život obyčejné holky-3.díl

23. října 2008 v 16:55 | Bublinka150 |  Komix-život obyčejné holky

Tak,tady máte další dílek komixu život obyčejné holky.
Mám jen menší problémek,hlavní postava brzo zestárne a já to asi nestihnu nafotit nejspíš vyrobím novou nebo fakt nevím jak to vymyslet.
Můžete si i vymyslet jak to mám udělat aby to šlo nafotit-pište do komentů a dobré nápady použiju.
Ted už ale klikněte na celý článek a začněte číst.
Po té nehodě s radiem se Filip šel hned vykoupat,byl tam poměrně dlouho a voda byla hodně tmavá a špinavá,ani se nedivím když byl úplně špinavý od kouře.

Pak protože byl hodně ze všeho unavenej si šel lehnout.
Já nemůžu ani nechci,musím vše uklidit,umýt se a pak si vyrazím na nákupy-to mi vždy zvedne náladu a přejdu na jiné myšlenky.

Po asi hodinovém úklidu jsem se osprchovala a oblíkla,pak jsem zavolala taxi a to hned za chvíli přijelo tak jsem do něj hned nastoupila a jela jsem do butiku kde mají fakt super oblečení.

Tak jsem dorazila do toho butiku a začala si vybírat nějaké šaty,měli fakt velkej výběr a já nevěděla co si vybrat.


Nakonec jsem si vybrala takový bílý s modrýma kytkama a šla jsem si vybírat dál nějaká trička a sukně.


Když jsem si vybrala a nakoupila odcházela jsem od pokladny k východu a nějakej chlap na mě začal mluvit
"Dobrý den slečno kde je tady wc?"
"To musíte jít ven a hned proti vám je wc pro ženy a když to obejdete tak uvidíte wc pro muže."
"Hm děkuju a nechcete mě tam dovést,mimochodem já jsem Jindra."
"Mé nezajímá kdo jste a nedoprovodím vás."
"Ale notak slečno přece se nebojíte pojďte." řekl a začal mi dávat ruku na rameno.Ihned jsem u cukla a on se začal smát
"Hahaha neboj se kotě víš v těch šatech ti to vážne sekne jen bych si chtěl sáhnout na tu látku jsem odborník a zajímalo by mě z čeho jsou."
"No jasně vy úchyle vy by jste mi je rovnou svlíknul."
"Ale no tak na to přece nevypadám."řekl pousmál se a šáhl mi na zadek.
"Nechtemě vy uchyle nešahejte na mně já vím že si nechcete šáhnout na látku ale na mě a to vám nedovolím!" zařvala jsem na něj vlepila mu velmi pořádnou facku a odešla.

U butiku je bazén a protože jsem si koupila nové plavky,šla jsem si je do kabinky obléknout a hned jsem v nich skočila do vody.Vím že se na mě ten uchyl pořád díval ale bylo mi to jedno v pohodě jsem si plavala a moc mě to bavilo.


Asi po půl hodce mi už byla zima a tak jsem vylezla z vody.Ten úchyl tam nebyl odešel asi pět minut potom co jsem si ho nevšímala.Pak jsem se převlíkla do suchého a jela taxikem domů.

Doma mě však postihl velký šok:v koupelně byl rozbitý kohoutek a všude kolem umyvadla byla voda-bylo také divné že Filip spal,jidny by to opravil a uklidil ale tentokrát?
Vše jsem vytřela a protože byl kohoutek nějak divně otočený,odšroubovala jsem ho našroubovala zpět a vše bylo zas v pořádku.
Jo a nedivte se že mám jiné oblečení hned jak jsem přišla jsem se oblíkla a dala ty šaty do prádla pěkně smrděli kouřem a vším možným tam z toho butiku.

Pak někdo zazvonil-byla to pošťačka.
"Dobrý den,chtěla jsem se zeptat máte tu vodu v pořádku?,víte šla jsem vám sem dát poštu a slyším od vás divné šumění kouknu se oknem a vidím přez otevřené dveře v kouplně že vám teče v koupelné z kohoutku voda,zvonila jsem ale nikdo neotvíral tak jsem odešla a teď jsem se přišla podívat zda už jste doma a vidím že ano."
"Děkuji,je to ale divné,manžel byl doma a spal jak se to mohlo jen tak rozbít a jak to že i vás neslyšel?"
"Nevím je to divné,ale bohužel už musím jít,mám pořád plnou tašku dopisů a ty musím dodat tam kam jsou poslány.Tak naschledanou."
"Naschle."
Je to opravdu velmi divné a jak se to mohlo stát? že by se to stalo jen tak no musím se na to zeptat Filipa.

Když jsem přišla do pokoje ležel Filip na posteli a pobrukoval si,lehla jsem si tedy k němu a přitulila se.
"Filípku,víš o tom že jsme měli rozbitý kohoutek?"
"Jasně,já bych to opravil kdyby mě něco nepraštilo do hlavy a já neomdlel."
"Cože?tebe něco praštilo do hlavy?"
"Ano,vstal jsem a šel jsem na záchod,potom sem šel zpátky a vidím z ničehonic kohoutek se nějak uvolní něco vylítne praští mě to do hlavy a já zalehnu do postele a vypadám jak když spím."
"Aha a bolí tě ta hlava?"
"Ani ne jen trochu a bude ještě míň když mi dáš pusinku."
"Jasně že dám miláčku."
Dala jsem mu pusu a pak jsem se zvedla a řekla mu."Filípku,něco ti ukážu."
Pak jsem se převlíkla do nových plavek a ještě mu řekla:"Tak a ted jdem do výřivky,vem si plavky a já na tebe už budu čekat."
"Jasně hned jsem tam."

Ve výřivce jsem si dost užili a nejvíc při masáži-nejdřív jsem masírovla já Filipa a pak on mě-bylo to krásné.

Po vykoupání a důkladném usušení jsem si sedla k počítači a podívala na e-maily překvapil mě jeden dost hnusnej mail:"Ahoj kotě tak jsem zjistil tvůj e-mail-musíš si příště dávat víc pozor na své věci-vzal jsem si tvou peněženku z kapsy tvých kalhot když ses koupala.Budu ti psát každý den a i když zavoláš policii nenajdou mě a já ti budu psát dál,nezabráníš tomu ani když si změníš mail já si tě vždy najdu-máš jen štěstí že nemám tvojí adresu,ale stejně si ji zjistím a příjdu,už se na to těším a taky na to jak ti zavolám.Jsi opravdu krásná a na tvé fotky v plavkách se divám pořád.Tak zatím končím kotě ale brzy zas napíšu,tvůj úchyl."
Ten hajz mizernej já bych ho nejradši zabila-tohle opravdu přehání.

Na ten mail jsem nereagovala,vypla jsem počítač a šla jsem se převlíknout,pak protože jsem měla hlad jsem si šla udělat večeři-cornfleky.
Je to trochu neobviklé k večeři ale já je zásadně jím k večeři,protože je to tak nejlepší.

Po tom koupání byl Filip zas unavenej a šel si lehnout,ale asi po půl hodině spaní jsem slyšela jak telefonuje:"Ahoj tak přijedeš pro mě,koupíme to spolu už dnes zrovna mám čas a ty?" pak chvíli poslouchal odpověd a řekl "Tak to je dobře já na sebe něco rychle hodím a počkám až přijedeš,čau"
Potom se převlíknul a šel před dům,najednou bylo slyšet že přijelo nějaké auto.

Vykoukla jsem z okna a spadla mi čelist překvapením,před domem stála limuzína a Filip do ní nastoupil a limuzína odjela.Opravdu to bylo divné ale šla jsem dojíst svou večeři.
Za hodinu auto přijelo,Filip vystoupil rozloučil se s kamrádem který řídil limuzínu a šel domů,nesl nějakou krabici ne moc velkou ale vypadalo že je těžká.

V té krabici bylo tohle rádio,tamto staré a rozbiré ještě odnesl do té limuzíny která hned pak odjela.
"Tak jsem s kámošem udělal výměný obchod,on si vzal to naše rádio které prý opraví a dal nám tohle s velkým množství různých cédéček aby se vešel do ceny toho rádia co jsme měli."
"Tak to je super Fildo tos udělal dobře hned si něco pustíme."
Doposluchali jsem jedno cédo ale pak jsme to vypli a celý vyčerpaní z celého dne jsem usnuli.

Probudilo mě zvonení telefonu asi v osm ráno,"Ahoj koťátko tak ti volám už jsem zjistil i tvoji adresu brzy přijedu a ani nebudeš tušit že to jsem já papa."
"Halo,halo kdo tam je halo." pak ten dotyčný zaklapl,mluvil tak divně a připomínal mi někoho,ano už vm to byl ten úchlyl,ach ne to snad ne."

Najednou před domem zastavilo nějaké dodávkové auto a ze zadních dveří vylezli nějací muži a nesli klavír,po chvíli vylezl i Filip a šel jim otevřít dveře,klavír odnesli do pokoje a začali do ladit.
Pak ale z auta začal vylézat nějaký chlap.Né to ne vždyt to je ten ůchyl.........

Pokračování příště
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikča Nikča | 25. října 2008 v 14:31 | Reagovat

Prosím další dílek, si dobrá :-) Těším se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama