Hodnocení komixu

10. ledna 2009 v 16:42 | Bublinka150 |  Hodnocení komixů
Tak je tu další hodnocení,zase báry ale tentokrát komixu Ségra na krku a tady je to:

1-První budu hodnotit uvodní obrázek
No tak to moc hodnotit nebudu protože žádný nemá i když je to její druhý komix ale mohla by se snažit nějaký udělat.No a protože žádný nemá má ode mě 0 bodů z 10.

2-Další budu hodnotit fotky:
Fotky má na to že je to první komix hezké a je dobré že někdy použije i program malování aby tam mohla něco udělat jenom se někdy opakují ty fotky že jsou v jednom díle dvě stejné fotky a ty se někdy opakují v dalších dílech,takže radím i když je to to samé ať to vyfotí trochu jinak třeba z jiného pohledu aby to bylo prostě jiný.
Takže má ode mě 7 a půl bodů z 10.

3-Další budu hodnotit samotný ten příběh
Je to zajímavý příběh jen že tam hodně Bára spěchá,prostě že v prvním nebo druhém dílu se s někým seznámila a za pár dílu už ten dotyčný není-vím že to je trochu težké ale snaž se trochu to prodlužovat aby byli třeba dva díli o jednom dni a mohly by být ty díly delší.
No a takže má ode mě 5 bodů z 10 ale myslím že se to brzy napraví já totiž to taky takhle měla a pak jsem si to opravila a bylo to docela jednoduché takže to Báře určitě taky půjde lehce.

4-No už jsem ohodnotila skoro vše co bych chtěla ohodnotit ale teď chci ohodnotit samotné simíky:má je moc kezké takže se na nich nedá ani najít chyba a teď jak budou s novými vlasy to bude tak super takže za simíky má bára 10 bodů z 10.

5-No a poseldní je celkový dojem komixu-zdá se mi jak jsem už psala že je to moc uspěchané ale to se u prvních a druhých komixů stává,jinak by tam mohlo být trochu víc napínavějších věcí a mohly by být komixy delší ale jinak když je to druhý komix je to super.
Takže má ode mě za celkový dojem 5 bodů z 10.

No takže má Bára 27 a půl bodů z 50 ale když vezmeme že je to druhý komix tak to zas tak horzný není a bára má ode mě 3 s velkým plusíkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára-tvoje  Sbenko Bára-tvoje Sbenko | Web | 10. ledna 2009 v 17:54 | Reagovat

dík za ohodnocení.

2 Bára-tvoje  Sbenko Bára-tvoje Sbenko | Web | 10. ledna 2009 v 17:59 | Reagovat

A mám už úvodní obrázek dávno ale ještě fotím komix takže ty o tom nevíš ale to je jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama