Komix-strach na každém kroku-9.díl

9. března 2009 v 12:12 | Bublinka150 |  Komix-strach na každém kroku

Tak po dlouhé době další dílek komixu budu se snažit dělat komixy častěji no a napište jestli chcete dřív další díl života obyčejné holky nebo první díl kriminálky Diany.
No teď už začněte číst snad se vám to bude líbit.


Když jsem vylezla ze dveří abych se koukla co to bylo za ránu zaslechla jsem hraní klavíru a pak jsem zahlédla Gabriel jak hraje na klavír-tak jsem šla k ní.
"Ahoj Gabri,hezky hraješ." "Ahoj-když jsem na ten klavír spadla tak jsem si na něj i zahrála."
"Aha a proč tu vlasntě jsi." "No přece abych tě učila."
"A co mě teda budeš učit?" Po této otázce se zvedla a řekla: "Budu tě učit teleportovat."
"Fááááááákt no to je super juhůůůů." "To jsem ráda že máš radost ale teď se přesunem na zahradu."
"Tak to se jde tudy zadem." "Ale nebudeme se přece namáhat když to jde jednoduše."
Pak zvedla ruce do výše a pomalu je sesouvala dolů a nakonec řekla:"Teleportonum motamorfonum zahradum charlinum." a najednou mě zalilo modré světlo které pak zmizelo a já se objevila na své zahradě-no moc to jako zahrada nevypadá mám tam jenom jeden nebo dva stromy ale to neva.
"Týjo to bylo super to budu umět?" "Jasně ale nejdřív se musíš naučit telportovat v meditaci." "A proč?" "no to jinak nejde a nařídilo to ministerstvo."
"Víš oni tam pořád něco vymejšlej ale tohle vymyselli dobře-kdyby jsi se to učila jen tak učila by ses to asi tak rok ale s meditací asi jen týden někdy i den."
"Jů to je super a jakou funkci tam vlasně zastáváš?" "No přece učitelka Charlin Johnsové."
"Jo to jo ale nic jinýho jen tohle?" "No jen tohle-tohle je velká práce to jen tak někdo nemá to musím být hodně dobrá."
"A co teda dělaj ostatní co nejsou tak dobrý?" "No třeba rovnače knížek nebo čištiče ampulí na lektvary těch prací je spoustu." "Tak to je dobrý to jestli se tam dostanu jsem zvědavá co budu dělat no ale teď jdem na tu meditaci že jo."
"Jasně takže začni meditovat no a medituj do té doby než tě zajije takové modré světlo a ty se začneš vznášet." "Co já se začnu vznášet?" "Jasně ale to klidně až za několik hodin ale nesmíš zastavit jinak to nemá cenu no a pak se budeš soustředit na místo kam chceš letět a pravěpodobně se tam dostaneš ale lítej dyštak zatím jen po svém domě mohla bys udělat někde roztruch." "Jo jasně tak jdu na to."
"Tak já si půjdu k tobě trošku zahrát na klavír a pak odejdu a ty si tu zatím medituj."
"Jasně."
No a tak jsem se připravaila a začala jsem.
Jako při každém začátku meditace musím meditovat chvíli ve stoje a pak se posadím.
No a když už jsem si konečně sedla projel mnou takovej mráz-no jo lezl po mě nějakej brouk :-) no ale nenechám se rušit jdu pokračovat dál.
Takže vím že ty ruce dávám divně ale to je součástí meditace .-)
A tak jsem si meditovala a už se rozednívalo takže jsem meditovala asi tři hodiny no a za dvě hodiny už bylo uplně světlo a najednou se stalo něco divného.
Zalilo mě zvláštní modré světlo a já se vznesla,hodně jsem se tomu divila ale nemohla jsem přestat meditovat pak jsem taky se chtěla radovat že jsem to zvládla ale to taky nešlo a tak jsem se tam vznášela a brala to jako že je to normální :-)
No kdyby mě teď někdo viděl asi by si myslel že jsem z nějaké jiné planety ale to mi bylo jendo a když jsem se koukla nikdo tam nebyl,překvvapivě jsem se furt vznášela no ale radši jsem zas zavřela oči a řekla jsme si že se musím přetransportovat k tomu vedlejšímu stromu no a tak jsem se soustředila a...
Zase mě zalilo modré světlo ale tentokrát trochu jiné-otevřela jsem oči a viděla jsem že se nevidím-lekla jsem se ale řekla jsem si že je to součástí toho.
No,pak tam po mě zůstal jen modrej obláček a já se objevila jinde jen sem se zas neviděla no ale postupně jsem se zase objevovala a byla jsem celá.
Byla jsem fakt ráda a chtěla jsem se posadit a zvednout a zavolat Gabriel že se mi to povedlo ale řekla jsem si že se vlastně můžu přeteleportovat a tak jsem se začala soustředit na pokoj a za chvíli jsem ze zase neviděla.
Na tom místě kde jsem byla už jsem nebila a i ten strom nějak mizel-tak snad jsem ho nevzala sebou :-).
A pak jsem se objevila v pokoji a naštestí ten strom tam nebyl :-)no a chtěla jsem už jít volat ale pořád jsem se vznášela-otevřela jsem oči pořádně jsem se rozhlédla a nic no a tak jsem naštvaně řekla: "Hej já chci dolů !" A Najednou jsem se začala snášet dolů a za chvíli jsem seděla na pevné zemi.
A tak jsem se zvedla a plna radosti jsem chtěla jít zavolat ale najednou...

ale nejdnou ten telefon začal zvonit jako kdyby to byla Gabriel a věděla že jí chci zavolat.
A tak jsem to zvedla no a byla to Gabriel a řekla mi že mi zavolala protože věděla že jí chi zavolat :-D
"Nazdáááár Gabri představ si mě se to povedlo." "Já vím-gratuluju." "Hele jak to víš," "No jsem tam byla taky ale neviditelná :-) a taky umím číst myšlenky takže jsem věděla že mi chceš zavolat." "Aha a to budu taky umět?" "No jasně to se budem učit zítra." "Super ale docela mi to trvalo že jo." "Ne právě že jsi byla hrozně rychlá někdy to trvá i něolik dní a gratluju ti že jsi i vydržekla tak dlouho,jsi dobrá." "Dík to je přece jasný že to tak má bejt."
"Já mám fakt radost Gabi ale počkej kdy se budeme učit tu teleportaci?" "teď ale bueš se jí učit sama." "A jak?" "No zvedneš ruce jako předtím já a řekneš Teleportonum motamorfonum a pak řekneš to místo třeba chceš butik JAbko tak butikonum Jabkonum." "Jo tak to půjdu zkusit." "Jasně tak asi budem končit abys mohla co nejdřív začít jo a nelekni se zda se ti to hned nepovede to se někdy stává,přeju hodně štestí." "Jo dík a čau zejtra." "Jo páááá."
A tak jsem položila telefon a šla na to no a zvedla jsem ty ruce a začala říkat:"Teleportonum motamorfonum domum Gabrielum " a najednou jsem se objevila na jednom místě kde jsem vůbec nechtěla bejt a to v........

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Když uhádnete kam se dostala dostanete jmenovku a když se tomu aspoň přiblížíte dotsanete taky jmenovku ale míň hezkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti komix-strach na každém kroku?

Ano,je super
Jo
Nevím
Ne
Ne,je to kravina.
Už ne.

Komentáře

1 BeeJayka Sbénko BeeJayka Sbénko | Web | 9. března 2009 v 17:32 | Reagovat

k Gabryjele do domu????

2 Leia Leia | Web | 3. listopadu 2009 v 20:44 | Reagovat

super pribeh a hlasnes mi prosim tu http://pinky-kaculii.blog.cz/0911/druhe-kolo-sonf-zacina#comment67246368 za LeiShKu a tu http://nej-hsm.blog.cz/0910/s-o-n-c-l-i-p-1-k-o-l-o tiez za LeiShKu. Rada ti to odplatim, kludne si povedz o diplom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama