Soutěž o nej obrázek

24. října 2008 v 20:09 | Bublinka150 |  SON....
Tak jsem se rozhodla udělat vám soutěž-bude to soutěž o nej obrázek(sono),vždy dám nějaké téma vy vyrobíte nějaký super obrázek na toto téma.
Aby jste pochopily-napíšu třeba téma voda-vy budte mít fotku z dovolený ve vodě a fakt suprově ji upravít,nebo v malování vyrobíte nějaký obrázek,prostě to nějak vymyslíte a vyrobíte nějaký fakt goog obrázek.
Samozřejmně nesmíte ty obrázky nikde kopírovat já to poznám.
No a co ještě k tomu dodat,soutěž se bude oceňovat dvakrát-jednou za moje odnocení a podruhé za hodnocení ostatních no a výhry budou dyplomky,good věci na blog a pododně takže se máte na co těšit jo a ocením vždy tři místa.
No a teď k prvnímu kolu soutěže-dnešní téma bude KŘEČEK-obrázek by mohl vypadat třeba jako ten nahoře-ten je fakt good.Obrázky můžou být jaké koliv jen ne nějaké sprosté a podobně za to budu vyhazovat ze soutěže a ještě vás postihne mnoho trestů tak pozor.
Obrázky mi posílejte na mail: AndronikaKlarka@seznam.cz-posílejte je do pátku tedy do 31.10.2008 :-),pak obrázky vystavím,vyberu nejhezčí tři a potom to nechám jen na vás jak si seženete hlasy nebo pro koho hlásnete-uvidíme kdo se bude nejvíc líbit lidem.
Jo a abych nezapoměla s obrázkem mi pošlete i přezdívku(klidně i jméno),adresu blogu,název obrázku a vaší oblíbenou barvu(kvůli diplomku).
Už se na vaše obrázky moc těším-zatím papa,vaše Bublinka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama