Vyrábění

26. září 2008 v 15:30 | Bublinka150

Nudu zažene i vyrábění něčeho-návody jsou schované pod celým článkem-stačí jen kliknout.

Když je nuda často jí zažene vyrábění něčoho tady máte pár návodů.KAKTUS
Potřebujeme:☺Nůžky
☺Látku
☺Nit a jehlu
☺Vatu
☺Květináč
☺Kameny Postup: Z plátna vystřihneme díl požadovaného tvaru(různě velký kruh.čtverec apod.). Po rudu sešijeme tak aby na spodní strabě zůstla otvor pro plnění. Otočíme na lícovou stranu. Naplníme vatou. Po vycpání otvor zašijeme . Jestli budete chtít můžete si ještě vyrobit malinkou kytičku a připevnit na kaktus. Nakonec vložíme kaktus do květináče a zasipáme kameny aby stál.

KRABIČKA NA DÁREK

Potřebujeme:☺Čtvrtku(karton)
☺Jakýkoliv papír
☺Izolepu(lepidlo)
☺Nůžky
☺Pravítko
☺Tužku
☺Popř. stužku.Postup: Tvar krabičky si zvolte jaký chcete. Délku povrchu si uděláte podle toho jaké máte dno a naměříte podle pravítka. Vystříhnete a dno se stěnou slepíte izolepou(jestli chcete lepit lepidlem musíte si udělat spojovacé camfourky).
PAPÍROVÝ MEDVĚD

Potřebujeme:☺Papír(min. velikosti A5)
☺Pastelky a obič. tužku
☺Nůžky
☺Lepidlo Postup: Na bílý nebo tmavý papír nakreslíme tělo a hlavu medvěda.každé zlášť .! U hlavy udělame malý camfourek(v místě krku)na přilepení k tělu

. Když budete mít bílý papít a chcete třeba hnědého medvěda vybarvíte tělo i hlavu a poté vystřihnete. Vystřiženou halvu pak "camfourkem"přilepíme do prostřed předku těla a chvíli podržíme,aby nepadala. Tělo nakonec přehnete,aby mohlo strát a je hotovo. Tímto zpusobem se dají vytvořit i jiná zvířata,tak hodně štěstí při vytváření.
ZÁPISNÍČEK

Potřebujeme:☺Sešívačku nebo nit a jehlu
☺Pár papírů
☺Pastelky
☺Nůžky
☺Obyčejnou tužku
☺Lepidlo Postup: Přeložte několik listů papíru(asi polovinu jednoho celého papíru)a vsuňte je do sebe. Naoru nakreselte obrázek a na přehnuté straně přehněte a sešijte sešívačkou nebo jehlou a nití. Podle obrázku vystřihněte a ujistěte se jestli jste nerozstřihly přehnutou stranu a nebo žádnou z nití,které notýsek drží pohromadě. Přední stranu vymalujte nebo nalepte. Můžete ještě udělat malé(dva)chlopně,přilepit koncema a vložit tužku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama