayka Sbenko BeeJayka Sbenko | Web | 6. března 2009 v 17:28 | Reagovat

super!!! (krásný obrázky)

2 katlik SB Který tě má rad... katlik SB Který tě má rad... | Web | 6. března 2009 v 19:38 | Reagovat

...dobrýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama