život obyčejné holky-5.díl

1. listopadu 2008 v 19:52 | Bublinka150 |  Komix-život obyčejné holky
Tak jsem nafotila další díl komixu,čekejte velkou změnu.
Jo a nelekněte se toho úvodního obrázku,není to chyba ale je to schválně.


Nadárek,asi mě nepoznáváte že,ale jsem to fakt já,jsem to já Klára.
Hodně jsem se změnila já vím ale v tom domě jsem nemohla bydlet hlavně proto že mě pořád navštěvoval uchyl,ted mě ani nepozná takže má smůlu.No a ty vlasy nemám nabarvené ty mám pravé ty předtím jsem měla obarvené,moje pravá barva je černá,jojo.
No tak vám aspoň ukážu svůj dům.
Tak to je můj domek,taky že je celej můj,plánek jsem si vymyslela a jen sem rok čekala až ho postaví,bohužel sem ten rok musela vydržet v tom starým domě kterej uplně nesnáším.
No a ted vám ho ukážu zevnitř.
Když se vstoupí do dveří uvidíte kuchyň,je černá,no jo ale mě se ta barva líbí.
No a když se od kuchyně otočíte ke vchodovím dveřím,uvidíte můj ubývák,televizi mám původní,vše ostatní si ten hnnusnej Filip odvezl,jen ještě to křeslo je původní jen na něm mám jinej potah.
Jestli jste si všimli u kuchyně jsou dveře a ty vedou do téhle krásné koupelny,mimochodem ten záchod je schválně takhle tmavý,není špinavý.
No a poslední místnost je můj pokoj,mám ho fakt plnej a z bývalého domu tam je zrcadlo,kytara a stojan na obrazy se skříní které však teď nevidíte.
No teď,ale jedu na nákupy,do těch jsem úplnej blázen a stejně většinu toho starýho oblečení jsem vyhodila,potřebuju něco novího.
Tenhle butik mám pořád oblíbenej,to se nezměnilo no ale změnil se můj vkus ted si vybírám fakt jinej druh oblečení.Taky se mi změnila i práce,u policie už nepracuji ale fotím pro jeden časopis a někdy přidám i nějaký článek.
Nakonec jsem si toho vybrala docela hodně,a šla to zaplatit,jejda to je ale zas peněz ale to nevadí jednou za čas si to dovolit můžu.
Hned po nakoupení jsem si zavolala taxik a jela domů jsem fakt už dost unavená.
Opravdu jsem rychle usnula a představte si mám pořád to bláznivé pižamo co jsem měla dříve.
Najednou jsem ale zaslechla divné zvuky před domem tak jsem hned vstala a běžela před dům.
Venku jsem ale měla šok,byl den a to z okna bylo vidět že je ještě večer,divné.
A pak jsem si všimla novin co leželi na chodníku,zvedla jsem je a odnesla do domu.
Ty noviny jsem si začala číst a hodně mě překvapilo to že tam byl článek o tom uchylovy-prý znásilnil nějakou ženu a ta fotka mě opravdu ohromila-ta žena byla podobný tip jako já dříve-dlouhé hnědé vlasy a obličej ustarané holky která prožívá pořád nějaké trable.
Nevím kdo mi to tam dal ale hodně mě to překvapilo.
Protože jsem měla velkej hlad dala jsem si toast,a podívala z okna,překvapivě byla zase tma.
Pak jsem se oblíkla a najednou zazvonil zvonek,kdo to může být?
Před domem,vlastně trochu dál od domu stála jedna žena,tak jsem na ní zavolala :"Paní to vy jste zvonila?"
"Jistě,vy jste tu tnová že," "Ano" "Víte já tady v té vesnici moc dlouho nejsem a moc lidí neznám,je tu spíš víc mužu než žen,no a když jsem zjistila že jste tu nová tak jsem vás šla navštívit."
"To jste hodná,mimochodem jmenuji se Klára." "Já Marie,co že by jsme si tykali co vy na to?"
"No moc dlouho se neznáme ale klidně,a nechcete jít dál?" "Jístě ráda."
"No Kláry,mohuli ti tak říkat." "Jistě" "No asi sis všimla že je někdy venku světlo a z okna je vidět tma." "Ano je to fakt divné." "No divné ano ,ale vlastně ne,tady je to normální,víš ono je prej nějaké těleso ve vesmíru a přez to někdy přejde světlo slunce a tak je někdy chvíli tma i ve dne.
"To je nějaký divný,a je to znát i někde jinde?" "Myslím že ne o ničem jiném nevim."
Pak jsme si začali říkat vtipy a byla to fakt sranda,no a nakonec to dopadlo tak že už byl večer a Mája už musela jít. "Hihi tenhle byl fakt dobrej ale já už musim fakt jít promin,hihi." "Jo já vím tak zatím ahoj a ještě si zavoláme." "Jasně a třeba někam zajdem,bylo to tu fakt super,tak ahoj." "Čauvec."
Hned jak odešla šla jsem spát,a jak sem se probudila stihla jsem se jen oblíct a najednou zvonek.
"Kdo to zas je,jé ahoj Petře." "Ahoj tak jsem si udělal čas a přišel se podívat jak teda žiješ a kde to bydlíš,máš to tu hezký." "Jo dík,tak pojď dál."
"Hele věděl jsi že je ve vesmíru nějaký těleso a když na něj dopadnou paprsky slunce že to stíní na tuhle vesničku?" "Fakt,to je nějaká kravina ne." "Ne není fakt někdy tu je zničehonic tma a pak zase z ničehonic světlo,dobrý co." "Hm to jo"
"Hele já viděl Filipa ve městě." "Co že,to si děláš srandu?" "Ne nedělám a to je fakt pravda šel vedle nějaký holky."
"Cože tak tohle je ta cesta do Itálie na furt,až ho někdy potkám tak ho pěkně seřvu."
"A já mu dám do huby." "Jo a já budu hned druhá."
Když Petr odešel,umyla sem se a šla si něco dát k jídlu,zašpinila jsem si ale oblečení tak jsem se šla oblíct,teď už je večer a rozhodla jsem se něco si namalovat.Docela mi to jde ale prodávat to fakt nebudu :-D.Najednou zazvonil telefon.
Tak jsem ho šla zvednout a v něm se ozvalo: "Ahoj koťe..."

pokračování příšte
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama