život obyčejné holky-2.díl

11. října 2008 v 19:29 | Bublinka150 |  Komix-život obyčejné holky
Nazdárek tak tu máme další díl mého komixu život obyčejné holky,bude to docela dlouhý díl takže se máte na co těšit,tak honem klik na celý článek a žačněte číst.

"Au to bolí auu" "Lásko co je ti proč ležíš na zemi miláčku,Počkej vždyt ti nic není?"
"Chacha cha tys na to skočila hahaha"
"Ty seš fakt blbej tohle už nikdy nedělej víš jak sem se o tebe bála?"
"Jasně že vím ale zavolal jsem si tě z jednoho jiného důvodu pojd sem přede mně?"
Tak to fakt přehnal a co bude zas ted,jdu tedy před něj.Co to dělá on si přede mnou kleká.
"Lásko,vezměš si mě?" "Ano,ano vezmu si tě milačku vezmu."
"Tak to jsem moc rád,já tě totiž hrozně miluju a chci s tebou žít na věky." "Já taky a tak to bude"

Asi by jste si řekli proč říct ano po takové blbé srnadě ale já Filipa miluji i přez všechny hloupé srandy a sama bych brzo navrhla aby jsme se vzaly už na to byl prostě čas.
Termín svatby jsme si domluvili hned druhý den a já obvolávala všechny známé na oslavu.
Dopadlo to ale mizerně skoro nikdo nemohl no a tak to dopadlo že tam dorazí jen čtiři lidi-Táta,Petr,Filipův brácha Richard a jedna naše známá Amélie.

Svatební šaty jsem si nekupovala,jsou drahé a v rodině je nikdo nemá-divné,vzala jsem si proto jedny krásné červené šaty které jsem dostala od maminky ve svým patnactinám-překvapivě mi pořád jsou.

Svatbu máme u nás doma,jsem ráda že to je takové neobviklé,a ten oltář je fakt nádhernej.
"Kláro bereš si zde přítomného Filipa za svého právoplatného manžela a budeš mu věrná po celý život?" "Ano " "Filipe bereš si zde přítomnou Kláru za svou právoplatnou manželku a budeš jí věrný po celý život?" "Ano" "Teď si vyměňte snubní prstýnky."

Je to krása vyměnovat si snubní prstýnky a už to brzy bude,náš první polibek a budem svoji.
"Tak a ted si dejte svůj první manželský polibek."

Ano už je to tady první manželský polibek,konečně jsme uplně svoji.
"Ted vás prohlašuji za právoplatné manželé,hodně štěstí."
Tak tedy až teď

Bylo to nádherné a ted může oslava začít,hihi táta nám hraje k svatbě,hmm umí to.
"Bravo tati jsi dobrej." "Dík"

Od Filipových rodičů jsme dostaly tuto krásnou výřivku a hned jsme se v ní já,Filip a Petr vykoupaly,je to fakt super,asi do ní budu lízt častěji i v zimě protože je to hondě horký :-D.

Od mamky jsem dostali tohle krásný zrcadlo a tu masku(je to fakt drahá věc) od taťky.

Tenhle úžasnej kávovar jsem dostali od Amandy no a od Rycharda(Filipova bratra) jsme dostali celou řudu knížek o vaření a dvdíčka o vaření :-) prej at mu pak něco z toho uvaříme.
No a ještě bych zapoměla na dárek od Petra-od něj máme celou diskografii naší oblíbené skupiny Greenfly.

Zábava probíhá v plném proudu všichni se baví,tak třeba Amélie zabrala kytaru a snaží se na ní hrát-docela jí to jde ale je vidět že to moc neumí .

Oslava se protáhla až do rána,všichni to vydrželi a nenusnuli a Petr s Rychardem byli celou dobu ve výřivce,bylo vidět že se baví pořád se smáli.Amélie odešla už o půlnoci a Petr pak asi velmi unaven v osm ráno :-) ještě že je výkend.Táta ten tam usínal a říkal že má zítra(tedy už dnes) práci a že musí brzo vstávat proto odešel už v 11.Jedinej kdo tam zůstal nejdýl byl Rychard.

"Hele Ríšo tak co Amélie jak je to mezi váma?" "Ale ani mi nepovídej ona mě nějak nechce." "Nepovídej,tos neviděl jak se na tebe pořád dívala?" "Ne" "To je divný,ale myslím že se musíš víc snažit abys na ní zapůsobil neboj ty to zvládneš." "Jo brácho zvládnu a brzo budu mít takovouhle oslavu já." "No vidíš to je prima." "No ale už půjdu musím se vyspat,ahoj" "Nazdar." "Papa"
tak oslava skončila,nepořádek tu ani není,ani se nedivím když tu byli jen čtyři lidi.Škoda že nemohla přijít mamka nebo Kryštůfek,mamka bude určitě smutná ale natáčeli jsem tak to asoň uvidí na kameře.

Po krásné svatební noci a následném krásném dlouhém spánku jsem se probudili asi ve čtyři odpoledne :-),dali jsem si snídani,tedy oběd a rozhodli se jít si něco společně zahrát.

Nejdřív jsem si ale oblíkla tričko to předtím už je v prádle.
Zahráli jsem si fakt super hru-snowbording,a hodně nás to bavilo,taky že jsme u toho strávili asi dvě hodiny.
Potom jsme si chtěli zatančit u rádia ale rádio se rozbilo,Filip ho tedy začal opravovat.

Byla jsem unavená tak jsem si šla lehnout.Najednou slyším hrozný řev."Pomooc neeeeeeee"
Vstala jsem prudce z postele a vidím něco hrozného."Filipe miláčku néééééééé to ne ty to přežiješ že jo lásko."Filip dostal elekrický šok
Vytahla jsem pak rádio z elktřiny a Filip spadl na zem,byl popálený ale žil,opravdu žil a mohl i mluvit a posadit se,jen byl v šoku.

"Lásko,Klárko pomoc hoří." Začal řvát Filip a stoupnul si,opravdu rádio začalo hořet,vyděšeně jsem běžela k telefonu a zavolala hasiče."Haloo prosím pomožte mi tady u mě doma hoří je to ve vesnici Holdákov předposlední dům od Vlasákova." "Ano hned jsem tam,zůstaňte v klidu a nepřibližujte se k ohni."

Opravdu hasiči rychle přijeli,naštěstí stačilo jen hasit hasícím přístrojem ale i tak to bylo těžké uhasit.
Kéž by se tohle nikdy nestalo ale asi to něco znamená asi máme příště zavolat opraváře-radši,ještě že je Filip v pořádku,není ani moc popálený jen trochu a to mu ošetřili,stejně to je ale pro nás oba hrozný zážitek na celý život,ach jo takhle jsem si svůj první den po svatbě nepředstavovala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Baunka♥ ♥Baunka♥ | Web | 2. ledna 2010 v 12:49 | Reagovat

super díl jdu na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama