O zvířátkách

20. září 2008 v 20:21 | Bublinka150 |  Vtípky

Super vtípky o zvířátkách-klik na celý článek

Zvířátka organizují výlet. Lev říká:"Vezměte si s sebou svačinu...." "Svačina,to je dobrá věc!" skočí mu do řeči žába."A taky si vezměte pití..." "Ano ano,pití je taky skvělá věc!" zas na to žába. "A taky si nezapomeňte pláštěnku.." "Jasně ,pláštěnka je taky báječná věc!" "A ta zelená obluda s námi nepojede!!!" zařve lev. "Chudák krokodýl, on se na ten výlet tak těšil."

"Pane váš pes mi sežral slepici!" "Dobře že mi to říkáte , dneska už mu nic nedám."
Sedí maravenec u rybníka a máčí banán ve vodě. Jde okolo slon a ptá se mravence:"Mravenče co to děláš?" Mravenec říká:"Když mi dáš jedno euro tak ti to řeknu." Slon vytáhne z peněženky jedno euro ,dáho mravenci a mravenec řekne:"Máčím tady banán ve vodě." "Mravenče, ty jsi ale hloupý." A mravenec na to:"Hloupí možná,ale od rána jsem si už vydělal sto eur."

Maravenec a slon jdou vysokým sněhem. Mravenec si stěžuje:"To je hrozný jak je ten snýh vysokej." Slon odpoví:"Mně to tak hrozný nepříjde." Mravenec naštvaně odsekne:"To se nedivím,že ti to nepřijde hrozný.Vždyt ti vyšlapávám cestu

Pepíček zazvoní u paní Novákové:Paní Nováková nesu vám vašeho kanárka. Ale vždyt to je váš kocour! Já vím kanárek je uvnitř.
Velbloudátko říká mamince:Mami proč máme na zádech ty hrby?¨ No když jdeme po souši,máme v nich zásoby tuku. A proč máme tak husté řasy? Aby nám nefoukala do očí zrnka písku. Velbloudě se ještě párkrát zeptá a pak praví:A mami není nám to všechno na nic když jsme v zoo?

Vyleze myš z díry,když vtom slyší mňoukání.Okamžitě se schová a čeká co se bude dít. Za chvíli slyší štěkot a říká si:"Pes dává kočce na frak,to se musím podívat." Vystrčí hlavu a vtom ji kočka chytne:"Vidíš jak je dobré umět cizí jazyky!"

Potkájí se dva ježkové.Jeden má obvázanou tlapku:"Co se ti stalo?" "Ale.. podrbal jsem se na zádech.

Zajíc uspořádal párty v lese a pozval všechna zvířata. Přišli do jednoho, jen stonožka chyběla. Když párty téměř skončila,stonožka otevře dveře a naštvaně povídá:"Kdo dal na dveře cedulku:Pořádně si očistěte boty?!"

Medvěd má novou motorku a zvířátka se užírají závistí. Hopká za ním zajíc a ptá se:"Medvěde,můžu se svézt s tebou? "Proč ne , ale řídit budu já. Jedou 60 km/h a medvěd se ptá:Bojíš se? "Ne." Jedou 140 km/h a medvěd se ptá:"Bojíš se?" "Ne." Jedou 240km/h a zajíček se stále nebojía prohlásí:"Teď budu řídit já!" Jedou 60 km/h a zajíček se ptá medvěda jestli se bojí. "Ne." To se opakuje i při 140 km/h. Při 240 km/h se zajíček zase zeptá:"Bojíš se ?" A medvěd na to :"Ne." "Ale měl bys!Já to tiž nedosáhnu na brzdy!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama