World of Warcraft

20. září 2008 v 20:42 | Bublinka150 |  World of WarcraftWorld of warcraft zkratkou wow je podle mě super hra. Děláte v ní questy,dostáváte lvl,blbnete a tak podobně. Můžete hrát za hordu a za alianci. V hordě je:tauren,nemrtvý,ork a troll. A v alianci je:Gnom,člověk,trpaslík a night elf.Podriobnější info o WOWKU zjistíte po kliknutí na celý článek.

Máte možnost si také vybrat class(tip postavy) druhy sou takové:
Warior:To je bojovník který k možnosti použití schopností používá sílu zvanou rage(rejdž) kterou získává bojováním.Je možný u všech ras kromě blood elfů(o nich více ke konci článku)

Warlock:Ten je něco jak mage a může si vykouzlit peta(zvířátko)který mu pomáha v boji,postupně bude mít moct lepší a lepší pety.Je možný u:gnoma,člověka,blood elfa,orka a nemrtvého.

Shaman:To je čaroděj i bojovník zároveň,umí se také léčit a vykouzlit si totem který mu pomáha lépe bojovat tím že mu přidá více síly apod..Je možný u:Draenea(o tom více ke konci článku),trola,orka a taurena.

Rogue:Tak to je takový bojovník který na možnost používání schopností používá sílu zvanou energy,říká se že rogue je rychlejší warior.Je možný u:Trpaslíka,gnoma,člověka,night elfa,blood efa,orka,trola a nemrtvého.

Priest:To je takový mage který umí léčit a k používání schopností používá manu kterou používají všechny classy kromě Wariora a Rogua.Je možný u:Draenea,trpaslíka,člověka,night elfa,blood elfa,nemrtvého a trola.

Paladin:To je zase bojvník který umí léčit.Je možný u:Draenea,trpaslíka,člověka a blood elfa.

Mage:To je kouzelník :-).Je možný u:Draenea,gnoma,člověka,trola,nemrtvého a blood elfa.

Hunter:Tak to je lovec kterej si chytá od 10 lvlu zvířátka jako pety.Používá střelné zbraně a jednoruční zbraně.Je možný u:Draenea,trpaslíka,blood elfa,night elfa,orka,taurena a trola.

A jako poslední je druid:To je zvláštní postava,která se od 10 lvlu umí přeměnit ve zvíře a postupem času se učí lepší a lepší proměny díky kterým může být rogoue,warior atd..Je možný u:Taurena a night elfa.

Nejvíc lvl můžete dosáhnout 60 a když vidíte někoho na 200 lvl tak to je admin wowu. Existuje teď i datadisk k wowu:the burning crusade mno a tam můžete dosáhnout až 70 lvl a je tam nová rasa:blood elfové a draeneové. V rubrice hry bude pár mích fotek z wowu tak jukněte. KLÁRKA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenda Jenda | 11. března 2011 v 10:26 | Reagovat

Asi všechny ty postavy neměly ani lvl 20 ne?

2 Bublushka-adminka Bublushka-adminka | E-mail | Web | 11. března 2011 v 18:27 | Reagovat

[1]:
no tenkrát ne no XD
taky to teď čtu a je docela zastralej článek :-) dávnou jsou dranaiové a blad elfové "staří"
a jinak ted dávám u postav 20 lvl rychle, nejvíc jsem měla něco přes 50

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama