Zase SONO

5. ledna 2009 v 15:49 | Bublinka150 |  SON....
Vím že to tu už bylo,ale dám to se znova i s pravidly.
Do předchozí SONO se přihlásili jen dva lidi a taky mám jen dva obrázky tam prosím někdo se přihalšte-aspoň dva lidi aby se dalo hrát no a tu jsou ty pravidla:
No možná že už pravidla znáte ale dám je tu znovu a zase něco k tomu.
Aby jste pochopily-napíšu třeba téma voda-vy budte mít fotku z dovolený ve vodě a fakt suprově ji upravít,nebo v malování vyrobíte nějaký obrázek,prostě to nějak vymyslíte a vyrobíte nějaký fakt goog obrázek.Taky to ale můžete také udělat že vaše zvířátko srandovně vyfotíte a to se taky bude brát,ale musí to být vaše fotka.
Samozřejmně nesmíte ty obrázky nikde kopírovat já to poznám. No a co ještě k tomu dodat,soutěž se bude oceňovat dvakrát-jednou za moje odnocení a podruhé za hodnocení ostatních no a výhry budou dyplomky,good věci na blog a pododně takže se máte na co těšit jo a ocením vždy tři místa.

No a teď k prvnímu kolu soutěže-dnešní téma bude ZVÍŘÁTKA-obrázek by mohl vypadat třeba jako ten nahoře-ten je fakt good.Obrázky můžou být jaké koliv jen ne nějaké sprosté a podobně za to budu vyhazovat ze soutěže a ještě vás postihne mnoho trestů tak pozor. Obrázky mi posílejte na mail: AndronikaKlarka@seznam.cz-posílejte je do příštího ponděli tedy do 12.1.2009:-),pak obrázky vystavím,vyberu nejhezčí tři a potom to nechám jen na vás jak si seženete hlasy nebo pro koho hlásnete-uvidíme kdo se bude nejvíc líbit lidem. Jo a abych nezapoměla s obrázkem mi pošlete i přezdívku(klidně i jméno),adresu blogu,název obrázku a vaší oblíbenou barvu(kvůli diplomku)a ještě co na diplomek chcete.
Už se na vaše obrázky moc těším-zatím papa,vaše Bublinka.

Jo a ještě něco na blogu:bigcechmorka.blog.cz je SONC (soutěž o nej celebritu) takže se tam mrkněte a jestli chcete přihalšte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára-tvoje  Sbenko Bára-tvoje Sbenko | Web | 5. ledna 2009 v 15:54 | Reagovat

Já jsem se už přihlásila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama